Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Van értelme Isten létezésének...

Van értelme Isten létezésének szerinted? Miért?

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 21:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:

Valóban nem volt kérdőjel a szövegemben, de a nagy IQ-s agyaddal rájöhettél volna, h mi a kérdés. A székely mivoltodban azonban teljesen lényegtelen, mivel Magyarországon belülre vonatkozott volna, ha érted utólag a kíváncsiságom lényegét. Mivel pont azokat a variációkat gondoltam rólad, amiknek engem megcímeztél hovatartozásilag, baromi nagyot csalódtam, hogy a székelyek közt is van ekkora önelégült egótuskó.

Egészen riasztó, hogy a magyarokban élő székely kép, mennyire elüt a te jellemedtől. Vagy a székelyek, mind olyanok, mint te? Na akkor el vagyunk látva. A foglalkozásod is azért érdekelt volna, hogy tisztább képet kapjak a te emberi mivoltodról, hogy tudjam, milyen modszerrel keresed, (vagy csalod) a pénzt. Az ilyen felfuvalkodott IQ gyönyörben úszó, emberi értékektől mentes korcs, mindíg szúrta a szemem, akárhonnan származzon is. Van egy tippem: nem a két kezeddel végzett munkából élsz. Az elmondásod alapján biztos agykutató vagy, mert annyi IQ címkével ellátott sort gépeltél, hogy valószínű egyszer ettől robban szét az agyad. Biztos nagyon okos vagy, mivel bátran állítod még mindíg, hogy azonos vagyok a hosszú iromány tulajdonosával, de nyugodj meg, olyan mértékben téves a meggyőződésed, mint a tudományokba vetett mérhetetlen bizalmad!


Mi az életcélja egy ilyen elvetemült székelynek?

Csak azért érdekelne, mert, ha egyszer megint valami folytán közösek lennének a körülvevő határaink, mire számíthatok.?


Lehet engem is megkérdeznek egy népszavazáson valamikor erről, és nem szeretnék rosszul dönteni.

2009. dec. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 anonim ***** válasza:
0%

Ja a leborulást jelképesen értettem.

Mert egész más lenne amit jelen pillanatban leborítanák eléd!

2009. dec. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 anonim ***** válasza:
0%

Ezt még csak azért, hogy tisztábban láss.

Ui.: Barátod maximum az, aki téged hátulról fenékbe tologat unalmas perceidben. Hidd el, én nem tartozom ezek közé. ;)


Már azelőtt feltételeztem, hogy te szabadelvű vagy, mint a velem azonosnak vélt zsici testvéreid, mert náluk van rengeteg ferdehajlamú, ahol így erősítik a baráti köteléket. Biztos ez a példa is sajátod.

2009. dec. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/78 anonim ***** válasza:

"Valóban nem volt kérdőjel a szövegemben, de a nagy IQ-s agyaddal rájöhettél volna, h mi a kérdés."

:DDDDDD Egymás után kijelentő mondatok meg felszólítások. Kérdő mondat egy sem. De azért jöjjön rá más, hogy mit is akarsz mondani. :)))

Talán inkább írnod meg fogalmaznod kellene megtanulni, és akkor nem látszódna, hogy mekkora egy balfék vagy. :)


"baromi nagyot csalódtam, hogy a székelyek közt is van ekkora önelégült egótuskó."

Én viszont nem csalódtam. A zsidók meg cigányok között nem kevés az olyan mint te, így az eddigi tapasztalataimat tökéletesen alá is támasztod.


"Egészen riasztó, hogy a magyarokban élő székely kép, mennyire elüt a te jellemedtől."

Mondd, te, mint zsici mennyire lehetsz szerinted tisztában a magyarokban lévő "székely kép"-ről? Mert szerintem semennyire. Max. a zsicikben lévő székely képet adhatod itt elő, de az meg a kutyát sem érdekli. :)


"hogy tudjam, milyen modszerrel keresed, (vagy csalod) a pénzt"

Mondtam már, hogy az előítélet nem túl szerencsés tanácsadó. Bár mindenki magából indul ki... :)


"Az ilyen felfuvalkodott IQ gyönyörben úszó, emberi értékektől mentes korcs, mindíg szúrta a szemem, akárhonnan származzon is."

Hát persze. MindÍg. ... De ha más származású lennék, akkor jönnél a "bezzeg, tipikus..." szöveggel. Szánalmas vagy, kis majom.

A mindig pedig rövid I. (Mondom, tanulj meg írni meg fogalmazni magyarul. Vagy a zsinagógában nem tanítanak ilyet? ;) )


"Van egy tippem: nem a két kezeddel végzett munkából élsz."

Látod-látod?! Megint az előítéleteid. :)

Nekem meg az a gyanúm, hogy - sok társadhoz hasonlóan - parazitaként éled mindennapjaidat, és a társadalom testén élősködsz, segélyekből meg csalásból, lopásokból. Legalábbis ez jön le az alapján, amit eddig írtál. De persze tévedhetek is, és lehet, hogy trágyát lapátolsz valahol. (Sz@rt keversz ott is? :) ).


