Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az tényleg nem normális...

Az tényleg nem normális dolog, ha gyakran gondolok emberölésre?

Figyelt kérdés

Vallásos ismerőseimmel beszélgetésbe keveredtem a témát illetően a tegnapi nap folyamán. Ugye náluk úgy van, hogy létezik olyan, hogy bűnös gondolatok.

Én elmondtam, hogy napi szinten gondolok emberek megölésére, nyilvánosság előtt emberek brutális kivégzésére. Ezt azért hogy féljenek, rettegjenek tőlem, borzongva csodálják, hogy mire vagyok képes.


Vallásos ismerőseim pedig erre azt mondták, hogy mentális beteg vagyok. Szerintem pedig, csak túl reagálják nekik aztán minden bűn meg betegség.


Szerintem mindenki gondol arra, hogy embereket öl.



jan. 5. 07:42
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem mindenki gondol arra, hogy embereket öl."

Tényleg mentális beteg vagy, főleg ha ez élvezettel tölt el.

jan. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 Lucifer-666 ***** válasza:
96%

"mire vagyok képes"

Azta...Irónia vége...


"borzongva csodálják"

Legfeljebb undorodni fognak.

jan. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad energiát adni az ilyen gondolatoknak.

Ha egyszer mégis megteszed, akkor ezt azért tedd, hogy körbejárd ezt a gondolatot, hogy mennyire negatív, milyen sok kár és fájdalom jár vele.

jan. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
100%
Ha sokat gondolsz ember ölésre, akkor tényleg mentálisan beteg vagy. Ez nem vallásos maszlag, hanem pszichologiai tény.
jan. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim válasza:
100%
Nem lehet, hogy ez valamilyen kényszergondolat nálad?
jan. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%

Itt a remek anyag egy feljelentéshez.


És gondoljatok bele, hogy ez az ember mellétek ülhet a buszon, vagy lehet, hogy egy suliba jártatok vele.

jan. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
87%

Bevallom én szoktam, a testvéremet a hülyeségei miatt átlag hetente kétszer-háromszor is szeretném megnyúvasztani.

A különbség közted és a mindenki között, hogy az átlag emberből maximum az indulat hoz ki ilyen gondolatokat, és nem az, hogy csodálják, rettegjenek tőle, vagy féljék.

Nekem egyéb módszereim vannak, hogy rettegésben tartsam az ismerőseimet, például a hülye viccektől a hideg rázza őket. Muhahahahaha! (nagyon gonosz kacaj).

jan. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerőseid jól mondják, én meg ki is egészítem: megszállás alatt is állsz, nem csak beteg vagy.

Remélem a rendőrség IP alapján, és az írásod alapján kicsit "jobban" odafigyel-rád.

jan. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%
6-os telitalálat!
jan. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%
6 Most képzeld azt el azt a "lehetőséget", hogy ez az illető a Rendvédelemnél dolgozik. Az milyen "lehetőség".
jan. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!