Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A vallásosok miért akarják...

A vallásosok miért akarják "meggyógyítani" a homoszexuálisokat? Egyáltalán miért terjesztik azt, hogy a szexualitás akaratfüggő?

Figyelt kérdés

2012. dec. 18. 22:37
 81/101 anonim ***** válasza:
0%

tudod 79/ ha igy leírjuk diszlexia--emiatt ne mentem volna hozzá a férjemhez? Én aki lassan 50 élek együtt vele és el se tudnám képzelni az életem mással? igen butaság lett volna ha nem mentem volna hozzá.


De ha a gyerekem eljön látogatóba és az ő életét, sorsát nézem, hogy milyen nehezen viselte el a maga csökkent értékét-- mert annak vette mindig... hiába csöpögtettem be önbizalmat hiába dicsértem, hisz olyan szép egészséges fiatal volt... és ez a törés benne meghatározta a személyiségét a másokhoz való alkalmazkodást-- amit mások ki is használtak, szinte ráéreztek, hogy bármit eltűr tőlük--


És bizony nekem fáj látnom, hogy az élete szét esett, mert kihasználták, becsapták, mert Ő mindent elnézett mindenkinek....Tudod ezért írtam, mert csak mint szülő érezheti utólag az ember a fájdalmat, hogy ha nem mentem volna hozzá... ha nem örökölt volna.. ha olyan lenne mint a másik gyerekem, aki kemény mint a szikla, aki mindenen átgázol csak elérje amit akar...amíg ez a gyerekem felnőttkorra leépült és nem is érdekli már semmi se...

2013. jan. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/101 anonim ***** válasza:
100%

mami drága:


hogy a fenében lehet a homoszexualitás örökletes, amikor kizárja a szaporodást?!

2013. jan. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/101 anonim ***** válasza:
0%

ugy hogy több homo titokban homo miközben családot is alapít és szaporodik is.


A másik hogy a vannak heterok akik gátlástalanul élik a szexuális életüket vágyaik mindenre kiterjednek igy a kíváncsiságuk is és bizony a homoszexuális játékokat is kiprovokálják, gyakorolják amíg a végén már nem tudják azt se kik is ők valójában-- ha az ilyen megnősül és gyermeket nemz legyen az férfi vagy nő akkor sajnos ami a memóriájában, ösztöneiben él azt át is örökíti az utódainak memóriájában.


Sajnos a szexualitása az emberi fajnak fantáziában sokkal színesebb, mint az állati fajoknak intelligenciáját olykor itt is kamatoztatja és helytelenül nem gondolva arra, hogy bármit tesz életében az mind ott marad a memóriájában a ivarsejtjeinek ismeretanyagában is.


az élet nem csupán a kék szemet a barna hajat a magasságot az emberi faj sajátosságait örökíti át hanem mindent amit élete folyamán gyakorolt, tett tanult-- csak hát ez eddig ösztönnek nevezte az ember. Nem ösztönök vannak az életben hanem tanult információk.

2013. jan. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/101 anonim ***** válasza:
83%
Bár én a nem vagyok oda a melegekért, egyes körülöttük jelentkező jogi és egyéb problémák miatt inkább ellenük vagok néhány dologban, mégis amit írtál utolsó arról, hogy az ember örökíti a memóriáját, nos az enyhén szóva is ESZMÉLETLEN NAGY BATÁR ÖKRSÉG BAROMSÁG HÜLYESÉ F@SZSÁG!!! :D
2013. jan. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/101 anonim ***** válasza:
0%

de bizony átírja a DNS kódokat. Még egy semmi jelentéktelen élet mint a vírus, az is képes átírni az emberi kódokat.


mint gondolsz miért képzelget örökké az ember előző életekről, bizonyos átélt, valami régi emlékekről mindig? Vagy honnan eredhet valakinél minden ok nélkül valamitől való félelem vagy irtózás holott semmi ahhoz hasonlót nem élt át? Vagy miért van az hogy egyesek könnyen tanulnak különböző dolgokat mások pedig fatuskók hozzá-- kiesik a szerszám is a kezéből, ugyan akkor a legjobb zenész vagy matematikus. Amíg a másik már kicsi korában a kalapáccsal üt vág, mindent szétszed, és mikor nagyobb lesz, akkor valami újat alkot. azt gondolod tán hogy ezek ok nélküli csak a b véletlen-szülte adottságok? Nem. -átörökített memória és tehetség egy-egy vonalon.


