Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az tényleg nem normális...

Az tényleg nem normális dolog, ha gyakran gondolok emberölésre?

Figyelt kérdés

Vallásos ismerőseimmel beszélgetésbe keveredtem a témát illetően a tegnapi nap folyamán. Ugye náluk úgy van, hogy létezik olyan, hogy bűnös gondolatok.

Én elmondtam, hogy napi szinten gondolok emberek megölésére, nyilvánosság előtt emberek brutális kivégzésére. Ezt azért hogy féljenek, rettegjenek tőlem, borzongva csodálják, hogy mire vagyok képes.


Vallásos ismerőseim pedig erre azt mondták, hogy mentális beteg vagyok. Szerintem pedig, csak túl reagálják nekik aztán minden bűn meg betegség.


Szerintem mindenki gondol arra, hogy embereket öl.



jan. 5. 07:42
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
20+ Számára az ítélet már meg van.
jan. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:

"*büntetlen előéletű vagyok, még egy legapróbb szabálysértést sem követtem el.* amire még nem jöttek rá-ezt tedd hozzá-ami késik az nem múlik. Ezt is tedd hozzá."



Na így már nem csodálkozom, ennyi ésszel, evés, ivás és szaporodáson kívül bizony nehéz feladat lenne másra is gondolni. xD

jan. 5. 13:50
 23/45 anonim ***** válasza:

22. ,, ennyi ésszel, evés, ivás és szaporodáson kívül bizony nehéz feladat lenne másra is gondolni. xD"


Hát igen, mi dolgozunk, hogy legyen otthon miből enni-inni, és családot alapítunk, nincs ezek mellett időnk gyilkosságokon gondolkodni..

jan. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:

3 "Nem szabad energiát adni az ilyen gondolatoknak.


Ha egyszer mégis megteszed, akkor ezt azért tedd, hogy körbejárd ezt a gondolatot"


Te a klónja vagy?


Most vettem észre. Te is megérsz egy kis figyelmet.

jan. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:

Azt legalább elárulná valaki, gyilkos gondolatok nélkül, hogyan lehetne egy horror filmet megvalósítani? Vagy egy háborús filmet? Vagy akár akció filmet? Na ugye.

Még hogy bűnös gondolatok......


Az 1 pipás és 2 pipás válaszoló pedig már durván valláskárosult.

Ahogy elnézem inkább nekik lenne szükségük pszichológusra. xD

jan. 5. 14:08
 26/45 A kérdező kommentje:

"Sosem fog, és sosem tud. Mert ami rajta van, és az elméjén már egy vissza nem vonható ítélet. Az ilyenek meg nem kapnak kegyelmet, mert lezáródott a kegyelem ideje az földi életükben. Nem véletlenül kapták ezt az elméjükre. Nézz utána."


Remélem a rendőrség rád is rád néz. Ugyanis a drogfogyasztás illegális Magyarországon.


https://www.youtube.com/shorts/6rVd4KkKuiY

jan. 5. 14:10
 27/45 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
100%
Csak hogy tudd: Stephen king is Love craft nem folyton arra gondolt hogy ők akarnak embert ölni, hanem hogy a karakterek akiket fő gonosznak meg alkotnak azok ölnek. Is nem dicsekedtek vele a barátaiknak hogy azok csodálják őket érte.
jan. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:

"Csak hogy tudd: Stephen king is Love craft nem folyton arra gondolt hogy ők akarnak embert ölni, hanem hogy a karakterek akiket fő gonosznak meg alkotnak azok ölnek."


Na és ezt honnan tudod? Honnan tudod, hogy először nem önmagukat képzelték a gyilkos szerepébe, aztán azt egy kitalált karakterre írták meg.

jan. 5. 14:25
 29/45 anonim ***** válasza:

26 Ezek szerint le "drogfogyasztóztad Dr.Hack Pétert is, ugyanis egy helyre járunk, és ugyan azt valljuk:DD " De nyugodtan figyeljenek, sőt annak örülök ha ezt teszik. Megnyugtató. Számomra és a szűk családom számára.


"Szép" nem mondom:DD Kínodba már nem tudsz mit kezdeni magaddal, mert folyamatosan buksz az elmúlt napokban-és itt is.

jan. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
26 Áh tényleg akartam is kérdezni, hogy állsz a gombákkal?:)
jan. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!