Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Vallásos emberek, ti hogy...

Vallásos emberek, ti hogy éreznétek magatokat halálotok előtt?

Figyelt kérdés
Például egy zuhanó repülőn, vagy süllyedő hajón. Izgulnátok (úgy, mint amikor ajándékot kaptok), hogy milyen lesz a menny, a tökéletes és örökké tartó boldogság? Biztosak lennétek benne?

2012. nov. 16. 21:38
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Azt írtad 40/ "amikor nagyon beteg voltál--amikor a halálhoz közel voltam, közönyös voltam, nem féltem."


Tudod ez a természetes állapota minden súlyos betegség esetén az ÉN-nünknek, mert a lélek, nem azzal van elfoglalva hogy neked milyen hangulatod van, hanem azzal hogy A Testedet megmentse-- ha nincs test a léleknek távoznia kell, viszont a lélek jobban ragaszkodik az élethez olykor, mint maga az ÉN.Hisz a lélek csupán leheletnyi energia szálaknak összessége és a kézzelfoghatóságát, a múlt és jövő időt, az alkotás élményét, a szerelmet és szeretettet igazából csak a testben élheti meg.


A lélek számára nincs múlt és nincs előre gondolt jövő, nincs kézzelfogható élménye, nincs fantázia, csak a pillanatot érzékeli, azzal kapcsolatban is gondolkodik, mivel nincs test és nincs agyi memória, csak a pillanat szülte szimpla gondolatok, azzal kapcsolatos érzelmek rohangálnak.


A lélek befolyásolni képes az ÉN hangulatát, mert a lélek hordozza a gondolatainkat és az érzelmeinket. S ha túl sok külső hatás éri az ÉN-t akkor a lélek pszichés betegségeket idéz elő figyelem felkeltésre.


PL. Ha valaki állandóan azzal fekszik kell hogy nem akarok élni, csak valakiket sajnálna itt hagyni-- de azért újra a halál gondolatával fekszik és kell-- akkor ha a lélek erős bizony képes blokkolni az ÉN bármilyen cselekedetét, csak azért hogy ne okozhasson kárt a testében.--Vagy is ha fekszik, mozog a lába-- ha pedig leteszi az ágy mellé hogy felálljon és menjen, abban a pillanatban megbénul. Vagy bármit akarna tenni egyszerűen képtelen mert egyik pillanatról a másikra vak lesz az illető. Vagy is kint van az utcán és csak megy bele a vakvilágba-- akkor a lélek egyszerűen képes megvakítani és megbénítani az utca kellős közepén is. -- Igy hívja fel a figyelmet Rá a többi embernek --elviszi a mentő egy kórházba és kiderül az hogy képtelen szabadulni az öngyilkossági gondolattól -- az orvosok kibeszéltetik, mindenek ujra értelme lesz, mert kikerül a zsákutcából és feltisztul a tudata és az illető rendbe jön


Ez teszi lehetővé azt hogy életveszély esetén, szinte bevett mindent, (emelve hormonszintet, erőt, akaratot, hogy megmentse az ember életét. Betegségek esetén a láz az egyik fegyvere-- bár olykor épp a lélek nagyon nagy akarása okozhat tragédiát, halált.

2012. dec. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Vajon miért nem vagyok meglepve?

Azért ragadtam tollat, hogy írjak, mert megéri vitatkozni a gonosszal, mert a gonoszon a hamis meggyőződés uralkodik, ami a sátántól van, aki pedig már le van győzve Isten által. Így Isten által !ajándékozott! meggyőződés túljut a sátán által "okádott" hazug meggyőződéssel.

Ennyit tehetek érdeketekben. A saját maga termesztett termést mindenki maga arassa le, ha előbb vagy utóbb, pár év, akár hónap, vagy hét múlva akár - biztos learassa. vagy jól termesztettél, vagy rosszul.

Ha ezek után is rosszul aratsz, akkor én teljes szívemből, de Jézus az isteni legmélyebb sajnálattal és szomorúsággal fog siratni a rossz aratásodért, miképpen még volt alkalmad jól aratni, inkább ellutasítottad.


Ti hazugságban vagytok, és a sátán emberei vagytok, így hazugok is vagytok. Az igazság minden bűnnek fáj. Mert ha azt a bűnt nem cipelnéd, akkor nem fájna.

Mivel nem ismeritek a Szent Szellemet és Jézus Krisztust, így a Sátánt ismeritek. A világot ismeritek, a világ elhitetett dolgait, ami pedig a sátántól van.


