Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Magyarországon is van Jehova...

Magyarországon is van Jehova Tanui egyház áldozatainak emléknapja? Hol és mikor szokták tartani?

Figyelt kérdés

Akik áldozatul estek ennek és az egyháznak az elszenvedői.

[link]


2020. aug. 1. 13:15
 71/102 anonim ***** válasza:

68

Sokan haltak bele. Normális hogy jár minden ember kórházba. Én, sebészként az időm 80 százalékat ott is töltöm. Miért ne járna egy tanú kórházba?


Nagyon okosnak hiszed magad, kérdező. Egy borzasztó nagy zseni lehetsz, mindenttudó tökéletes teremtmény, aki mindenek felett áll... Gratula

2020. aug. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/102 A kérdező kommentje:
és gondolom csak a vérátömlesztéstől lehet fertözést kapni,azért is hagyjátok el,háttt tapsvihar!
2020. aug. 5. 14:16
 73/102 anonim ***** válasza:

69- ne rágj be ennyire 😂 teljesen igazad van, de tudod nem illik fogyatékosokat kicsúfolni. 😂

Egyik kommentben azt irja hogy aki csak teheti elkerüli a kórházat,meg mekkora fertő, most meg orvos?

Ráadásul azt irja sebész... Pont sebész, műtét közben ha valaki túlságosan sok vért veszt, ő meg csak ott áll hogy "én ugyan nem adok neki, nekem tiltja a vallásom az ilyesmit" vagy nem tudom elképzelni, hogy ez élesben hogy mehet. Nem tudom milyen kórház az ahol ilyenek dolgoznak de remélem sose fogok oda kerülni. Kiderülne hogy ateista vagyok hagynának meghalni....de ha állatorvos is.. Még a kutyámhoz is különb embert hívnék.

2020. aug. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/102 A kérdező kommentje:
73as ugy tünik vigan megy tönkre! :-)))))))))))))))
2020. aug. 5. 14:24
 75/102 A kérdező kommentje:

---de tudod nem illik fogyatékosokat kicsúfolni.---


Itt senki nem csufolt ki téged ugy tudom!

2020. aug. 5. 14:24
 76/102 anonim ***** válasza:
Ja plusz még az jutott eszembe, hogy szerintetek az mekkora gerinctelen dolog, hogy a katolikus meg stb egyházak alapítványt csinálnak meg fizetnek az berek. Úgy őszintén titeket ki a tököm fizet amikor városokba naphosszat ott álltok a kis újságos standotokkal az igét hirdetve? Az adó fizetők? Vagy netán ti is szedtek mégis pénzt csak fű alatt. Esetleg követitek a Joób familia példáját? Azt is meglehet nézni a nagy sikertörténet... A vallásos ember... Lop, csal, hazudik. Nesze neked Isten akarata... A NE LOPJ részig már nem jutott el.
2020. aug. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/102 A kérdező kommentje:
olyanok egyébként a jehovisták mint a fogyatékosok,de nem csufolja őket itt ki senki.
2020. aug. 5. 14:26
 78/102 A kérdező kommentje:

---Nem tudom milyen kórház az ahol ilyenek dolgoznak de remélem sose fogok oda kerülni.---


gáz korház lehet! eltudom képzelni kis pupós,kopaszodó,sárgás köpenybe megjelenne hogy megvizsgál!

2020. aug. 5. 14:27
 79/102 A kérdező kommentje:

---Úgy őszintén titeket ki a tököm fizet amikor városokba naphosszat ott álltok a kis újságos standotokkal az igét hirdetve?---


a hivek adják össze,meg amcsiból a lapkiadó honorálja ezt!

2020. aug. 5. 14:28
 80/102 A kérdező kommentje:
73as látod mi folyik itt? nekünk jött a fenevad csőstűl bőstül,és még pont egy orvossal az élen!
2020. aug. 5. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!