"Az elmondásod alapján biztos agykutató vagy, mert annyi IQ címkével ellátott sort gépeltél, hogy valószínű egyszer ettől robban szét az agyad."

Agykutató nem vagyok. Az enyém nem robban szét. Attól, hogy valakinek van agya, még nem feltétel, hogy szétrobbanjon.

Ezt csak azért mondom, mert nyilván neked ezügyben nincs tapasztalatod (ahhoz agy is kellene). :)


"Biztos nagyon okos vagy, mivel bátran állítod még mindíg, hogy azonos vagyok a hosszú iromány tulajdonosával, de nyugodj meg, olyan mértékben téves a meggyőződésed, mint a tudományokba vetett mérhetetlen bizalmad!"

Említettem már, hogy ostba vagy? :)


"Mi az életcélja egy ilyen elvetemült székelynek?"

Hát biztos nem az, hogy templomba járva ájtatoskodjak, meg hogy mindenhol jelen lévő, láthatatlan kitalált dolgokat fogadjak el bizonyíték nélkül. :)


"Csak azért érdekelne, mert, ha egyszer megint valami folytán közösek lennének a körülvevő határaink, mire számíthatok.?"

Mire számíthatsz?

Az IQ-d alapján alapvetően arra, hogy fogalmad sem lesz továbbra sem, hogy mi is vesz téged körül. Inkább kitalálsz magadnak egy álomvilágot, és abban pancsikolsz tovább. A stílusod alapján meg arra, hogy továbbra is parazitaként élsz majd másokból, egészen addig, amíg ez a kiskapu be nem zárul majd, és akkor mehetsz majd rinyálni máshova, hogy téged "elnyomnak".


"és nem szeretnék rosszul dönteni"

Mindegy, hogy döntesz. Mint ahogy a vallási idiótaságokkal kapcsolatban, úgy a politikával kapcsolatban is majd manipulálni fogják a kis csöpp agyadat (agyhelyedet). Önálló gondolatod úgysem lesz akkor sem, hanem mások fogják megmondani neked, hogy mit gondolj. és te aszerint is fogsz "gondolkodni".

Így szerintem kár aggódnod emaitt. Inkább nyomj el egy miatyánkot, amiért gyűlölsz engem. (Nem szép dolog, Jézus is megmondta. :) )


"Mert egész más lenne amit jelen pillanatban leborítanák eléd!"

Ezért meg egy üdvözlégyet mormolj el, jó? :)


"Már azelőtt feltételeztem, hogy te szabadelvű vagy, mint a velem azonosnak vélt zsici testvéreid, mert náluk van rengeteg ferdehajlamú, ahol így erősítik a baráti köteléket. Biztos ez a példa is sajátod."

Egy zsici szájából igen érdekesen veszi ki magát a zsicizés, nem gondolod? Én a helyedben legalább a fajtámhoz hű lennék, és nem próbálnám lejáratni őket (mármint a zsiciket) még jobban. Egyébként meg mondtam, hogy engem nem zavar, hogy homokos vagy. Azt csinálsz a hátsó feleddel, amit akarsz. Legfeljebb majd elmormolsz ezért is egy miatyánkot, hogy istenke meg ne büntessen érte. Vagy esetleg meggyónod. ... Akár annak is, aki egyébként be szokta tenni neked. (Hogy mikről nem mesélhet egy egyszerű gyóntatófülke, mi?! :) )

2010. jan. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 anonim ***** válasza:
47%

Érdekesen közelíted meg a dolgokat.

Valóban tévedtem rengeteget veled kapcsolatban, és tényleg hulye voltam, hogy egy pillanatig is azt hittem, hogy te Székely vagy. Lebuktál, mégha kicsit későn jöttem is rá, de minden arra utal, hogy te egy igazi rabbi leszármazott vagy. Már az előző írásodban is mocskolod a magyar mivoltomat, de úgy, hogy mintha te is az lennél. A te saját magad magyarnak vallásával kettőszörösen aláraktál a magyarságnak, mert a zsidókat, meg a cigányokat próbálod a magyarok gyüleleti célpontjaiként beállítani. Igazi zsidó módszer! Hogy ez előbb nem esett le! De azért rájöttem. Most is a magyarságot állítod be antiszemitának, hogy a zsidók "joggal" monhatssák a magukét. A Székelyeknek van egy bizonyos Himnuszuk, ami igencsak istenben hívő népre utal, (te lehet nem ismered, mint zsidó, ezért nyúltál megint mellé, hogy milyen származásúnak vallod magad) tehát itt is bebizonyosodott, hogy a székelyekhez a legkisebb mértékben sincs közöd.

De ha itt mégis tévednék(max 1% esélyt látok rá) akkor az meg azt bizonyítja, megint csak engem igazolva, hogy létezik szellemvilág, és van lélekvándorlás is, mert akkor te egy Székelybőrbe bújt zsidó vagy! Valószínű ariel sharon családfájából. Van Magyar himnusz is, de mivel erősen istenhez szól, ezért biztos vagyok benne, hogy nem vallod magadénak, tehát megint itt egy kizáró tényező, hogy te valóban Magyar vagy.