De nektek ezt magyarázhatom.

Higgyjétek el, Isten elé oda fogunk állni. És én remélem hogy még találkozhatok veletek élőben is majd azon a bizonyos napon, amikor Isten az igazságos bíró megítél bennünket, akkor ti is az üdvösség oldalán fogtok állni.

Viszont ahhoz 180 fokos fordulatot kell tennetek amíg tehetitek.

Olyan úton haladtok amit a világ diktál. De belülről még sem vagytok teljesek, és céltalanul bolyongtok, hamis hiteknek hódolva, ezzel a hamis púderrel fedezve azt az üres részt.


Az igazságnak ára van, akkor ha az ember bűnös.

És minden ember gyarlóként születik e Földön.


Némelyek kik leidiótáztok, remélem azért elolvastátok amit írtam, mert azzal a tudatotokba került az igazság, és így nem mondhatjátok azt hogy sohasem nem hallottátok, nem olvastátok. Az internet egy személytelen kapcsolat, így jómagam is tisztában vagyok, hogy a gonosz jelenléte távolság és a személyes ismeretség hiányát kihasználva is jobban fogva tud tartani benneteket. Nem számíthatok így sok sok sikerre, de ha csak egy emberben is, de csak egyben is, sikerül megfognom a lelkiismeretén a tiszta részt, az már megérte.

Kedves, mami, akiben a Jézabel szelleme uralkodik, aki nem tudod elviselni az igazságot, hát sajnálom. De remélem tudod, hogy kérem Istent, hogy az átkok menjenek vissza rád. Mert én oktalanul nem átkozok senkit, te átkozol oktalanul, így kérem Istent hogy a saját átkaid rajtad valósuljanak meg. Mert Isten vére rajtam van, rajtad meg mi van? Rajtad semmi, te a sátán csapdájában élsz, mint egy tudatlan kismalac Újév előtt, akit csak azért etetnek, hogy levágják.

Vak vagy és a szépen haladsz a Pokol felé.

Azt hiszed, hogy még nővér voltál, mert jót tettél az életben, elég lesz ahhoz hogy megmentsen a pokoltól? Mindezt Isten nélkül tetted-e?

Vajon be vagy töltekezve Szent Szellemmel, valaha is kérted Isten vérét, hogy fedezzen be? Érezted már azt mikor Isten fizikai érzésekkel, de Szellemi háttérrel megszabadít a mocsoktól? Az a legjobb érzés. A világon semmilyen érzés nem fogható ahhoz, mert akkor valójában elfogadod Jézust megváltódnak és veszed a Szent Szellemet, amikor Jézus szeretete betölt.

Mindezt nem ismered. Hát természetesen le merem fogadni hogy nem.

Mert ha ismernéd, akkor nem ömlene rám virtuálisan a szennyed-


Nem fog megmenteni az a tudat, hogy te önmagában "jó" ember vagy az örök kárhozattól. Én elhiszem hogy ez botránkozásként megy rátok, de csak azt érzitek, ha Jézust befogadjátok a szívetekbe, akkor rájönnétek, hogy az igazság ez! A pokol egy szörnyű igazság!


Jézus szavait is kiforgatták, ami az Újszövetségben van ez megírva. Ugyan ez a helyzet most is.

Azzal vádoltok hogy én bárkit is megítéltem a betegségek miatt? Kihangsúlyoztam, a betegségek napjainkban azért vannak annyira jelen korunkban mert ISTEN ÍTÉLETE ALATT VAN A FÖLD! Nektek viszont ezt mondhatom, hisz vakok vagytok mind a vakond, aki csak a Földben tud otthonosan eligazodni. Szimbolikusan, ti akik csak a sárban, a hazugságban tudtok mozogni. A szavaimat csűritek-csavarjátok, csak hogy véletlenül se kelljen a tudatba helyezni az örök élet kulcsát, ami egyben az örök szeretet, béke kulcsa, (ISTEN ORSZÁGA ÉS JELENLÉTE) és az ehhez vezető utat. Mert túl messze álltok Jézustól, olyannyira, hogy nehezen tudjátok elképzelni hogyan is tudnátok megtalálni.

És mindez azért mert a lelkiismeretek mélyén ti is jól tudjátok, hogy nem az a helyes ahogy éltek. A legmélyén, azért a legmélyén, mert arra életünk során számos szennyet rápakolunk, hazugságot, tévelyeket, amiket a sátán okád magából. Azért hogy ő vele szenvedjünk a Pokolban és ezáltal is Isten ellen bosszúskodjon, A gyűlölet irányítja. De ezt mondhatom egy embernek aki már annyira bevette a csalit, hogy el sem hiszi a Sátán és Isten létezését. Mert Jézus siratja azokat az embereket akik a pokolba kerülnek.