Például, és most nem sértő szándékkal írom a következőket


egy bizonyos roma népcsoport, nagyon tehetséges zenében.


--Azért írtam bizonyos csoportok mert a 19 szban több is betelepült hazánkba, azokra viszont nem jellemző--


szóval anélkül, hogy ismerték volna a kottát, nagyon jó muzsikusok voltak amit újból és újból átörökítettek, de szinte az egész érzelem világukat temperamentumukat is.


aztán a zsidó nép kereskedői bejárták a világot, pénzzel ügyeskedtek és árúval, amihez színészkedni is kellett.

Ma ők az elsők a színészi pályán, a humorban a kereskedésben és bizony a pénzügyletekben is! De még számtalan vonalon--- miért mert ezt tanították egymásnak évezredeken keresztül.

2013. jan. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/101 anonim ***** válasza:
0%

De van egyéb is én magam nagyon erős tériszonyban szenvedek.

Ha csak filmet nézek és a főhős letekint a mélységbe,- tehát nem én közvetlenül- a két lábam térdtől lefelé megszűnik mozogni, elzsibbad és elfog valami nagy halálfélelem.


aztán addig addig kutattam az ok után, mire kiderült hogy egy ősöm leesett az egri várfalról--a két lábát elvesztette amputálták. De mivel fiatal volt még megnősült és gyermekeket nemzett-- az egyik leszármazottja én voltam-- és örököltem mind azt a félelmet, lábelvesztésének élményét, amit ő átélhetett. A misztikumban hívők erre azt mondanák, az én előző életem volt... egy csudát... egyszerűen genetikai örökségem.

2013. jan. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/101 anonim ***** válasza:
100%

Mami! Hess vissza a múlt századba, ahonnan jöttél!

De előtte megmondanád kérlek, hogy az én őseim között hol a vegyész? Meg a rajzművész? Meg a zenész? Meg a csillagász? Meg akármi, amihez konyítok valamicsként... Ha szeretnéd tudni, a családfámat is kutatom intenzíven, és földműveseken kívül nem nagyon volt más szakmájuk az őseimnek...


Szóval. A DNS nem magát örökíti át, hanem egy bonyolult biokémiai mechanizmus másolja a szálakat, amihez sok-sok fehérje és egyéb molekula szükséges.

Ha úgy működne a dolog, mint ahogy gondolod, akkor ennyi erővel az előbb olvasott könyvemet lefénymásolva a fénymásolt könyv el tudná mondani, hogy merre járt az eredeti, ki olvasta, mit gondolt... Baromság. A DNS adott, gyakorlatilag nem változik az egyén élete során, legalábbis úgy nem, ahogy te képzeled.


Kérlek, csitulj el, vonulj vissza a kis otthonodba és kötögess életed végéig. És felejtsd el, hogy létezik a világ, mert nem neked való...

2013. jan. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/101 anonim ***** válasza:
0%

látod mennyire tévedsz, az élet átörökíti mind a két nem kódjait azon információkat és átörökít érzelmeket és gondolat töredékeket is ami a lélek szálon van. Na most megint olyasmit írtam amitől kiakadsz "LÉLEK szálakon, az érzelemszínezetű gondolat töredékeket"


azt mondod az őseid csak földművesek voltak... az egy olyan életforma amely eleve érinti a vegyészetet- de még a csillagászatot is-- nem véletlenül a legtöbb jó kuruzsló a parasztasszonyok közül került ki. Igen csak értettek az alkímiához. aztán a paraszt ember jobban ismerte a csillagok járását, a hónapok okozta időjárás változásait, mint egy városi bunko, mert meghatározta a vetést az aratást az állatnevelést.


mit gondolsz valamikor, miért és hogy találták ki és szerkesztették meg a naptárakat? -- természetesen a földművelők tapasztalatai nyomán, mert az első társadalmak még földművelésen alapulók voltak.


