Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Akik a legjobban elítélik a...

Akik a legjobban elítélik a bálványimádást miért egy kő felé "imádkoznak"?

Figyelt kérdés
2021. nov. 19. 20:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/385 anonim ***** válasza:
32%

"Egyébként már a szentháromság, Jézus istenítés is bálványimádás a Biblia szerint, mert a Tízparancsolat azt írja ne imádj semmit ami a földön jár, Jézus viszont a földön járt."

Nem is akkor kellett imádni, amikor a földön járt.

2021. nov. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/385 anonim ***** válasza:
47%

" Ahogy írtam az iszlám szerint annak a kőnek nincs jelentősége vallási szempontből"

Akkor a muszlimok miért tulajdonítanak neki akkora vallási jelentőséget?

2021. nov. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/385 anonim ***** válasza:
4%

"Nem is akkor kellett imádni, amikor a földön járt."


Jézus mikor mondta egyáltalán hogy őt imádni kell?



"Akkor a muszlimok miért tulajdonítanak neki akkora vallási jelentőséget?"


Nem tulajdonítanak neki vallási jelentőséget. A Korán meg sem említi és nem része a zarándoklatnak. Vannak akik csókolgatják de ezek az emberek túlzásba esnek.

2021. nov. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/385 anonim ***** válasza:
67%

"Jézus mikor mondta egyáltalán hogy őt imádni kell?"

A Biblia mondja, hogy imádat jár neki.

Mellesleg feltűnően tereled a témát. Egy ilyen gyorsan bebukott hamis vádaskodás után nem illene legalább egy bocsánatkérés?

2021. nov. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/385 anonim ***** válasza:
10%
Nem terelek semmit. Te mondtad hogy nem akkor kellett imádni, amikor a földön járt. Én meg azt kérdezem mikor mondta Jézus hogy őt imádni kell? A válasz pedig az hogy sosem mondott ilyet. Később kezdték imádni.
2021. nov. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/385 anonim ***** válasza:
30%

Mivel te voltál, aki tettél egy hamis állítást, nevezetesen:

"Egyébként már a szentháromság, Jézus istenítés is bálványimádás a Biblia szerint, mert a Tízparancsolat azt írja ne imádj semmit ami a földön jár, Jézus viszont a földön járt."

Én pedig erre reflektáltam egy cáfolattal.

2021. nov. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/385 anonim ***** válasza:
10%
Mivel cáfoltad? Nem rémlik hogy idézted volna azt a részt a Bibliából amiben Jézus azt mondja hogy őt kell imádni.
2021. nov. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/385 anonim ***** válasza:
94%

"Mivel cáfoltad?"

Hogy rámutattam, hogy hamisan megváltoztattad a parancsolat jelentését egy múlt idővel, hogy megpróbálhasd Jézus imádatát bálványimádásnak titulálni.

2021. nov. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/385 anonim ***** válasza:
5%
Úgy érted hogy a parancs csak élő emberekre vonatkozik? Amig Jézust élt nem lehetet imádni de ha már nincs itt akkor igen? :) Ilyen alapon akkor azok a szentnek nevezett emberek sem élnek már. Akkor szerinted az sem bálványimádás?
2021. nov. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/385 anonim ***** válasza:
Nem, egyszerűen a parancshoz semmi köze Jézus imádatának, ellentétben azzal amit te állítottál.
2021. nov. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!