A legmélyebb szomorúsággal, mert vissza út nincs!!!


Ezért is mutatta meg Isten már több embernek is a poklot, hogy hirdessék a világnak milyen hely van azok számára készítve, akik folyton folyvást elutasítják Istent.

Én nem tudom leírni röviden milyen hely az ott, de hiszem azt, hogy létező embert tudatosan, csak is ha tudatosan eltud rémíszteni az a hely.

Ezért is linkelek be a hitetlenek nyelvén egy igazság alapú "horrort", az érdeklődőknek, pedig a szörnyű valóságot.

Kérlek olvassatok bele, akár úgy ha egy horrort olvasnátok, egy szennyes mocskos erkölcstelen horrort. Ha elolvasátok, akkor a lelkiismeretetek dolgozni fog, akár elhiszitek akár nem. De fájni fog egy hitetlen hozzáállással, hogy "MI van ha igaz?"


Remélem sikerül valakit is közületek, kik olvassák, valakit, ki ugyanúgy Isten teremtménye, helyes útra terelni.


Ösztökélés, egy idézet:

"Aztán egy újabb területére érkeztünk a pokolnak, ami tényleg felkeltette az érdeklődésemet. Láttunk egy 23 éves fiatalembert, aki csípőjéig a tűzben állt. Nem tudtuk pontosan megállapítani, mit követett el amiért itt szenved, de láttuk a ráégetett számot: 666. A fémtábla is ott volt a mellén a felirattal: Azért vagyok itt, mert normális vagyok. Amint meglátta Jézust, kinyújtotta karjait felé, és irgalomért könyörgött. Isten Szava mondja a Péld. 14,12-ben: Van út amely egyenesnek látszik az ember előtt, de végül (ez) a halál útja. Amint a feliratot a mellén olvastuk, kérdeztük az Úrtól: Uram, hogy lehetséges ez? Lehetséges ez, hogy ilyen okkal valaki e helyre kerüljön? Akkor megkérdezte Jézus őt: Andrew, miért vagy e helyen? ˝Ő válaszolt: Óh, Jézus, amikor a Földön voltam, azt gondoltam, hogy gyilkolni és lopni - számít bűnnek és ezért soha nem kíséreltem meg hozzád közelíteni. A Zsolt. 9,18-ban ez áll: A holtak hazájába/seolba térnek a bűnösök/gonoszok, minden nemzet - amely Istent elfelejti! Andrew egy súlyos hibát követett el azzal, hogy osztályozta a bűnöket - úgy ahogy manapság is sokan csinálják. A Biblia azonban félreérthetetlen, amikor azt mondja, hogy a bűn fizetsége a halál, de Isten kegyelmi ajándéka az örökélet; Róm. 6,23. Amikor a Biblia a bűnökről beszél, nem osztályozza azokat mint olyanokat - minden bűn egyenlő mértékben bűn. Andrew kapott alkalmat, hogy Jézust megismerhesse és elfogadja, de ő nem használta ki az Istentől kapott lehetőséget. Lehetséges, hogy nagyon sok alkalmat kapott, hogy megismerje az Urat, de ő nem akarta - és ez volt a tulajdonképpeni oka annak, hogy ide került. Végül egy nagy tűzhullám befedte a testét és nem láttuk többé."

(7 kolumbiai beszámolója a pokolról, akiket Jézus elvitt, hogy látottaikat elmeséljék és a világ megismerje a valóságot)

2012. dec. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Nem átkoztalak 42/ csupán azt kívántam Isten büntessen meg a leírt szavaidért


-- amikor azt merted írni, hogy Isten büntetése a betegség, a bénaság a rák a vakság.TE rágalmaztad Istent felfogtad???!!!


Ezért írtam azt neked hogy azt kívánom Isten büntessen az ilyesmivel téged, mert alázat és részvét hiányzik a lelkedből amikor a betegekről írsz és ráadásul Istent a Teremtőt rágalmaztad meg ilyen parancsot utasítást adott volna bárkinek.


szóval jobb ha elhúzol és nem hozol ki a béketűrésemből, mert eddig csak ijeszteni akartalak, de ha nem fogod be, akkor komolyan Isten büntetését fogom kérni rád aztán futhatsz a Jézuskádhoz segítségért!!

2012. dec. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!