Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jézus/Isten egy diktátor?

Jézus/Isten egy diktátor?

Figyelt kérdés

Nem a kérdésem nem vicc, ki is fejtem a véleményem.

Szóval, még a legdurvább diktátorok, mint pl Hitler sem követtek el olyan kegyetlenségeket, hogy aki nem hisz benne vagy nem követi őt, az örök életre szenvedni fog és égni a tűzben, soha véget nem érő fájdalommal. Ez undorító dolog, ki akarna önszántából örökké égni? senki. De akkor ez nem egy kényszerítés? Hiszen így nyilván mindenki őt választaná kényszerből csak nyilván aki nem, az nem is hisz ebben az egészben.


Meg az is mi, hogy egy pl arab országban született és egész életét ott leélő embernek a korán a biblia és allah az istene stb. Na most neki esélye sincs megismerni kb a biblia szerinti istent/Jézust, mert egy olyan társadalomban nő fel, ahol teljesen mást hall mindenkitől. Most akkor ő is rohadjon meg a pokolban? Mikor kb nem is tehet arról, hogy nem követi istent?


Akárhogy is nézem isten nem igazságos és nem szerető, hanem egy kegyetlen diktátor.


2022. máj. 5. 10:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/98 anonim ***** válasza:
0%

90# Szóval erdélyi vagy ?!

Hm. 😏 Áldjon Téged is az Úr!

2022. máj. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/98 anonim ***** válasza:
3%

#89


Lebenult toloszekes fogyatekos, nema-suket ember hogy fog a hitért harcolni elmagyaráznád

2022. máj. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/98 anonim ***** válasza:
43%
92# Másra nem fogd, hogy Neked nem kell akkor keresned. Tudsz Értük is imádkozni.
2022. máj. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/98 A kérdező kommentje:
Neki milyen baja van, hogy igazságról meg Áldjon az úrról magyaráz? Most mindenféle támadó szándék nélkül, de te fogyatékos vagy?
2022. máj. 6. 19:51
 95/98 anonim ***** válasza:
13%

Nem engem kell megfejtenetek, hogy ki vagyok. Jézust kell megtalálnotok, keresnetek.

Menni fog?

Áldás, békesség!

2022. máj. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/98 A kérdező kommentje:
Most ha aztmondom neked, hogy menj és keresd meg Loch Ness-i szörnyet, akkor mész és megkeresed? Nem, mert ugyanúgy nem létezik mint jézus meg isten.
2022. máj. 6. 20:06
 97/98 anonim ***** válasza:
86%
Már fáj a fejem a f@szságaidtól eksüszöm (nem bele keverve a politikát) ukrajna veletek moszkváig menetelne mert az orosz katonák a f@szsägaitok miatta röhögéstől meghalnának helybe
2022. máj. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/98 anonim ***** válasza:
4%
#93 miert kellene nekem keresnem ha a toloszekesnek ingyen az ölébe hullik Jézus akkor én miert vagyok kirekesztve? Jezus egészségesemberfóbiás?
2022. máj. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!