Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A vallásosok miért akarják...

A vallásosok miért akarják "meggyógyítani" a homoszexuálisokat? Egyáltalán miért terjesztik azt, hogy a szexualitás akaratfüggő?

Figyelt kérdés

2012. dec. 18. 22:37
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/101 anonim ***** válasza:
0%

Igaz kérdező eltávolodtunk a kérdésedtől viszont-- nagyon is sok köze van hozzá, mivel az élet megváltozott tulajdonságai, torzulásainak okai itt keresendők.


Szóval 90// Te tanulsz még,-sok sikert.


Csak azt ne feledd el, hogy a tudomány mai tudása még mindig nagyon kevés, még mindig igaz, az elektro-kémiai folyamatok ismerésén túl az a kérdés, hol van az életben a tudat, az élet energia miképp létezik benne? Nem csupán materialista lét (kémiai reakciók sorozata) az élet, az annál sokkal több és fantasztikusabb.(természetesen misztikum nélkül!!)


Azt írod nem értek a kémiához, érteni értek csak sokat felejtettem-- hisz az élet kémiai részével épp elegen foglalkoznak-- különben is annak kutatásához laborok szükségesek.


Az én kutatásomhoz csak egyedül a saját képességeim kellettek-- ez pedig az élet energia amely a tudatosságát teremti meg még a DNS- nek is.

Szóval annak idején hiába ismertem a szervetlen vagy szerves biokémiát, pl hogy az enzimeken keresztül ismerhető meg legjobban az életműködés törvényei-- az anyagcsere folyamatok csodálatos egymásba kapcsolódása. Még se adott magyarázatot azokról az erőkről, amelyek ezt a bonyolult rendszert az utódokra átviszik.- tehát az élő szervezetek átörökítéséről....


Mi készteti a szervezetet egy élő fajon belül, hogy mindig azonos vagy legalább közel azonos formában épüljön fel, alakitsa ki belső és külső jellemzőit, elsősorban az emzimek és az anyagcsere rendjét? Ez még ma is titok és olyan írányba vezet, ahol már az élet keletkezése a fő kérdés. Mivel ég és föld a szervetlen kémia müködése, mint a szerves bio-kémiaimüködés, hisz több esetben is eltér a megszokott törvényektől, egy titokzatosnak minősülő felsőbb” utasításra. Pl az lenne a teremészetes, ha csak egyszerüen kémiai reakcióknak végtermékei lennénk. Még is az oxigén felvétele közben és után (légzéskor) a két értékű vas nem változik háromértéküvé és viszont, hanem mindig kétértékű marad. Sajnos hasonló módon köti meg a hemoglobin a szénmonoxidot is= egyenlő mérgezés.


Vagy miért lett Mg a növényben Vas helyett? Miért épp fordítottja a légzése? Leadja az oxigént felvétel helyett. Milyen tudat az, amely az életet igy meghatározta—mert hogy nem a kémia az biztos.


Mert ugye ha többet tudnának, akkor most nem lenne kérdéses számodra se, hogy miképp örökölhető mind az, amit a nemzés előtt cselekszik, átél érzelmileg,vagy külső beavatkozásképpen (vírus, bakteriális fertőzés vagy épp radioaktív sugárzás) testileg és tudatilag az ember, amely aztán mutánsokat alkot.


19. f. A két csodálatos lelkünk.

28, f. A csodálatos, és titokzatos emberi test...

27. f. Az életünk paradoxonja…szembe haladni a fejlődéssel


Keresd meg ezt a 3 fejezetet és olvasd el A létezés fantasztikuma. Blog hu-ban megtalálod

2013. jan. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/101 anonim ***** válasza:
0%

90// Ne skatulyázd be soha a gondolkodásodat-- tanuld meg azt amit tanítanak, de ne válj szemellenzőssé, de főleg gondolkodj!


soha ne legyél bigott vallásos, de soha ne válj a tudomány bigottjává se.

2013. jan. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/101 anonim ***** válasza:
100%

Mami! Az előbbi összes fantasztikumnak beállított kérdésedre létezik viszonylag egyszerű válasz. Pl. miért magnézium? Pár nap múlva vizsgázom bioszervetlen kémiából, ahol pont ez a téma.

Egyébként meg éjjel a növények is átfordulnak, azaz oxigénfelvevők lesznek. Mi készteti az életet a reprodukcióra? Erre is megvannak viszonylag egyszerű válaszok.

Köszönöm szépen, én megmaradok a materialista elméleteim mellett, te pedig megmaradhatsz ennél a mindent kiforgató misztikus-fantasztikus hablatynál. Szerintem nem sokan olvasnak végig, annyi hülyeséget írsz. Én már csak azért is végigolvasom, mert jókat lehet rajta nevetni, hogy milyen az, amikor az embernek féltudományos ismeretei vannak...

