Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Vallásos emberek, ti hogy...

Vallásos emberek, ti hogy éreznétek magatokat halálotok előtt?

Figyelt kérdés
Például egy zuhanó repülőn, vagy süllyedő hajón. Izgulnátok (úgy, mint amikor ajándékot kaptok), hogy milyen lesz a menny, a tökéletes és örökké tartó boldogság? Biztosak lennétek benne?

2012. nov. 16. 21:38
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

29/ megnéztem az ajánlott web oldalt-- gondolhattam volna, hogy a hit gyülis vagy!!!


Nem szégyellitek mindjárt az elejére oda tenni még egy gyermek portréját is?


A gyermeki lélek maga a legtökéletesebb nyitottság és tisztaság és a legnagyobb bűn ha a gyermeket akarjátok besározni a vallási hazugságokkal!!

2012. nov. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

28-29/--azt írtad;---"Mindenki jó ha tudja, Ez Nem Tündérmese! Ez nem vallásosság!

Én nem vagyok vallásos ember."""


Nem. Te tényleg nem vagy vallásos,- végig olvastalak - Te egy amerikás-téveszmés áldozata vagy,aki fanatikussá vált. további jó szórakozást kívánok Neked a hit-gyülisek cirkuszba illő műsorához.

2012. nov. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

28-29/ Nem tudom megfékezni se a haragom se a véleményem kiírását a Te buta, korlátolt szövegeid miatt. Tudod azért mit nem adnék ha egyszer végignézhetném, amikor eléred az idősebb kort és esetleg bénán vagy épp rákos betegségtől szenvedve kínlódsz a betegágyadon!!


Akkor megkérdezném tőled, hogy még most is tartod azt amit másoknak írtál?


Miszerint idézem---"ezért Isten megengedte a sátánnak hogy csinálja azt amit akar, ezáltal (még mindig) korlátokon belül a sátán betegséget bocsájtott az emberre, rákot, vakságot, bénulást. Isten megengedte a sátánnak ezt! Mert ítélet alá vonta az embert, miért inkább választotta a testi vágyakat…"""


Akkor megkérdeznélek épp úgy, mint ahogy most feltette a kérdést a Kérdező. Na de, Te sose félj, mert úgy is a pokolra kerülsz mert másokat ijesztgetsz és marhaságokkal etetsz!

2012. nov. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy nem te vagy ennyire dühös, hanem az a hazug démon ami leuralt, és még kitudja hogy milyen bűnök. Nem ítélhetek meg senkit, ezért nem is tudom megmondani, kitudja, lehet hogy egy szexuális démon légiója uralkodik rajtad, nem egyszer csaltad már meg férjed, feleséged, vagy akár okkultizmussal foglalkozol. Mind-mind démonok. Isten tudja hogy miben fetrengsz, mert oka van annak hogy ennyire felbőjszültél, no de lám-lám? Miért is, mert megsértettem azt a hazug világnézeted, amit a sátán mint lefestett panorámát tett a szemeid elé, amely mögött ott van egy szakadék, egy olyan szakadék melynek mélyén kígyók és skorpiók csúsznak, másznak.


Sajnálom ezt a hazug szennyes hozzáállást Isten felé, de tudd ezek a piti, semmirekellő fellebbezések és a tű keresgélése a szénakazalban, ez szívességtétel a sátánnak. CSAK TUDD!

Te most bebizonyítottad élő példával azt hogy miért van Isten ítélete a Földön, miért van a bűn elszaporodva! De nem leptél meg. A sátán nagyon nem örül neki, egyenesen gyűlöli azt ha még több ember tudja meg az igazságot, hogy ő létezik.


A dühvel nekem is küszködnöm kell. Mert fáj ez a mocsok amit mondasz, ez a hazug semmirekellő vádaskodás. Holott én nem vádoltam meg senkit. Sőt Isten se teszi ezt, viszont a bűnöst megítéli és a bűnös elnyeri méltó büntetését! Te azt hiszed hogy ezzel a pár sorral most nyeregbe kerültél. Jól érzed, mert még ott vagy! De nem sokáig. De még van időd kijutni a ködből.

Amiért ennyire felháborodtál, egy oka van, a sátán!


"Mert nem vér és test ellen van nékünk tusakodásunk, hanem a fejedelemségek ellen, a hatalmasságok ellen, ez élet sötétségének világbírói ellen, a gonoszság lelkei ellen, melyek a magasságban vannak."


Az átkok amik elhagyták szádat, Parancsolom Jézus Krisztus nevében, hogy valósuljanak meg az életedben, hogy talán kinyithasd a szemed még időben.

Le merem fogadni, hogy te még a Pokolban sem hiszel. Ez a baj, nincs ami elrettentsen. Mert bevetted a sátán csaliját több milliárd barátoddal együtt, akik nem ismeritek Istent. Kikkel bűnben fetrengtek, és lássátok magatokon a pusztulást, még sem kéritek Istent hogy emeljen ki.



"Boldogok, akiket az igazságért üldöznek, mert övék a mennyek országa. Boldogok vagytok, ha énmiattam gyaláznak és üldöznek titeket, és mindenféle rosszat hazudnak. Örüljetek és ujjongjatok, mert jutalmatok bőséges a mennyekben, hiszen így üldözték a prófétákat is, akik előttetek éltek."



Szabadulj meg!

2012. nov. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Megköszönném az életet gondolatban és felkészülnék a távozásra, mert valószínűleg ez volt számomra megírva.
2012. nov. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

remélem a Sorsod megver 28-29-34 egy ugyan az szöveg írója


Tudod aki az öreg korral járó betegségeket, bénulást, rákos betegséget bénaságot isten büntetésének vagy a sátán büntetésének ítéli az az idő emberekkel szemben a legaljasabb, alávaló, egy Senki ember vagy csupán!


Én aki intenzív nővér voltam a klinikán, azt kívánom NEKED, hogy VERJEN MEG TÉGED AZ ÚRISTEN!!!


Mert nincs benned egy szemernyi alázat és szánalom se a súlyos beteg emberek irányába!


S még Te mondod azt és írod azt, hogy hiszel bármibe is?

2012. nov. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Hú nem gondoltam volna, hogy a hitgyülisek ilyen elvakultak. Ha nem értesz velük egyet, akkor a démon tart a hatalmában, és ezzel el van intézve. Nagggyon gagyi és szégyenletes vadhajtása a kereszténységnek.
2012. nov. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Kedves Mami!

Woody Allen egyszer azt mondta: "Ne vitatkozz az idiótákkal, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal".

2012. nov. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Igazad van 38/ de ha már olyan hívő" akkor nem árt ha beképzel magának egy kis félelmet...c..c..c
2012. nov. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Nem vagyok hívő.

De voltam halálos beteg.

Elvileg kigyógyultam.

A lényeg az, hogy amikor a halálhoz közel voltam, közönyös voltam, nem féltem.

Amikor kigyógyultam próbáltam keresni a hitet. Mindegy melyik vallásról beszélünk, vagy ép, csak egy túlvilági életről.

Félek a háltól. Rettegek. Ha van pokol, akkor jussak oda inkább, minthogy halálom után semmivé válljak.

Sajnos azóta sem találtam meg a hitemet, és azt hiszem nem is fogom.

Jobb a hívőknek, reményt kapnak, és könnyebb szívvel halnak meg. Bátrabban.

2012. dec. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!