Valmit mondtál az előítéletekről, meg az ezelőtti írásaidban, és nem árt, ha beleolvasol saját mondataidba, mert van benne kis diszharmónia. Szóval az nem ok, hogy én az csömör írásaidra úgy reagálok, ahogy, de azzal már semmi probléma, hogy te kezdted az egészet, mindenféle titulusokkal megbéjegezve a hívő embereket. És engem. Lehet elfelejtetted, mint(IQ nagyhatalom) hogy én nem tartom magamat hívőnek, csak hozzájuk állok érzelmileg közelebb. Tehát elsősorban nem engem sértettél meg, hanem azokat, akiknek közük sem volt a mi vitánkhoz. Ennyit az előitéletről.


Mondtam már, hogy az előítélet nem túl szerencsés tanácsadó. Bár mindenki magából indul ki... :)



Micsoda szép példája voltál a fanatizmusnak, az ostobaságnak, kirekesztésnek és a bosszúállásnak egyben! Gratulálok. :)

(Kár, hogy múltkor is bebuktál a több nickeddel. Sebaj.)

Gondolod egyébként, hogy hatni fog rám a félelemkeltésed?

Az, hogy te félsz valamitől, még nem jelenti azt, hogy más is besz@ri. :) Téged megetettek a sületlenségekel meg a hazugságokkal, mert manipuláltak a félelmeiden keresztül. Nálam ez nem jön be. Én racionálisan gondolkodok, nem úgy, mint te.

Kár a gőzért, nem ijedek meg a jöttment istenedtől. ;)


Ami körülvesz, az nekem alapvetően megfelel. Ami nem tetszik, az a sok elmebajos hívő sopánkodása meg rombolása. Eddig az emberiség történetében a legtöbb bajt a hit okozta. Ami most rossz van még, az is annak köszönhető. Ha nem lenne hit - főként fanatikus hit egy képzelt láthatatlan lényben, ami figyel minket állandóan - egész normális lenne a világ.


Remélem élvezted!


Ezt őrizd meg, mert ajánlok neked egy bizonyítási lehetőséget. Te mint tudós, szakértője rengeteg dolognak, ismerője mindennek, biztos jártas vagy a számítógépes vilgban is, és az informatikában. Fogadást is köthetünk, mert erre bármit fel merek tenni! Bizonyíts be, hogy 2 nickem van, és persze elengedhetetlenül azt is, hogy azok az enyémek, amikre te célozgatsz! Erre két fogadást is lehetne kötni: 1 kettő nick 2 az enyém. Hagyok időt neked, hogy ezt végre tudd hajtani, hogy minden segítséget megszerezz ehez. Én adok 1 évet, mert baromira türelmes vagyok, de ha úgy érzed előbb menne, akkor csak szólj! Hívd meg a szívedhez legközelebbi zsidó tv-t is, és csinálj nagy reklámot neki! Én szívesen elmegyek a showra, és bármikor írásba is foglalom neked ügyvéd jelenlétében, hogy ne tudjak kibújni, a nagy leleplezés alól.


Sok sikert!


Én szeretném, ha belefognál, mert jó lenne egy másik ház, amit ha eladok, kicsit egyenesbe jönnék. Remélem valami nagy zsinagógában laksz!


Ezt vedd teljesen komolyan!

Vagy félsz a beégéstől?

Én azt is megértem.

2010. jan. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/78 anonim ***** válasza:

"Lebuktál, mégha kicsit későn jöttem is rá, de minden arra utal, hogy te egy igazi rabbi leszármazott vagy."


Persze-persze! :DDDD Tele vagy bizonyítékokkal, és logikus következtetésekkel. Mint eddig végig. :))



"Már az előző írásodban is mocskolod a magyar mivoltomat, de úgy, hogy mintha te is az lennél. A te saját magad magyarnak vallásával kettőszörösen aláraktál a magyarságnak, mert a zsidókat, meg a cigányokat próbálod a magyarok gyüleleti célpontjaiként beállítani. Igazi zsidó módszer!"


Kár, hogy ezt épp te kezdted. :)


Tehát máris - közvetetten - bevallottad, hogy zsidó vagy. Őszinte gratulációm. :)


Már csak a másik van hátra.



"Most is a magyarságot állítod be antiszemitának, hogy a zsidók "joggal" monhatssák a magukét."


:DDDD Hol, te hülyegyerek? :)



"A Székelyeknek van egy bizonyos Himnuszuk, ami igencsak istenben hívő népre utal"


Tudod te, hogy hány nép himnuszában van ilyen vagy olyan isten? És gondolod, hogy attól, hogy valaki nem hisz az adott istenben, már nem is az adott nép tagja?

Látom, nem csak ostoba vagy, de még tájékozatlan is.



"tehát itt is bebizonyosodott, hogy a székelyekhez a legkisebb mértékben sincs közöd."


