Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az tényleg nem normális...

Az tényleg nem normális dolog, ha gyakran gondolok emberölésre?

Figyelt kérdés

Vallásos ismerőseimmel beszélgetésbe keveredtem a témát illetően a tegnapi nap folyamán. Ugye náluk úgy van, hogy létezik olyan, hogy bűnös gondolatok.

Én elmondtam, hogy napi szinten gondolok emberek megölésére, nyilvánosság előtt emberek brutális kivégzésére. Ezt azért hogy féljenek, rettegjenek tőlem, borzongva csodálják, hogy mire vagyok képes.


Vallásos ismerőseim pedig erre azt mondták, hogy mentális beteg vagyok. Szerintem pedig, csak túl reagálják nekik aztán minden bűn meg betegség.


Szerintem mindenki gondol arra, hogy embereket öl.



jan. 5. 07:42
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
*Az milyen "lehetőség"?
jan. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:

"Itt a remek anyag egy feljelentéshez."


Hát ez hülyeség. Azt gondolok amit akarok, amíg nem ártok másoknak vele, arról fantáziálok amiről akarok. A fantáziám a saját játszóterem.


Nem vagy te félős egy kicsit? Egyébként is, hogy bizonyítanák rám, hogy valójában mit gondolok? Elég lenne mindent letagadnom és annyi........


Nem csak hogy félős, de még ostoba is vagy, pont az ilyenek hullnak el legelőször a horrorfilmekben. :)

jan. 5. 13:06
 13/45 A kérdező kommentje:

"Remélem a rendőrség IP alapján, és az írásod alapján kicsit "jobban" odafigyel-rád."



Rám figyelhetnek, (biztos nincs jobb dolguk) büntetlen előéletű vagyok, még egy legapróbb szabálysértést sem követtem el.

jan. 5. 13:09
 14/45 A kérdező kommentje:

"Ha sokat gondolsz ember ölésre, akkor tényleg mentálisan beteg vagy. Ez nem vallásos maszlag, hanem pszichologiai tény."


De miért lenne betegség? Mindenki azt gondol amit akar, az már megint más kérdés, hogy a valóságban ezt meg is akarja-e tenni vagy sem.


Na és akkor Stephen King, Vagy H.P. Lovecraft? A nagy horrornovellák írói mind mentálisan betegek voltak? Na ne szórakozzatok már velem.


Az ostobaság viszont már valós probléma. xD

jan. 5. 13:16
 15/45 anonim ***** válasza:
100%
*büntetlen előéletű vagyok, még egy legapróbb szabálysértést sem követtem el.* amire még nem jöttek rá-ezt tedd hozzá-ami késik az nem múlik. Ezt is tedd hozzá.
jan. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
15 Fő a pontosság és az alaposság.
jan. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%

És akkor még nekiállsz a vallásos ismerőseidet lehülyézni, mert megmondják az igazságot xDD


Ahelyett, hogy te is csatlakoznál közéjük.

jan. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%

14 Attól mert úgy viselkedsz mint egy sikló, és csúszol, még meglehet és meg is kell fogni téged.


Mert ha egy egészséges ember viselkedésével összehasonlítanak, egyből fennakadsz a rostán.


A példáddal is. Amit te saját magad hoztál. Mert egy egbészsges ember elolvas egy krimit, és megnéz egy filmet, de nem "játszik a gondolattal" hanem lép tovább.


Ezt hívják-ismét banánhéjnak. Amire rendszerint rá is lépsz, pedig csúszol mint egy kigyó.

jan. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
0%
Az ősmagyarok-zsidó keverékek és a zsidók kiasattak a sírokat a selejtekkel amik magyar volt ,miközben a többiek az iskolában vannak aztán kipusztitsak.
jan. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
52%

17 *Ahelyett, hogy te is csatlakoznál közéjük.*


Sosem fog, és sosem tud. Mert ami rajta van, és az elméjén már egy vissza nem vonható ítélet. Az ilyenek meg nem kapnak kegyelmet, mert lezáródott a kegyelem ideje az földi életükben. Nem véletlenül kapták ezt az elméjükre. Nézz utána.


Mk 4,12

Hogy nézvén nézzenek és ne lássanak; és hallván halljanak és ne értsenek, hogy soha meg ne térjenek és bűneik meg ne bocsáttassanak.

jan. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!