Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A vallásosok miért akarják...

A vallásosok miért akarják "meggyógyítani" a homoszexuálisokat? Egyáltalán miért terjesztik azt, hogy a szexualitás akaratfüggő?

Figyelt kérdés

2012. dec. 18. 22:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/101 anonim válasza:
86%
Aki meleg azt nem lehet kigyogyitani a fiúkbol:)Ha egy meleg fiu össze jönne egy lánnyal vele is élne akkor boldogtalan lenne.Meleg vagyok és jol érzem magam így.Ezt gondolom.26F
2012. dec. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/101 anonim ***** válasza:
11%

#39-esnek igaza van a legtöbb dologban. Azt nem tudom, hogy a hímivarsejtek sérülésének van e köze a szexualitáshoz, de a többiben igaza van. Aki a férfiakat szereti, az a férfiakat szereti, és a #41 is jól mondta, egy meleg nem élne boldogan egy nővel.

Pál egyszerűen elmondja mi a teendő, aki nem való házasságra, az ne házasodjon.

Nyilván akinek a házasság nem férfi és nő kapcsolata, és nem érdekli Pál, azt ez nem fogja érdekelni, de a kérdés a miértre vonatkozik.

2012. dec. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/101 anonim ***** válasza:
85%

B. E. Tomi


Azzal, hogy azt mondjátok, hogy tagadják meg magukat, ösztöneiket és éljenek magányosan pár nélkül, tönkreteszitek az életüket.

2012. dec. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/101 anonim ***** válasza:
13%

40/ írtad-"....vagy csak a te agymenésed?"


-- tanulj meg civilizált módban írni annak, aki nem bántott téged!!


Nem örülök én se, hogy vannak Mások, mert sajnos ahogy a heterok között vannak erkölcstelenek, gátlástalanok, ugyan így a Mások között is, amit megkívánnak friss fiatal húst" arra ráhajtanak.


Miből gondolom hogy van kisugárzása az ivarsejteknek?-- mert azok is atomi részecskékből épülnek fel. De hogy a gyakorlatban honnan ismerem azt elolvashatod a blogomban.

[link]

[link]


mint szülő és nagymama mindig féltettem a gyerekeimet most meg az unokáimat az ilyen barmoktól és a ragadozó pedofiloktól még inkább.

2012. dec. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/101 anonim ***** válasza:
0%
Mindnyájatoknak, kívánok Boldog Békés karácsonyt!
2012. dec. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/101 anonim ***** válasza:
89%

szóval ez csak a te "elméleted".. na szép. nem kéne tudományos tényként közölni.


"Nem örülök én se, hogy vannak Mások, mert sajnos ahogy a heterok között vannak erkölcstelenek, gátlástalanok, ugyan így a Mások között is, amit megkívánnak friss fiatal húst" arra ráhajtanak. "


ez meg a másik nonszensz. kevered a Másokat a pedofilokkal.

2012. dec. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/101 anonim ***** válasza:
0%

Nem kevertem senkit senkivel csak azt írtam, hogy szexuális vonatkozásban akár HETERÓ ! akár meleg ! ha gátlástalan ! és gazember hajlamai vannak ! sajnos nem különb a pedofil barmoktól! Mert nem törődnek azzal, hogy az még gyermek vagy még tapasztalatlan fiatal--így megronthatják de tönkre is tehetik lelkileg és testileg.


Tehát nem azt írtam hogy minden hetero vagy minden homo hanem egyesek, a primitív pszichopata állatok.

2012. dec. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/101 anonim ***** válasza:
78%
akkor meg hogy mi a bajod a másokkal?
2012. dec. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/101 anonim ***** válasza:
4%

nekem soha nem volt bajom a Másokkal,- olvass vissza figyelmesen-- csak a gátlástalan barmokat és az agresszív orangutánokat vetem meg!


Az pedig bőven, található a hetero-k között is!


Kaptak is tőlem amikor fiatal voltam, hogy messzi ívben elkerültek miután megismerkedtek a haragommal!

2012. dec. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/101 tél ***** válasza:
16%
Engem ugyan nem érdekel hogy ki milyen beállítottságu! De minek verik nagydobra itt gondolok a meleg felvonulásokra,tüntetésekre! Mi a hagyományos(férfi-nő)kapcsolatba élők nem vonulunk az utcára dicsekedni! Magán vélemény hogyan lettek a homoszexuálisok? mind Nő és férfi kapcsolatából lett, hogyan fog gyerek születni homo kapcsolatból? Ez a normális? Mert szerintem nem!
2012. dec. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!