Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jézus/Isten egy diktátor?

Jézus/Isten egy diktátor?

Figyelt kérdés

Nem a kérdésem nem vicc, ki is fejtem a véleményem.

Szóval, még a legdurvább diktátorok, mint pl Hitler sem követtek el olyan kegyetlenségeket, hogy aki nem hisz benne vagy nem követi őt, az örök életre szenvedni fog és égni a tűzben, soha véget nem érő fájdalommal. Ez undorító dolog, ki akarna önszántából örökké égni? senki. De akkor ez nem egy kényszerítés? Hiszen így nyilván mindenki őt választaná kényszerből csak nyilván aki nem, az nem is hisz ebben az egészben.


Meg az is mi, hogy egy pl arab országban született és egész életét ott leélő embernek a korán a biblia és allah az istene stb. Na most neki esélye sincs megismerni kb a biblia szerinti istent/Jézust, mert egy olyan társadalomban nő fel, ahol teljesen mást hall mindenkitől. Most akkor ő is rohadjon meg a pokolban? Mikor kb nem is tehet arról, hogy nem követi istent?


Akárhogy is nézem isten nem igazságos és nem szerető, hanem egy kegyetlen diktátor.


2022. máj. 5. 10:10
 81/98 anonim ***** válasza:
89%
77# kreatti megismertelek unalmas vagy mär
2022. máj. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/98 anonim ***** válasza:
0%

Na, én is gyűlöltem a hazugságot anno! Na, nem mintha most nem az lenne az ellenségem, mert az.

Nyugodt lehetsz benne, hogy Jézus az Igazság. Szóval ezért is szeretem, mert megszabadított az ördög összes hazugságaitól, érzéseitől.

Áldjon az Úr!

2022. máj. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/98 anonim ***** válasza:
0%
81# Na 😂 én még bírom a burátokat. 😜 Jézus Téged is szeret! 💞😇
2022. máj. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/98 anonim ***** válasza:
0%

Boldog vagyok, hogy az Igazság miatt üldöznek, itt :lepontoznak!


Hát drágáim Isten hozott Benneteket!

Remélem Titeket is utolér ez a drága kegyelem, ami Jézus Krisztusból árad felénk.

2022. máj. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/98 anonim ***** válasza:
4%
84# Aha, a Szeretet betege vagyok. 😜😅😇
2022. máj. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/98 anonim ***** válasza:
86%
85#😂😂 azt a k*rva ez eggyre rosszabb. Tudod az ember a hiedelemmel ellentétbe nem a majmoktól származik csak közös az ősünk de lezdem azt érezni hogy a magad fajta keresztények tényleg majmok
2022. máj. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/98 anonim ***** válasza:
86%
86# legalább írni tanulj meg nem magadra akartad véletlen írni?
2022. máj. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/98 anonim ***** válasza:
0%

88# Ezt most nem értem, de nem baj.

Boldog vagyok, mert Ő él.

Értem is folyt a Golgotán a drága vére, már akkor annyira szeretet-, hogy megváltson a bűn fogságából.

Jézus Krisztus a királyok Királya, uraknak Ura, a világ Üdvözítője!

Hozzá tartozom.

Ti inkább a hazugságban akartok maradni?

Keressétek inkább Jézust, hogy igazat írtam-e itt Nektek?

2022. máj. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/98 anonim ***** válasza:
0%

ui:Ez a keresés Mindenkinek a saját egyéni felelőssége.

Úgy, mint a hitet életetek végéig meg kell harcolni. A sötét erők nem alszanak és el akarják lopni a hitet.

DE: Küzdőkre vár csak győzelem! Hajrá fiúk!

2022. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/98 anonim ***** válasza:
86%
88# ennyire agymosott embert utoljára romániába láttam az is román volt de legalább ő felfogta hogy hülyeség amit beszél egy idő utän (méghozzá a dákóromán elméletet)
2022. máj. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!