Semmi nem bizonyosodott be. Csak megint olyan dolgokban hiszel, amiről egy árva bizonyítékod sincs. Pl. istenben. Meg most ebben is.


Mintha említettem volna már, hogy ostoba vagy. Nem? :)



"akkor az meg azt bizonyítja, megint csak engem igazolva, hogy létezik szellemvilág, és van lélekvándorlás is, mert akkor te egy Székelybőrbe bújt zsidó vagy!"


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD Bammeg! Még csak január első napja van, de már megjött az év poénja. Kifogtam a legostobább vallásos embert, akit csak lehetett ezen a fórumon. :)))



"de mivel erősen istenhez szól, ezért biztos vagyok benne, hogy nem vallod magadénak, tehát megint itt egy kizáró tényező, hogy te valóban Magyar vagy."


Szerinted akkor csak az magyar, aki hisz istenben? Tipikus vallásos vagy: kirekesztő. :)))


Ja, és szánalmasan h.lye.



"Szóval az nem ok, hogy én az csömör írásaidra úgy reagálok, ahogy, de azzal már semmi probléma, hogy te kezdted az egészet, mindenféle titulusokkal megbéjegezve a hívő embereket."


Egyrészt én nem vagyok vallásos, és nem gondolom, hogy szépnek meg jónak kell lennem. Tehát én a saját erkölcseimnek nem mondok ellent, míg te ellenben a sajátodnak igen. De látom, ez az agyadig még nem jutott el. :) (Persze, hogy nem, hiszen nincs is hova eljusson.)


Másrészt meg megint csak bebizonyosodott (mert EZ bizonyíték), hogy nem vagy magyar. Ugyanis a bélyeg szó, meg a megbélyegzés LY-al van írva, nem pedig pontos J-vel.


Mielőtt nekivágsz ilyen vitáknak, talán meg kellene tanulnod írni. Ez már a második ilyen volt részedről.


Egyébként kijártad már az általánost? Mert ha nem (ami roppant valószínű), akkor nem vetem ezt a szemedre, és te se vedd figyelembe az előzőeket.


Vagy csak apuci meg anyuci féldisznóért vette meg neked a bizonyítványt, jó zsici szokás szerint? :)



"hogy én nem tartom magamat hívőnek, csak hozzájuk állok érzelmileg közelebb"


És mondd, ez hogy jön össze az alábbi állításoddal, sükebóka? :)


"akkor az meg azt bizonyítja, megint csak engem igazolva, hogy létezik szellemvilág, és van lélekvándorlás is"


Vagy ez nem hit, te majom? :))


De hogy tovább is menjek. Írtad, hogy szerinted azért nem vagyok magyar, mert nem vallom magamnak a Himnuszt (ami Istenről is szól).


Ezek szerint nem tartod magad magyarnak? Hiszen azt mondod, nem vagy vallásos, tehát akkor a Himnusz istenét sem vallhatod magadénak.


Megint csak nekem lenne igazam? (Valószínű.) :D


Most vagy vallásos vagy, vagy zsici. Melyiket választod? Csak mert eddig mindkettő kinéz neked, pedig bőszen próbálod tagadni mindkettőt.


Szerintem mindkettő vagy. Vallásos és zsici egyben. Kellemetlen, de a te dolgod.



"Tehát elsősorban nem engem sértettél meg, hanem azokat, akiknek közük sem volt a mi vitánkhoz. Ennyit az előitéletről."


Megsérteni csak azt lehet, aki megsértődik. Egyébként meg nem érdekel.



"Ezt őrizd meg, mert ajánlok neked egy bizonyítási lehetőséget. Te mint tudós, szakértője rengeteg dolognak, ismerője mindennek, biztos jártas vagy a számítógépes vilgban is, és az informatikában. Fogadást is köthetünk, mert erre bármit fel merek tenni! Bizonyíts be, hogy 2 nickem van, és persze elengedhetetlenül azt is, hogy azok az enyémek, amikre te célozgatsz! Erre két fogadást is lehetne kötni: 1 kettő nick 2 az enyém. Hagyok időt neked, hogy ezt végre tudd hajtani, hogy minden segítséget megszerezz ehez. Én adok 1 évet, mert baromira türelmes vagyok, de ha úgy érzed előbb menne, akkor csak szólj! Hívd meg a szívedhez legközelebbi zsidó tv-t is, és csinálj nagy reklámot neki! Én szívesen elmegyek a showra, és bármikor írásba is foglalom neked ügyvéd jelenlétében, hogy ne tudjak kibújni, a nagy leleplezés alól."


:DDDDDDDDDDDDDDDDD Te tényleg nagyon h.lye vagy. Gondolod, majd a te két szép szemedért játszadozok ilyesmit? Ne magadból indulj ki.


Szánalmasan ostoba vagy.



"Ezt vedd teljesen komolyan!"


Téged??? Komolyan venni??? :DDDDDD


Mondd, egy h.lye vallásos majmot, aki mellette még zsici is, ráadásul írni sem tud, miért vennék komolyan? :)



"Vagy félsz a beégéstől?"


