Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért állitják jehova tanui...

Miért állitják jehova tanui hogy az ujvilág biblia forditás ugyanaz mint pl,a károli gáspár? beakarnak csapni szándékosan? miért állitanak valótlan dolgot?

Figyelt kérdés
2020. okt. 28. 12:41
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/128 A kérdező kommentje:

---Mutass egy, egyetlen egy, akár kis no name felekezetet vagy gyülekezetet, ahol sosem történt hasonló eset! Csak egyet!---


Akkor ne tagadd le!


---Eddig csak mocskolódtál és vádaskodtál. Amikor mondtam, hogy érveket mondja a megannyi gyalázkodásodra, akkor jöttél az újabb témáddal... Ennyit rólad---


Többet hova mondjak még! Agymosott vagy! Ennyit meg te rólad! Elötted a net és ha nem tudssz informálodni ez a te szegénységed,te bajod!

Tudom borzolja az igazság a kedélyeket,de akkor minek irkáltok ide badarságokat? hmmm? Fura másokról nincs a net tele a hamis tanitásokról szoló dolgokkal,ja tudom szegény üldözöttek! Azt mondom megérdemlitek a sok hamis Russeli tant a ti üdvösségetek a tét,engem igazán nem érdekel,ez a bibliában is benne van,aki ragaszkodik a hazugsághoz azt hagyni kell az ő baja.

2020. nov. 4. 16:43
 102/128 anonim ***** válasza:

101

Én nem mondtam, hogy nincs rá lehetőség, hogy megtörtenjen ilyet. De azt állítani, hogy ez jellemzi a szervezetet? Azért...

Agymosott? Kösz!

Mivel nincs tele a net? Ne csináld a figurákat, nevetseges vagy 😂😂

Mit mind jössz Russellel? Olyan távol állunk már tőle, mint Bankokhoz Washington. Ő csak az elindítója volt egy mozgalomnak, amelyből különváltak a tanúk.

2020. nov. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/128 A kérdező kommentje:

---Mivel nincs tele a net? Ne csináld a figurákat, nevetseges vagy 😂😂---

nevetséges az evangélium azoknak akik elvesznek,találóan leirták a bibliába,és azoknak is akik tévelygésre vannak itélve.



---Ő csak az elindítója volt egy mozgalomnak, amelyből különváltak a tanúk.---


Tudom ő találta ki ezt a hamis tanú tant,ne mutasd be.

2020. nov. 4. 20:31
 104/128 anonim ***** válasza:

103

Jó vádaskodást! Neked hamis, másnak igaz. Nekem te vagy hamis. Egy hamis, vádaskodó, habzó szájjal gyűlölködő ember, aki mindenkinél okosabbnak hiszi magát. De ilyennek is kell lenni :)

2020. nov. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/128 A kérdező kommentje:

---Nekem te vagy hamis---


Azt sem tudod miben hiszek,nehogy az igazra mond hogy hamis mert az ismét a te bűnőd.


Amugy nektek mit hazudnak ki vagy kik fórditották az ujvilágot? Gondolom nem vagy vakon hivő,hogy ez nem lényeges a hited alapja? na kivele.



Gyülölködő jelentése= nem egyetértő a jehovista hamis tanitással

2020. nov. 4. 21:24
 106/128 A kérdező kommentje:
amugy komolyan nem értem mit szemtelenkedtek itt,nem a jehovistákhoz szólt a kérdés mégis itt vannak mint a piaci legyek,nem véletlenül van a köztudatban az hogy erőszakos szemtelenkedő egy népség.
2020. nov. 4. 21:25
 107/128 anonim ***** válasza:

105

Nagyjából látom, miben hiszel.

Egy 406 tagú fordítói testület fordította. És ez nem hazugság, hanem tény.

Gyűlölködő jelentése: aki gyűlölettel beszél valamiről


106

Nem vagyunk szemtelenek sem erőszakosak. Azért vagyok itt, mert a hitemet ócsárolod! Ha nem tetszik, ne írj ki kérdést vagy ne olvasd a válaszokat! Ennyi!

2020. nov. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/128 anonim ***** válasza:
Amiért valaki nem ért egyet, nem feltétlenül gyűlölködő. Pl ott az egyik kollégám, aki ortodox. Talán egyik legjobb barátom. Nem ért egyet a hitemmel, én sem az övével, de magasról teszünk rá és nem gyűlöljük egymás hitét. Soha nem beszél gyűlölettel a tanúkról, én sem az ortodoxokról. Így is lehet. Van mit tanulj!
2020. nov. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/128 A kérdező kommentje:

----Egy 406 tagú fordítói testület fordította. És ez nem hazugság, hanem tény.---


tény? ott voltál? vakon hivő a neved ezentúl,jobban tudom még lehet a tanaitokat is. 4 kokler volt az elkövető de piszkosul titkolják mert nyelvtudás nélküli kóklerek taknyolták, a szervezet tanaihoz ferditve.

2020. nov. 4. 21:37
 110/128 A kérdező kommentje:

---Gyűlölködő jelentése: aki gyűlölettel beszél valamiről---


Rendben! Akkor Jézus is az volt amikor a Farizeusokat kivágta a templomból! Ok,értem a szótáratokat már.


---Nem vagyunk szemtelenek sem erőszakosak. Azért vagyok itt, mert a hitemet ócsárolod! Ha nem tetszik, ne írj ki kérdést vagy ne olvasd a válaszokat! Ennyi!---


héééééé vegyél vissza picikém,tudom hogy a jehovisták gőgősők de ne te szabd már meg hogy ki mit ir ide ki.

2020. nov. 4. 21:39
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!