Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az tényleg nem normális...

Az tényleg nem normális dolog, ha gyakran gondolok emberölésre?

Figyelt kérdés

Vallásos ismerőseimmel beszélgetésbe keveredtem a témát illetően a tegnapi nap folyamán. Ugye náluk úgy van, hogy létezik olyan, hogy bűnös gondolatok.

Én elmondtam, hogy napi szinten gondolok emberek megölésére, nyilvánosság előtt emberek brutális kivégzésére. Ezt azért hogy féljenek, rettegjenek tőlem, borzongva csodálják, hogy mire vagyok képes.


Vallásos ismerőseim pedig erre azt mondták, hogy mentális beteg vagyok. Szerintem pedig, csak túl reagálják nekik aztán minden bűn meg betegség.


Szerintem mindenki gondol arra, hogy embereket öl.



jan. 5. 07:42
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

"Tehát szerinted attól lesz jó valami, minél véresebb, és erőszakosabb. Gratulálok."


Ki mondta, hogy csak attól lehet jó? Sokan szeretik a slasher műfajt.


"Csak átlagos mennyiségben, heti 1-2 alkalommal."


Igazából az napi 1-4 alkalom. xD

jan. 7. 21:06
 42/45 anonim ***** válasza:

41. Én is erről beszélek, sokan szeretik az ok nélküli erőszakot, mint te.


Konkrétan csak igazat adtál nekem.


Azt írtam, hogy szerinted csak akkor jó-e valami, ha véres/erőszakos, és erre te visszaírod, hogy nem csak attól, mert sokan szeretik a slasher műfajt például. xDDDDDDDDD

jan. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

Itt az illető következő előadása egy másik kérdése:


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-le..

jan. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 Jégszív ***** válasza:

"Hiszen mindenkiben támadhat egy gyilkos gondolat

de a gondolat még tettet nem jelent

És ha félig mondom el, mit elmondani nem lehet

ez a vallomás még félre is vezet"

/Bródy János/


Tetteid, szándékaid mutatják meg, ki vagy tulajdonképpen.

Érdemes önismeret alá vonni:

- milyen mélyek ezek a gondolatok,

- ki ellen szólnak,

- elkövetésüknek mennyi az esélye.

febr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:

szerintem nem az a lényeg, hogy ölésre gondolsz. Próbáld jobban látni magadat. A téma az ami komolyan érdekel téged. A halál, meg a cselekmény.Az átlagnál kíváncsibb vagy, okosabb is vagy. Olyan téma érdekel téged, ami tabu. Próbáld megkeresni, milyen tabu témák érdekelnek még! Szabad a lelked, ezért tudsz gondolkodni tabu témákon.

Én pl a youtubeon nézegettem halálos munkahelyi baleseteket, közlekedési baleseteket, érdekes, ahogy a munkagép a fél karját levágja, vagy az autó alá tekeredik az illető. Nem élvezem, csak érdekel, hogyan történik, hogy néz ki az áldozat. Van ölős videó is fenn, az is érdekes, hogyan történik. De nem lettem ettől rossz valaki. Csak érdekel.

febr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!