Ócska próbálkozás, de nem jön be. Lehet, hogy rád hatnak az ilyen dolgok, de ahhoz te korábban kelj fel, hogy engem próbálj manipulálni. Én nem te vagyok, és ezért nem is indulatból írok, ellentétben veled. ... Kis lelki nyomorék. ;)

Menj inkább imádkozz a szellemeidhez meg az istenedhez, az jobban áll neked. :)"Lebuktál, mégha kicsit későn jöttem is rá, de minden arra utal, hogy te egy igazi rabbi leszármazott vagy."


Persze-persze! :DDDD Tele vagy bizonyítékokkal, és logikus következtetésekkel. Mint eddig végig. :))



"Már az előző írásodban is mocskolod a magyar mivoltomat, de úgy, hogy mintha te is az lennél. A te saját magad magyarnak vallásával kettőszörösen aláraktál a magyarságnak, mert a zsidókat, meg a cigányokat próbálod a magyarok gyüleleti célpontjaiként beállítani. Igazi zsidó módszer!"


Kár, hogy ezt épp te kezdted. :)


Tehát máris - közvetetten - bevallottad, hogy zsidó vagy. Őszinte gratulációm. :)


Már csak a másik van hátra.



"Most is a magyarságot állítod be antiszemitának, hogy a zsidók "joggal" monhatssák a magukét."


:DDDD Hol, te hülyegyerek? :)



"A Székelyeknek van egy bizonyos Himnuszuk, ami igencsak istenben hívő népre utal"


Tudod te, hogy hány nép himnuszában van ilyen vagy olyan isten? És gondolod, hogy attól, hogy valaki nem hisz az adott istenben, már nem is az adott nép tagja?

Látom, nem csak ostoba vagy, de még tájékozatlan is.



"tehát itt is bebizonyosodott, hogy a székelyekhez a legkisebb mértékben sincs közöd."


Semmi nem bizonyosodott be. Csak megint olyan dolgokban hiszel, amiről egy árva bizonyítékod sincs. Pl. istenben. Meg most ebben is.


Mintha említettem volna már, hogy ostoba vagy. Nem? :)



"akkor az meg azt bizonyítja, megint csak engem igazolva, hogy létezik szellemvilág, és van lélekvándorlás is, mert akkor te egy Székelybőrbe bújt zsidó vagy!"


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD Bammeg! Még csak január első napja van, de már megjött az év poénja. Kifogtam a legostobább vallásos embert, akit csak lehetett ezen a fórumon. :)))



"de mivel erősen istenhez szól, ezért biztos vagyok benne, hogy nem vallod magadénak, tehát megint itt egy kizáró tényező, hogy te valóban Magyar vagy."


Szerinted akkor csak az magyar, aki hisz istenben? Tipikus vallásos vagy: kirekesztő. :)))


Ja, és szánalmasan h.lye.



"Szóval az nem ok, hogy én az csömör írásaidra úgy reagálok, ahogy, de azzal már semmi probléma, hogy te kezdted az egészet, mindenféle titulusokkal megbéjegezve a hívő embereket."


Egyrészt én nem vagyok vallásos, és nem gondolom, hogy szépnek meg jónak kell lennem. Tehát én a saját erkölcseimnek nem mondok ellent, míg te ellenben a sajátodnak igen. De látom, ez az agyadig még nem jutott el. :) (Persze, hogy nem, hiszen nincs is hova eljusson.)


Másrészt meg megint csak bebizonyosodott (mert EZ bizonyíték), hogy nem vagy magyar. Ugyanis a bélyeg szó, meg a megbélyegzés LY-al van írva, nem pedig pontos J-vel.


Mielőtt nekivágsz ilyen vitáknak, talán meg kellene tanulnod írni. Ez már a második ilyen volt részedről.


Egyébként kijártad már az általánost? Mert ha nem (ami roppant valószínű), akkor nem vetem ezt a szemedre, és te se vedd figyelembe az előzőeket.


Vagy csak apuci meg anyuci féldisznóért vette meg neked a bizonyítványt, jó zsici szokás szerint? :)



"hogy én nem tartom magamat hívőnek, csak hozzájuk állok érzelmileg közelebb"


És mondd, ez hogy jön össze az alábbi állításoddal, sükebóka? :)


"akkor az meg azt bizonyítja, megint csak engem igazolva, hogy létezik szellemvilág, és van lélekvándorlás is"


Vagy ez nem hit, te majom? :))


De hogy tovább is menjek. Írtad, hogy szerinted azért nem vagyok magyar, mert nem vallom magamnak a Himnuszt (ami Istenről is szól).


Ezek szerint nem tartod magad magyarnak? Hiszen azt mondod, nem vagy vallásos, tehát akkor a Himnusz istenét sem vallhatod magadénak.


Megint csak nekem lenne igazam? (Valószínű.) :D


Most vagy vallásos vagy, vagy zsici. Melyiket választod? Csak mert eddig mindkettő kinéz neked, pedig bőszen próbálod tagadni mindkettőt.


Szerintem mindkettő vagy. Vallásos és zsici egyben. Kellemetlen, de a te dolgod.



