Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért lát mindenki ilyen vakon?

Miért lát mindenki ilyen vakon?

Figyelt kérdés

Miért hiszük, hogy a Kereszténység jó célt szolgál? Nem gondoljátok hogy kissé vak ez a rálátás?


Én véleményem szerint a Vatikán az egyik legkorruptabb társaság a világon. Mondják ezt mondják azt. Közben alaptalanul hajtanak a haszonra (nem feltétlen anyagiakra).


Ezért is vagyok pogány! Pedig istenben hiszek, de ő se ilyen vatikánt akart volna...



2012. júl. 21. 12:06
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező.

A kereszténység jó célt szolgál. Csak az emberek rontották így el. A Vatikán szerintem az egyik legkorruptabb társaság a világon. Csak a pénzre mennek, a vagyon gyűjtik ami pont ellenkezik a bibliai tanításokkal. És a szentek imádatát hirdetik. És nem is ír a Biblia olyat, hogy "szentekhez" kéne imádkozni. Meg a fényűzésre fektetik a hangsúlyt. A pápát is úgy kiöltöztetik arany ruhákba meg mindenbe, ami nagy hülyeség. Ezek nem is igazi hívők.

2012. júl. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Nos ez nagyon jó.:D

Senkinek semmi nem tetszik.

Mindenki mindenkit "kritizál"

Most az jutott az eszembe ami Jézus idejében történt.

Keresztelő János nem volt nagy étkű sáskát, meg mézet evett.

Még is azt mondták, róla, hogy démonos. nem hithű ember.


Jött Jézus Ő leült enni, inni az emberekkel, őrá azt mondták nagy étkű bűnösök barátja.

Hát hogy nektek semmi se jó? :))


Különben minden emberben van hiba, az apostolok is rendre hibáztak nem voltak ők sem tökéletesek, de azért igyekeztek kijavítani.


Éppen ezért azt kellene alapul venni, hogy mi áll a legközelebb a biblia igazságaihoz, s nem mindig egyéni hibákat keresni, mert azt mindig lehet találni.


K.W:))

2012. júl. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!