Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Van értelme Isten létezésének...

Van értelme Isten létezésének szerinted? Miért?

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 21:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:

Észre sem veszed, hogy semmi mondanivalója nincs már a szövegednek a köpedéken kívül! Más emberekhez is nagyon pozitívan közeledsz, csak mert pártatlanul hozzá mert szólni! Ráadásul igaza van, mert ez már rég nem a feltett kérdésről szól! Nézz csak utána, hogy pont annyit tudsz csak már reagállni, ahány helyen úgy érzed, hogy belémköthetsz. Másra már nem telik tőled!


Érdekes amiket írtál az elmebaj tüneteiről, és teljes mértékben egyetértek veled! Tényleg nem tudod elmebajosként, hogy az vagy! Mi erre a bizonyíték?

Egyszerűen az, hogy megbomlott az agyad, mivel a saját szövegeidet elfelejtetted!


Melyiket?

Hát ezt itt!:nem kellene még a gép mellett is piálnod. Nem tesz jót az egészségnek. ;)



"Ja és szerinted a fröccs káros!"

Hol írtam ezt, elmebajoskám? Képzelődsz megint? :) Egy szóval nem említettem, hogy a fröccs káros lenne,Ejj, már megint ezek az előítéletek... vagy a hangok suttogják ezt neked? :D


Hoppá! Megint tévedtél! Látod igaz, hogy az agybeteg nem tudja, hogy az!


Szemölcseid nincsenek ezek szerint, mivel az irodában nem lehet fizikailag elfáradni, papírokat tologatva.

Én viszont napi tíz órát melózok egy fűtetlen helyen, ahol minden percem le van kötve. De persze egy élősködő parazita, aki a megtermelt munkából csak elvesz, az nem tudhatja, hogy az ilyen körülmények mennyire veszik igénybe a szervezetet. Pedig legalább olvashattál volna róla az orvostudományból, akkor talán tudnál róla valamit.

Vagy olvastad, de már kiment a hülye fejedből?! Ja nem tudod azt sem, hogy a szemölcs az immunrendszer gyengülésével kezd létrejönni?! Milyen hiányosságok derülnek itt ki, pedig professzornak képzeled magad! Vagy ez is az elmebajosok jellegzetessége, hogy nagyobbnak képzelik magukat, vagy hires embernek különböző szerepekben? Akkor bocs. El van neked nézve. Szegény.


A jobbikkal meg nem árt, ha vigyázol, mert Gyurcsány adott nekik pénzt reklámra 2006-ban, hogy ezzel is gyengítse legnagyobb ellenfelét. Be is jött. Vona Gábort meg Fodor Gábor hozta be annó a politikai körökbe, aki nem éppen a legmagyarabb párt tagja. De gondolom ezeket sem tudtad! De magyarázhatja az ember egy vaknak, hogy milyen a napfény.

2010. jan. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:

"Észre sem veszed, hogy semmi mondanivalója nincs már a szövegednek a köpedéken kívül!"

Nekem nem kel észrevennem, mert ez a szándékom. Szándékosan írok így, hogy rajtad röhögjek, kis pondró. :)

Viszont - mivel feltételezted, hogy a te szövegednek van értelme (márpedig ugyanúgy nincs, mint az enyémnek) - ezért épp te nem veszed észre azt, amit a fejemhez vágsz. Szánalmas bolond vagy. :)


"Más emberekhez is nagyon pozitívan közeledsz, csak mert pártatlanul hozzá mert szólni!"

Úgy közelítek hozzá, ahogy ő hozzám. Viccesen. :)

Mondtam már, hogy én nem idegből írok, mint te. Én szórakozni járok a fórumra, ellentétben veled. Te csak simán nem bírod ki, hogy ne a tied legyen az utolsó szó. Én meg ezt használom ki arra, hogy szórakozzak rajtad. Ez ennyire egyszerű. ;)


"Ráadásul igaza van, mert ez már rég nem a feltett kérdésről szól!"

Akkor mi a f.szt pofázol még mindig? Ha látod, hogy nincs értelme sem az én, sem pedig a te mondandódnak, minek írsz még mindig? Nem bírod ki, hogy ne fröcsögj? :)


"Másra már nem telik tőled!"

Eredeti célom is az volt, hogy téged piszkáljalak. Már mondtam, csak kiment a fejedből (agy nélkül nem nehéz). Egyszerűen jól esik. Felfoghatod egyfajta kikapcsolódásnak részemről. Mindig is éltem, ha a szabadidőmben az ilyen kis nyomorékokkal játszadozom, mint amilyen te is vagy. Van, aki kötöget, van, aki horgászik. Mások kutyát tartanak. Én meg az ilyen férgeken röhögök. ;)


"Egyszerűen az, hogy megbomlott az agyad, mivel a saját szövegeidet elfelejtetted!"

Nem tudom, ki is az, akinek egyetlen önálló gondolata sincs (az én szövegemet mondod vissza), és önmagával ellentmondásba keveredik (lásd korábban).

Ostoba kis féregéletű vagy. Megint sikerült ezt bebizonyítanod. :)


""Ja és szerinted a fröccs káros!"

Hol írtam ezt, elmebajoskám? Képzelődsz megint? :) Egy szóval nem említettem, hogy a fröccs káros lenne,Ejj, már megint ezek az előítéletek... vagy a hangok suttogják ezt neked? :D

Hoppá! Megint tévedtél! Látod igaz, hogy az agybeteg nem tudja, hogy az!"

Mi a bajod? Tényleg ennyit h.lye vagy? Saját magadat cáfolod már megint, te nyomorék. :D


"Szemölcseid nincsenek ezek szerint, mivel az irodában nem lehet fizikailag elfáradni, papírokat tologatva."