"Tehát elsősorban nem engem sértettél meg, hanem azokat, akiknek közük sem volt a mi vitánkhoz. Ennyit az előitéletről."


Megsérteni csak azt lehet, aki megsértődik. Egyébként meg nem érdekel.



"Ezt őrizd meg, mert ajánlok neked egy bizonyítási lehetőséget. Te mint tudós, szakértője rengeteg dolognak, ismerője mindennek, biztos jártas vagy a számítógépes vilgban is, és az informatikában. Fogadást is köthetünk, mert erre bármit fel merek tenni! Bizonyíts be, hogy 2 nickem van, és persze elengedhetetlenül azt is, hogy azok az enyémek, amikre te célozgatsz! Erre két fogadást is lehetne kötni: 1 kettő nick 2 az enyém. Hagyok időt neked, hogy ezt végre tudd hajtani, hogy minden segítséget megszerezz ehez. Én adok 1 évet, mert baromira türelmes vagyok, de ha úgy érzed előbb menne, akkor csak szólj! Hívd meg a szívedhez legközelebbi zsidó tv-t is, és csinálj nagy reklámot neki! Én szívesen elmegyek a showra, és bármikor írásba is foglalom neked ügyvéd jelenlétében, hogy ne tudjak kibújni, a nagy leleplezés alól."


:DDDDDDDDDDDDDDDDD Te tényleg nagyon h.lye vagy. Gondolod, majd a te két szép szemedért játszadozok ilyesmit? Ne magadból indulj ki.


Szánalmasan ostoba vagy.



"Ezt vedd teljesen komolyan!"


Téged??? Komolyan venni??? :DDDDDD


Mondd, egy h.lye vallásos majmot, aki mellette még zsici is, ráadásul írni sem tud, miért vennék komolyan? :)



"Vagy félsz a beégéstől?"


Ócska próbálkozás, de nem jön be. Lehet, hogy rád hatnak az ilyen dolgok, de ahhoz te korábban kelj fel, hogy engem próbálj manipulálni. Én nem te vagyok, és ezért nem is indulatból írok, ellentétben veled. ... Kis lelki nyomorék. ;)

Menj inkább imádkozz a szellemeidhez meg az istenedhez, az jobban áll neked. :)

2010. jan. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 anonim ***** válasza:
Jé, ez többször is benne lett. Sebaj, úgyis rádfér az olvasás. Talán ha többször olvasod el, meg is érted, mi is van leírva (mert eddig láthatóan nem sikerült ezt összehoznod). :)
2010. jan. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 anonim ***** válasza:
52%

Persze-persze! :DDDD Tele vagy bizonyítékokkal, és logikus következtetésekkel. Mint eddig végig. :))

Te bebizonyítottad a 2 nicket? És isten létezését?


Kár, hogy ezt épp te kezdted. :)

Tényleg én kezdtem a rágalmazást a 2 nick miatt, meg förmedvénynek illetni a másik okfejtését? 22:01 ben megtalálod.



Tehát máris - közvetetten - bevallottad, hogy zsidó vagy. Őszinte gratulációm. :)


Már csak a másik van hátra

Ezeket te bebizonyítottad? Mivel is támasztottad alá?



"Most is a magyarságot állítod be antiszemitának, hogy a zsidók "joggal" monhatssák a magukét."


:DDDD Hol, te hülyegyerek? :)

Ezen is csodálkozom, h nem érted, milyen módon teszed, pedig engem pontosan idéztél az utóbbi mocskolásodban. Kétszer is el kellett, hogy olvasd, de nem esett le. Mintha kezdene kihgyni az IQ gépezet. Vigyázz, mert ezek az első jelek az elmebaj felé!


valaki nem hisz az adott istenben, már nem is az adott nép tagja? Hát nem is azonos értékű takja!


Mintha említettem volna már, hogy ostoba vagy. Nem? :)

Egyre többet említed, erre tényleg jól emlékszel, és talán el is törpülök melletted, ha úgy hasonlítanak össze bennünket, hogy ki a legnagyobb inteligenciával rendelkező

férge a társadalomnak.



:DDDDDD Bammeg! Még csak január első napja van, de már megjött az év poénja. Kifogtam a legostobább vallásos embert, akit csak lehetett ezen a fórumon. :)))

Amire megint az ostobasággal jelzett válaszodat adtad, pusztán egy logikus magyarázat, hogy miért lettél ekkora felfuvalkodott "Székely) létedre. Ha te nem érted benne a logikát, akkor tényleg kezd bedőlni az IQ nagyhatalom.


Tipikus vallásos vagy: kirekesztő. :))) Eddig az emberiség történetében a legtöbb bajt a hit okozta. Ami most rossz van még, az is annak köszönhető. Ezeket is én írtam előítéletes kirekesztő felindulásomban.