Ne ugy értsd szó szerint az öröklést, hogy megörökli a szavakat vagy a tanultakat szó szerint, mint egy regényt, hanem az DNS-en bizonyos test és agyi-részletek differenciáltabb fejlődnek, mint máshol.A lélekszálak kezdeményén pedig bizonyos gondolat feszültségeket.

Tehát az örökölt, halvány gondolat és hajlam ott van a született emberi tudatban. Csak friss képi adatok kellenek ahhoz, hogy a tehetség életre keljen.


Persze ez mindig attól függ, hogy kitől, mit örököl az utód, mert mindig az erősebb az, ami a következő, vagy az utána következő generációnál előjön, mint tehetség.


Pl az én őseim szerették a zenét és művelték is, mint templomi orgonista, vagy épp zongorista v. mint hegedű művész. Én imádtam a zenét és szerettem volna tanulni- bár akkor még nem ismertem az őseimet, valami halovány emlékek éltek csak bennem-- 8 éves koromban a háború miatt is intézetben nőttem fel. S bár zongora volt az intézetben, de zene tanítás nem-- miattam aztán lelakatolták, mert mindig belógtam az épületbe és igyekeztem megtanulni játszani rajta.


A két gyermekem közül egy sem örökölte hiába vettem zongorát, hiába játszottam rajta hogy kedvet kapjanak. A fiamnak két diplomája is van, táncolni is szeret még se érdekelte egyetlen hangszer se.


Most 9 éve két csodálatos unokámat nevelem fiuk. (sajnos a lányom gyermekeit)-- az egyik a kisebbik már 2 éves korában muzikális volt-- fokozatosan minden kis zenejátékot megkapott, végül egy igazit is, és három éve tanul zongorázni-- de már 3szor nyert első díjat, több zeneiskola közös a versenyén elvitte a díjat a 18-19 évesek elöl-- ő 12 éves csak. Játszik csodálatosan Beethovent, de futnak az ujjacskái a rockra, dzsesszre is. Ez az öröklés fantasztikuma!

2013. jan. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/101 anonim ***** válasza:
0%

Beképzelt vagy 87! Most nem érek rá mennem kell de még visszatérünk a te csak biokémiai mechanizmus végtermék az élet elméletedre úgy látszik már megfertőzött Richárd Dawkins és az Intelligens Tervező-t és a csak anyagelvűséget vallók matrix elméletei.Melyikhez tartozol? Mert egyik kutya, a másik eb.


De még előzetesen a DNS mindkét ivarsejtben először feleződik és a két különböző, fél egyesül-- majd csak aztán másolgatják önmagukat és alkotnak RNS -t is amely megépíti az új sejtet az újabb DNS körül,- majd elpusztul.


S ahogy látom Te szerinted az élet nem több mint egy bonyolult biokémiai mechanizmus végterméke-- nincs benne Tudatosság, nincs benne erősebb győz elve...nem igaz?

Nem ártana ha a biológiát a elektro-fizikai oldaláról is tanulmányoznád

2013. jan. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/101 anonim ***** válasza:
31%

"S ahogy látom Te szerinted az élet nem több mint egy bonyolult biokémiai mechanizmus végterméke-- nincs benne Tudatosság, nincs benne erősebb győz elve...nem igaz? Nem ártana ha a biológiát a elektro-fizikai oldaláról is tanulmányoznád"


Nem ártana ha te meg jobban elmélyednél a kémiában, mielőtt egyáltalán megszólalsz!

Van benne tudatosság, az erősebb győz elve, hogyne lenne. Csak ezt nem tudatnak hívják, hanem entrópiának, ami meg kőkemény fizikai-kémiai fogalom (elektro-fizikai XD röhögök XD). Hidd el, hogy én tanulmányozom mindenféle oldalról, asszem kicsit többet konyítok a kémiához, mint te... Az általad emlegetett fizikai-kémia pedig alap tantárgycsoport, el sem tudod képzelni mi tartozik bele.

2013. jan. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!