Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Magyarországon is van Jehova...

Magyarországon is van Jehova Tanui egyház áldozatainak emléknapja? Hol és mikor szokták tartani?

Figyelt kérdés

Akik áldozatul estek ennek és az egyháznak az elszenvedői.

[link]


2020. aug. 1. 13:15
 61/102 anonim ***** válasza:

60 egy helyben forogsz.


Igenis gyűlöl, mert tudod nem abban a kedves csevegő hangnemben írt. Olvasd el, milyen szavakat használt.

A karácsony egy pogány ünnep. Semmi alapja nincs a keresztény kultúrában. Jézus a halála megemlékezésére adott utasítást. A születése pedig biztos nem decemberben volt. Ezért is hamis ünnep. Az ajándékokra megy ki az egész.

Milyen áldozat? Abba hányan haltak bele, hogy vérátömlesztés után mrgbetegedtek és elhunytak? De itt nem erről volt szó. Hanem az ünnepekről amiket te istenítesz. Csak mivel ott megáll a tudományod, támadsz egy másik dologgal. A jódlatokkal kapvsolatban olvasd el amit fentebb írtam ott válszt adtam erre.

2020. aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/102 anonim ***** válasza:

Te orvos... Ott vagy te orvos ahol én az amerikai elnök...

Ha orvos lennél, nem húztad volna előző kommentekben a kórházat, plusz nem is lehetnél ellene orvosként a vérátömlesztésnek, mert a te feladatot az életek megmentése. Vagyis erre esküdtél volna fel ha orvos lennél.

Nem gyűlölködő vagyok hanem gyűlölöm azt ha valaki a semmit tudására és az elvakultságára ennyire büszke, úgy hogy ezekkel még másnak is árt. Nem véletlenül van más országokban a TI vallásotok áldozataira megemlékező nap.

Igenis meghatározza a gyereket sokmindenben, nem bálványozni kell, hanem törődni vele és éreztetni hogy ő is fontos. De ti ezt ugyse értitek, mert nektek csak a nemlétező Istenetek a fontos... Az a nevetséges.

Ha szerinted ilyen emberek mennek a mennybe akkor köszönöm én inkább a pokolra szeretnék jutni. Azt nevezitek ti Istennek aki különbséget tesz ember és ember között? Az alapján hogy azt csinálja e amit mond vagy sem. Egy mondatban el lehet mesélni a ti vallásotokat. Ha azt csinálod amit mondok oké, ha nem akkor a saját épeszű gondolataidért büntetést kapsz. " ez a ti nagy istenetek. Erre nekünk, a pogányoknak is van szavuk DIKTÁTOR.

Hiába a nagy okosságod, szerinted véletlen az, hogy az emberek nagyonsokszor elítélnek titeket? Nem alaptalanul csak úgy megsúgom... Lehet előbb ezen kéne elgondolkoznotok.

2020. aug. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/102 anonim ***** válasza:

Na, már a diplomámat is jobban ismered mint én 😂😂😂

De nem kell elhidd, nem is tartozom neked számadással.

Mit nem csináltam volna? Azt hiszrm jobb rálátásom van, mint neked. Nem fogok védeni egy korrupt egészségügyi rendszert.

De, orvosként ellene vagyok a vérátömlesztésnek. Ugyanúgy mint számos kollégám, akik még cska nem is hisznek Istenben. Mert koránt sem egészséges. És én az élet megmentésére esküdtem, így lelkiismeret furdalás nélkül utasítást adok a vérpótlók beadására. A kórház kötelessége, hogy kifizesse, mert a beteg élete múlik rajta. Jómagam sosem ajánlom senkinek sebészként a vérátönlesztést, de ha a beteg ragaszkodik hozzá, átadom egy másik orvosnak. Ehhez jogom van és élek is vele.


Jó, hogy a katolikudok áldozatairól senki nem emlékszik meg, okos... 😂 A te véleményed még nem tény.


Nemlétező Isten? Ateista lettél? Isten mindenkitől azt kéri, hogy Ő legyen az életükben az első. Ábrahámtól is ezt kérte, s ő eleget tett ennek.

A gyermekkel ugyanúgy törődünk 365 napon keresztül egy év alatt, mint bármikor bárki. De jó tudni, hogy te csak születésnapokkor törődsz vele, meg karácsonykor 😂😂 sokat elárul. Tehát anélkül ugye megáll az élet és nem lehet gyereket nevelni... Gratula, zseniális felfogásod van!!


Ne káromold Istent! Nem tudom te milyen felekezet tagja lehetsz, de nagyon nincsenek ismereteid... Isten elkülöníti a bárányokat a juhaktól. Noét elkülönítette a gonoszaktól. Szodomát és Gomorrát is elkülönítette Ábraháméktól. Isten ugyanis a jónak és a rossznak is tudója.


Jézust a pere során mindenki elítélte. Mégis igaz embernek bizonyult. És meg is van írva, hogy Isten népét el fogják ítélni az emberek. A melegeket, feketéket, intelligens nőket talán nem ítélték el a múltban? Nem ítélkezni kell, hanem hagyni hogy mindenki azt higgyen amit akar

2020. aug. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/102 anonim ***** válasza:

Jujj, mert te aztán tudod milyen ember lehetek... Gratula neked is, jó az ítélőképességed, semmi ilyesmit nem mondtam, hogy csak akkor kell a gyerekkel foglalkozni, de látom jól ki tudod forgatni az ember szavát. Mondjuk ezt azóta csinálod mióta ide kommentelsz. Az is látszik hogy tényleg semmilyen saját gondolatod nincs mert istennel meg a tanítással magyarázol mindent... Nagy tudású. Mi az hogy ateista lettem? Eddig is at voltam... Az első hozzá szólásomban leirtam hogy semmilyen vallás se gyülekezet tagja nem vagyok, nem vagyok megkeresztelve se és nem is hiszek semmiben.

Na látod az utolsó mondatodat te is igazán megfogadhatnád...

2020. aug. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/102 A kérdező kommentje:
62-es sok a hazug jehova tanuja ezt már észrevettem.
2020. aug. 5. 14:03
 66/102 A kérdező kommentje:
lehet állatorvos a torony tagunk!
2020. aug. 5. 14:04
 67/102 A kérdező kommentje:
---Nem véletlenül van más országokban a TI vallásotok áldozataira megemlékező nap.--- igy van épp ezért linkeltem be,de M.O.on még nincs tudtom szerint.
2020. aug. 5. 14:05
 68/102 A kérdező kommentje:

---Abba hányan haltak bele, hogy vérátömlesztés után mrgbetegedtek és elhunytak?---


orvosi műhibába és korházi fertözésbe hányan haltak bele,ti jártok ugy egyáltalán korházba?

2020. aug. 5. 14:06
 69/102 A kérdező kommentje:

62


---Nem gyűlölködő vagyok hanem gyűlölöm azt ha valaki a semmit tudására és az elvakultságára ennyire büszke---


ezt nem képessek agyi kapacitással megérteni,elég ha te nem értesz velük egyet,és jön a robot szöveg gyülölködő,gyülölködő,gyülölködő,beteg ugy az egész ahogy van.én örülök annak hogy a jóisten nem adott ilyen vakságot rám mint azokra akik tagjai ennek,nagyon sajnálom őket teljes a vakság.

2020. aug. 5. 14:10
 70/102 anonim ***** válasza:

64

Akkor kár vitatkozz. Ha valaki nem hisz miért vitatkozik olyannal aki hisz? Nem vagyunk közös nevezőn, nincs semmi közös bennünk teológiailag, vagy abban amiben hiszünk.

2020. aug. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!