Egyrészt én nem vagyok vallásos, és nem gondolom, hogy szépnek meg jónak kell lennem. Tehát én a saját erkölcseimnek nem mondok ellent, míg te ellenben a sajátodnak igen. Igen ismerem az ilyen erkölcsi tartást, mindíg, úgy alakul, ahogy az érdek megkívánja. Ez már igazi bizonyítvány rólad, és te állítottad ki. A 3. figyelmeztetés, hogy rogyadozik az IQ állományod, mert már törlődött, hogy én nem vagyok vallásos. Én még keresem az igazi választ ezekre a kérdésekre, de mivel a tudomány megállt az aminósavaknál, kénytelen voltam átnyergelni egy olyan lóra, ami azokon tovább jut.


A helyesírás nem volt a legerősebb tantárgyam, de a lényeget megérti mindenki, mivel a J és az LY ugyanazon a hangon szólal meg. Nem írok helyesen, de amit így hibásan is leírok, nagyobb értéket képvisel, mint a helyesen leírt önfényező, gyöngybe szedett fölényeskedésed.

Én legalább bevallom, hogy hibázok, de a fanatikusak erre képtelenek, inkább próbálják megmagyarázni.



Ezek szerint nem tartod magad magyarnak? Hiszen azt mondod, nem vagy vallásos, tehát akkor a Himnusz istenét sem vallhatod magadénak. De igen. Olyan Magyarnak, aki a keresi az igazságot, és közben nem zárja ki isten létét sem. De te kizárod!


Megsérteni csak azt lehet, aki megsértődik. Egyébként meg nem érdekel. Ez is a bizonyítványod egyik lapja, ami csak engem erősit meg a te emberi mivoltodban!


Gondoltam, hogy valamivel megpróbálod kivágni magad a bizonyítást elutasítva, mert ha már kezd forró lenni a talaj a patkány alatt, akkor menekül!


Talán azért kellene komolyan venni, nem engem, hanem a kínált lehetőséget, hogy legalább egy ponton vizsgázzon a te neggyőződésed! Mert aki annyira biztos a dolgában, mint te, annak ez nem okozhat gondot.


Félsz a kudarctól, ezért arcoskodj tovább, ahogyan jól esik, mert ha kiderül az igazság, hogy tévedtél, az lesz az utolsó bomba az IQ nagyhatalomban.


Az ilyen ember soha nem ismeri el, hogy tévedett, ezért most sem várok csodát. Egyedül te tudnád bebizonyítani, (ha igazad lenne) hogy én csaltam a 2 nick használatával, de mivel érzed a nagy melléfogás lehetőségét, csak a szót szaporítod, ezért te csak egy rágalmazó, rosszindulatú IQ méregben fürdő hiteltelen szemete vagy az emberiségnek.


Őszintén így gondolom!

2010. jan. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/78 anonim ***** válasza:
52%

Bocsáss meg a helyesírási hbák miatt, pár betű sem pont az a szavakban amiknek kellene ott lenni, de legalább lesz mire építened a következő negatív kampányt.


Remélem azért a lényeget megérted a hibák ellenére, habár ezbben nem vagyok biztos. Te olyan szőrszálhasogató vagy, hogy ha valaki fényes nappal mondaná neked: Nézd! Ott egy hatalmas Bagoly! Akkor te nem a madarat keresnéd a szemeddel, hanem visszakiáltanál, hogy pontos J-vel, vagy LY-nal mondtat!? Max utána lennél hajlandó a madarat is észre venni!


Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!

2010. jan. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 anonim ***** válasza:

"Te bebizonyítottad a 2 nicket? És isten létezését?"

Minek bizonygatnám bármelyiket is? Pláne isten létét?

Agyadra ment valami? (Ja, oda nem, bocsi. :) )


"Tényleg én kezdtem a rágalmazást a 2 nick miatt, meg förmedvénynek illetni a másik okfejtését? 22:01 ben megtalálod."

Nem, te mást kezdtél. Olvass vissza. Lehetőleg ne szelektíven, jó? :)


"Ezeket te bebizonyítottad? Mivel is támasztottad alá?"

Lásd korábbi hsz. Te magad ismerted be.


"Ezen is csodálkozom, h nem érted, milyen módon teszed, pedig engem pontosan idéztél az utóbbi mocskolásodban. Kétszer is el kellett, hogy olvasd, de nem esett le. Mintha kezdene kihgyni az IQ gépezet. Vigyázz, mert ezek az első jelek az elmebaj felé!"

Aranyos, mikor a diliházi szökevény mondja másokra, hogy h.lye. De alighanem látunk még hasonló "csodás" dolgokat tőled. (Legalábbis remélem! :) )


"valaki nem hisz az adott istenben, már nem is az adott nép tagja? Hát nem is azonos értékű takja!"

Aha. tehát akkor te sem vagy teljes értékű magyar, mi? Látod, itt a bizonyítékom. ;)

Mert ugyebár kijelentetted, hogy nem vagy vallásos.

Egyébként Isten alatt melyik istenre gondolnak a székelyek pl? Mármint szerinted. Csak mert nem egy vallási felekezet van köreikben. :)


"és talán el is törpülök melletted, ha úgy hasonlítanak össze bennünket, hogy ki a legnagyobb inteligenciával rendelkező

férge a társadalomnak."

