Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Keresztények miért Izraelt...

Keresztények miért Izraelt támogatják?

Figyelt kérdés

Egyértelmű hogy ennek vallási oka van, de nem látom mi ebben a jó keresztényeknek. Egyrészt Izrael népirtást követ el a palesztinok ellen ami nem vet jó fényt az őket támogató keresztényekre sem. Másrészt zsidók nem fogadják el Jézust mint Messiást, mert ők még várják. Keresztény szempontból viszont, ha jön valaki aki Messiásnak mondja magát, csak az Antikrisztus lehet. Ha így lesz a zsidók felsorakoznak az Antikrisztus mellett és nyilván a keresztényeket is támadás érni.

Van még egy olyan elképzelés főleg cionista keresztények részéről, hogy mesterségesen kirobbantják a nagy háborút a Közel Keleten, ami Jézus visszatérést előrébb hozza. Én eben sem látok túl sok értelmet.


Összefoglalva, keresztények miért támogatnak egy olyan államot ami az Antikrisztust fogja szolgálni?



2023. nov. 2. 12:52
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/230 anonim ***** válasza:
81%
Pont azt, amit leírtam. Számodra ez valami idegen koncepció?
2023. nov. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/230 A kérdező kommentje:
Abból amit leírták az következik amit mondtam. Ha szerinted nem akkor miért nem fejted ki?
2023. nov. 3. 10:10
 53/230 anonim ***** válasza:
81%
Én azért vagyok felelős, amit én írtam. Hogy te milyen hazugságokat költesz hozzá, az a te sarad.
2023. nov. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/230 anonim ***** válasza:
81%
Szó szerint azt írtam le, amit mondani akartam. Hogy te mit költesz hozzá, az már a te sarad.
2023. nov. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/230 anonim ***** válasza:
100%
Na egy a lényeg srácok, ha muszlimok követnek el valamit, az nem lehet népírtás, csak jogos önvédelem vagy balul sikerült kitelepítés, ha ellenük követnek el bármit, akkor az népírtás.
2023. nov. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/230 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, ha a muszlimok követnek el valamit, azok is vagy az USA, vagy Izrael titkos ügynökei. Olyan természetesen a világon nem létezik hogy a muszlim világ termeli ki folyamatosan a saját szélsőségeseit. Szerintem ez ugyanaz a fanatikus aki a múltkor már arról hazudozott hogy al-Zarqawi, az Iszlám Államot alapító szélsőséges az USA beépített embere volt, mindezt "trust me bro" alapon :D
2023. nov. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/230 A kérdező kommentje:

"Na egy a lényeg srácok, ha muszlimok követnek el valamit, az nem lehet népírtás, csak jogos önvédelem vagy balul sikerült kitelepítés, ha ellenük követnek el bármit, akkor az népírtás."


Ez pont fordítva van. Ha keresztények vagy zsidók követnek el népirtást arra mindig van magyarázat. Az emberek többsége még csak nem is hallott arról hogy 3 milló német meghalt a deportálás alatt de a csapból is a örmény "népirtás" folyik.



"Sőt, ha a muszlimok követnek el valamit, azok is vagy az USA, vagy Izrael titkos ügynökei. Olyan természetesen a világon nem létezik hogy a muszlim világ termeli ki folyamatosan a saját szélsőségeseit. Szerintem ez ugyanaz a fanatikus aki a múltkor már arról hazudozott hogy al-Zarqawi, az Iszlám Államot alapító szélsőséges az USA beépített embere volt, mindezt "trust me bro" alapon "


Azt elfelejtetted hogy mutattam felvételeket amin Mccain amerikai szenátor az ISIS terroistavezérrel és más terroristákkal beszélget, nevetgél jókat meg hogy az ISIS soha nem is támadta Izraelt vagy az amerikaiakat meg hogy csak nekik kedvezett az ISIS tevékenysége.

2023. nov. 3. 14:31
 58/230 anonim ***** válasza:
100%
Nem felejtettem el, csak ezeknek továbbra sincs semmi köze ahhoz, hogy te konkrétan al-Zarqawiról hazudoztál, és hogy konkrétan erre nem tudtál semmiféle bizonyítékot hozni.
2023. nov. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/230 A kérdező kommentje:
Ha Bagdadiról hoztam bizonyítékot minek kell Zarqawiról hoznom?
2023. nov. 3. 14:49
 60/230 anonim ***** válasza:
100%

Mert al-Zarqawiról hazudtad, hogy az USA embere. Nem gondoltam, hogy még az olyan koncepciók is túl magas szintet képviselnek neked, minthogy X-ről szóló állítás alátámasztására X-re vonatkozó bizonyítékokra van szükség, nem Y-ra.

Illetve mostmár tudom, úgyhogy ennyit rólad!

2023. nov. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!