Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az tényleg nem normális...

Az tényleg nem normális dolog, ha gyakran gondolok emberölésre?

Figyelt kérdés

Vallásos ismerőseimmel beszélgetésbe keveredtem a témát illetően a tegnapi nap folyamán. Ugye náluk úgy van, hogy létezik olyan, hogy bűnös gondolatok.

Én elmondtam, hogy napi szinten gondolok emberek megölésére, nyilvánosság előtt emberek brutális kivégzésére. Ezt azért hogy féljenek, rettegjenek tőlem, borzongva csodálják, hogy mire vagyok képes.


Vallásos ismerőseim pedig erre azt mondták, hogy mentális beteg vagyok. Szerintem pedig, csak túl reagálják nekik aztán minden bűn meg betegség.


Szerintem mindenki gondol arra, hogy embereket öl.



jan. 5. 07:42
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
*Megnyugtató. Számomra és a szűk családom számára. Itt volt már az ideje, mert unom a "véletlen" baleseteket már.
jan. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:

Tehát ha az ilyen vallás károsultakra hallgatnánk, se egy jó filmet, se egy jó könyvet, se egy jó videójátékot, se egy jó metál zenét (mert hát ugye abban is szörnyek meg sorozatgyilkosok a téma) se semmit nem lehetne csinálni......


Meg még pszichológust + rendőrséget is rám küldenék. Na ez aztán már a teljesítmény.


Esetleg templomba járáson és azon kívül hogy halálra dolgozom magam csinálhatok még mást is? Ja, meg ami pénzt még keresek azt is hagyjam ott a templomban.......

jan. 5. 14:42
 33/45 anonim ***** válasza:
Bazira nem normális dolog, és ennek semmi köze a vallásossághoz.
jan. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
32 Inkább mesélj a gombákról, érdekesek?
jan. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
34+ A Coventekbe sokat tanultál róluk, gondolom a tanítás elég alapos volt?:)
jan. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:

Nézd...

1. King is H.P nem dicsekedtek vele, ha tényleg így volt.

2. Ők a könyveikhez csinálták, nem az élvezetést.

3. Honnan tudod TE hogy ők ilyesmiket képzeltek el hogy embereket ölnek?

4. Én vallásos emberként sok Stephen king könyvet, issok filmet is néztem. Nem ezzel van a probléma. Hanem azzal ha valaki nagyon sokat gondol arra hogy embereket öl. AZ ilyen elmebeteg, is nem azért mert a biblia vagy a Korán elitéli. Hanem mert ez nem normális, is nem magyarázható videojátékokkkal is könyvekkel, amiket az emberek a moka is izgalom miatt használnak, nem azért mert folyton arra gondolnak hogy embert akarnak ölni...

jan. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

36 Szállj ki, mert rád fog szállni amig szabadlábon van.


Többet ésszel. Te is látod a saját szemeddel, kár bármit hozzá fűzni..

jan. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
36 IP alapján tisztán be tud méretni, mert meg van hozzá a hatalma és be is mér..
jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

,,se egy jó filmet, se egy jó könyvet, se egy jó videójátékot, se egy jó metál zenét (mert hát ugye abban is szörnyek meg sorozatgyilkosok a téma)"


Tehát szerinted attól lesz jó valami, minél véresebb, és erőszakosabb. Gratulálok.

jan. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

Pszichológus: Ön mennyit gondol emberek megölésére?

Páciens: Csak átlagos mennyiségben, heti 1-2 alkalommal.

Pszichológus: Az átlagos a 0. 😐

jan. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!