Nem tudsz saját jelzőt kitalálni? Másoktól lopkodod ezt is, kis zsici? :)


"Amire megint az ostobasággal jelzett válaszodat adtad, pusztán egy logikus magyarázat"

:DDDDDD Te meg a logika! Komolyan egy élmény veled itt ... írogatni. :)))


"Igen ismerem az ilyen erkölcsi tartást, mindíg, úgy alakul, ahogy az érdek megkívánja."

Tudod, megint nem érted a lényeget - bár ezen nem lepődök meg. (Mellesleg mondtam már, hogy a mindig az rövid I. Igazán tanulhatnál már végre egy kis kultúrát. Mármint magyar kultúrát.)

Nekem nincsenek ilyen erkölcseim. Másféle viszont van. De ahhoz legalább tartom magam.

Te viszont még a sajátodhoz sem. Tehát kettőnk közül még mindig te vagy inkább a társadalom selejtje, aki még a saját elveinek sem képes megfelelni. :)

Nekem nem feltétlen a jóság meg a szeretet az elvem - hanem más. De annak megfelelek.

Te viszont ugyanazt teszed, mint én - miközben a jóság álcája mögé próbálsz búlni (sikertelenül).

A kettőnk között a különbség (a részedről megnyilvánuló ostobaság mellett) az, hogy te álszent és képmutató is vagy. Én viszont nem.


"Én még keresem az igazi választ ezekre a kérdésekre, de mivel a tudomány megállt az aminósavaknál, kénytelen voltam átnyergelni egy olyan lóra, ami azokon tovább jut."

:DDDD LOL Keresgéld csak tovább. :)

De nem azt mondtad, hogy nem vagy hívő? Vagy mégis? Igazán eldönthetnéd végre.


"A helyesírás nem volt a legerősebb tantárgyam"

Látszik. Meg a logika és a szövegértés sem. :)


"de amit így hibásan is leírok, nagyobb értéket képvisel, mint a helyesen leírt önfényező, gyöngybe szedett fölényeskedésed."

Legalábbis te ezt képzeled. Közben te is ugyanúgy pocskondiázol, mint én. Ennyit rólad, kis álszent műbajnokom. :)


"Én legalább bevallom, hogy hibázok"

Ez nem bevallás, hanem csak nem akartad tovább égetni magad, és most kibúvót keresel. Szánalmas.


"de a fanatikusak erre képtelenek, inkább próbálják megmagyarázni."

Tükörbe néztél? Helyes! :)


"De igen. Olyan Magyarnak, aki a keresi az igazságot, és közben nem zárja ki isten létét sem. De te kizárod!"

De szép csúsztatás volt! Gratulálok. Illik hozzád. :))

Tehát akkor vallásos vagy, vagy nem?


"Ez is a bizonyítványod egyik lapja, ami csak engem erősit meg a te emberi mivoltodban!"

Írtam korábban. Te is ilyen vagy (lásd az írásod), csak közben te álszent is vagy.


"Félsz a kudarctól, ezért arcoskodj tovább, ahogyan jól esik, mert ha kiderül az igazság, hogy tévedtél, az lesz az utolsó bomba az IQ nagyhatalomban."

Hát persze. Hatalmas bölcsességet hallottunk most ... élő közvetítésben a diliházból. :))


"Az ilyen ember soha nem ismeri el, hogy tévedett, ezért most sem várok csodát."

Megint a tükörbe néztél. Nagyon jó. Még a végén megismered magad. Csak így tovább! :)


"Egyedül te tudnád bebizonyítani, (ha igazad lenne) hogy én csaltam a 2 nick használatával..."

Még mindig ezen lovagolsz? :)


"ezért te csak egy rágalmazó, rosszindulatú IQ méregben fürdő hiteltelen szemete vagy az emberiségnek."

De szép fröcsögés volt. Aranyos vagy, mikor mérgelődsz. Ilyenkor toporzékolsz is mellé, vagy csak idegrángásod van? :)


"Remélem azért a lényeget megérted a hibák ellenére, habár ezbben nem vagyok biztos. Te olyan szőrszálhasogató vagy, hogy ha valaki fényes nappal mondaná neked: Nézd! Ott egy hatalmas Bagoly! Akkor te nem a madarat keresnéd a szemeddel, hanem visszakiáltanál, hogy pontos J-vel, vagy LY-nal mondtat!? Max utána lennél hajlandó a madarat is észre venni!"

Hát ez a baglyos dolog elég gyenge volt. Ennyi telik tőled? Igazán előhozakodhatnál valami komolyabbal, mert még a végén kiábrándulok belőled, és itthagylak egyedül. Nem ártana a korábban már megszokott b.romságaid színvonalát hoznod, mert még a végén abbahagyom a szivatásodat, és a rajtad való röhögést. :)


"Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!"

Ha jól rémlik, ezt nevezi a szaknyelv kényszeredett nevetésnek. Nemtán a gyógyszered is elgurult? Szedd össze hamar! :)

2010. jan. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!