Ismét hangsúlyoznám: az elektrokémia nem egyenlő a fizikai-kémiával.

2013. jan. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/101 anonim ***** válasza:
0%

elektrokémiát írtam ha bárhol másképp akkor talán sietségemben-- itt csupán leülök, kicsit fizikailag pihenni-- olykor még beszélnek is hozzám az unokáim közben koty-koty...


Ha Te esküszöl a csak materialista gondolkodásban az a te dolgod-- viszont én nem hiszek a miszticizmusban-- de mivel igen sokan csak azt hiszik-- azt nem lehet csak úgy félre söpörni-- így használtam fel a fogalmaikat-- amelyek tulajdonképpen megfelelőek is-- ha a fejlettebb tudatot kívánnánk definiálni.

2013. jan. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/101 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy sokan hisznek valamiben, az nem feltétlen igaz. Pl. térjünk vissza a tárgyra, sokan hiszik azt, hogy a homoszexualitás akaratfüggő, pedig nem az.
2013. jan. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/101 anonim ***** válasza:
21%

Igazad van 95/ A vallásosoknak az a fixa-ideáljuk, hogy a homoszexuálisok bűnben élnek, és csak akarniuk kell meggyógyulni. Már pedig a vallásos machinációkkal nem lehet ezt gyógyítani.


Egyszer régen volt egy fiatal homoszexuális munkatársam akin szerettem volna segíteni, mert ő egyáltalán nem örült ennek a hibájának"-- de mire kispekuláltam egy fajta terápiát pár napig tartó szabadnapomon és visszamentem dolgozni-- addigra valahogy kitudódott Róla-- és a klinika főnövére menesztette. Mintha bármi köze is lett volna a nemi hova tartozásához -süket liba volt a főnövér...


De azt amit kidolgoztam, öngyógyítás gyakorlatot, csak is fiatal korban lehetett volna "esetleg" nem biztos, hatása amikor még nem gyakorolta túl sokat, és így a tudat nem erősítette fel túlzottan ezt a születési hibát.

2013. jan. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/101 anonim ***** válasza:
0%

93/ ma még fiatal vagy, tehát csak nevess nyugodtan-- ha idősebb leszel akkor nem fogsz rajta nevetni. Ma még azt kell megtanulnod amit tanítanak ez normális, ésszerű de ha idősebb érettebb leszel talán" megnyílik más irányba is az érdeklődésed.


Valamikor csak materialista voltam, ma már átfogóbban értékelem a körülöttünk levő világot. A csak matéria, mit se érne energiák nélkül- porrá hullana szét a kézzelfoghatósága.


de azért kíváncsi lennék ma milyen magyarázattal szolgálnak a növények más légzésével kapcsolatban-- csak ne ide válaszolj hanem a levelező oldalra-- ne OFF-oljuk szét a kérdést.

2013. jan. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/101 anonim ***** válasza:
30%

"Ma még azt kell megtanulnod amit tanítanak ez normális, ésszerű de ha idősebb érettebb leszel talán" megnyílik más irányba is az érdeklődésed."


Önként választottam az egyetemi szakomat, és örülök is neki. Senki nem kényszerít rám semmit, örömmel tanulom... :D És nem csak eziránt érdeklődöm.


A növényekről pedig dióhéjban: a fotoszintézishez napfény kell, ami éjszaka magától értetődően nem adott: átvált oxigénfogyasztó üzemmódba (mint az állatok), hogy felhasználja a nappal legyártott szőlőcukrát, hogy megérje a reggelt, amikor újra fotoszintetizálhat.

2013. jan. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/101 anonim ***** válasza:
0%

Köszi a választ a növényekről-- ezt tanultam én is.


de tudod én mint volt intenzív nővér, és akinek sajátos képességei is voltak,hozzátenném azt is, hogy az oxigénre azért nincs szüksége nappal, mert energiát kap a fény részecskék által az anyagcseréjéhez, életéhez a szenet pedig hasznosítja a sejtépítéshez. -Viszont éjszaka szüksége van az életbemaradáshoz szintén energiára, amit viszont csak az oxigén által nyerhet el,--mivel nincs fényenergia.


az élet energia igényes anélkül elpusztulna, vagy megtermeli önmaga, vagy felhasználja a napenergiáját, ha egyik sincs, akkor önmagát bontja le. Nem véletlen, hogy az alultáplált, vagy éhező ember előbb utóbb betompul vagy megbuggyan. Egyébként neurológián és belgy.osztályon és sebészeten dolgoztam, mert érdekelt.

2013. jan. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/101 anonim ***** válasza:
100%

100.-dik válasz jee.


És a mami egy gyökér.

2014. júl. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!