A szemölcs nem a fáradságtól van általában, hanem vírus okozza. Te viszont egy genetikai selejt vagy, és neked ezért van a tenyereden is. :)


"Én viszont napi tíz órát melózok egy fűtetlen helyen, ahol minden percem le van kötve."

Persze-persze. Azért lógsz itt egész nap, mi? Ugyanmár, legalább ne hazudj. :D


"De persze egy élősködő parazita, aki a megtermelt munkából csak elvesz, az nem tudhatja, hogy az ilyen körülmények mennyire veszik igénybe a szervezetet."

Megint a tükör? :)

Miért megint az én szava járásomat használod? Ennyire nincs önálló gondolatod, féreglény? Mi volna, ha egyszer végre olyat vágnál a fejemhez, ami a saját fejedből pattan ki, ahelyett, hogy olyan kifejezéseket használsz, amit előtte én írtam neked? Nehéz lenne? Ennyire hiányában vagy az önálló gondolatoknak? :)


"A jobbikkal meg nem árt, ha vigyázol, mert Gyurcsány adott nekik pénzt reklámra 2006-ban, hogy ezzel is gyengítse legnagyobb ellenfelét. Be is jött. Vona Gábort meg Fodor Gábor hozta be annó a politikai körökbe, aki nem éppen a legmagyarabb párt tagja. De gondolom ezeket sem tudtad! De magyarázhatja az ember egy vaknak, hogy milyen a napfény."

Szánalmas vagy. Egy szót sem értettél abból, amit írtam neked. De nem baj, mert erre nincs is szükség. A cél az, hogy röhögjek tovább rajtad.

Légyszi, írj még. Köszi. :)

2010. jan. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy annyit írtam az előző szövegemben, hogy tudtál ide mit bemásolni, mert egyre jobban kifogysz.


Szerinted minden szó, és mondat hozzád fűzhető, te találtad fel a spanyol viaszt is, ezért nem bírod, hogy más is a szájára veszi, a rád teljesen passzoló jelzőket. De betudom, annak, hogy most éppen nyelvtani szülőatyának képzeled magad, ami ezek szerint egy újabb képzelet az elmebetegségedben. Amúgy a patkányokhoz hasonlítottalak már (ezt elfelejtetted) amiért bocsánatot is kértem tőlük, de vigyázni kell milyen lényekhez sorollak be, mert valószínű, hogy hozzád nem lehet eléggé jó példát hozni.


Szóval jó kedvedben írogatsz ide, meg megfulladzs a röhögéstől, mert neked ugye nincs ennél jobb elfoglaltságod, hiszen most, ha nem írhatnál ide, teljesen értelmét veszítené az életed. Igazán gyönyönyrű életed van. Vicces is.


Ellnt mondtam saját magamnak? Ez tényleg vicces megállapítás! Ugyanis az idézet szövegedben valóban nem a fröccs szó szerepel, de arrol volt eredetileg szó! Arról már csak te tehetsz, hogy megcsavargattad annyi felé, ahányra csak tudtad, és most nem vágod, hogy mi is volt az eredeti. Ez a feledékenység egyre aggasztóbb! Nekem javasoltál orvost. Ez tényleg vicces!


A szemölcs nem a fáradságtól van általában, hanem vírus okozza. Te viszont egy genetikai selejt vagy, és neked ezért van a tenyereden is. :) Köszönöm, hogy leírtál egy részben igaz mondatot a szemölcs kialakulásáról, mert így megint aláraktál saját tudományod hitelének. De így tovább! A szemölcsöket valóban baktériumok okozzák, ugyanúgy, mint a gyomorfekélyt, csakhogy ezeknek az elszaporodásuk, az immunrendszer gyengülésével történik meg! De ezek szerint ezt sem tudtad! Hogyan is tudhatná egy képzelt professzor?


Persze-persze. Azért lógsz itt egész nap, mi? Ugyanmár, legalább ne hazudj. :D Neked már az összes eddig felmutatott logikai képességed is elhagyta a szürkeállományodat! Nem vetted észre, hogy éppen új év ünnepe tart, amikor senki nem megy dolgozni? Ezért érek rá napközben is jelenleg. Látszik, hogy mennyire okos vagy! Egyébként még 31.-én is melóztam.


Azt sem hiszem el, hogy éppen te nem vagy ideges, amikor nekem írsz, mert pont a te mondataid utalnak erre, miközben én jókat derülök. Itt is van:Akkor mi a f.szt pofázol még mindig? Ha látod, hogy nincs értelme sem az én, sem pedig a te mondandódnak, minek írsz még mindig?


Hát én pont azért, hogy bemutasd mégjobban magad, a közönségnek:) (bocs, ez a jel is a tiéd, de pont illett, ezért nem tudtam kihagyni) Max majd feljelentesz miatta a hatóságoknál:) Hoppá, mégegy.


Annyira feldobtál az utóbbi szövegeiddel, hogy be is ugrott miattuk egy vígjáték, aminek a főszereplője teljesen rólad van mintázva. Drakula halott és élvezi.

Ha nem láttad nézd meg! Biztos magadra ismersz!


Ő egy vérszívó vámpír (akár csak te), és arról ismerik fel a tulajdonságai alapján, hogy egy vámpír soha nem adja fel(mint ezen az oldalon te). De addig megy az ámokfutása, amíg saját hülyesége miatt belehal a játékba.

Lehet meg is nézem!


Mielőtt megírnád újra az én szövegembe belekötve, hogy én sem adom fel, ezért nem vagyok különb tőled, leírom, hogy a filmben is volt a vámpírnak egy kitartó ellenfele, akinek igen nagy szerepe volt a vérszívó megsemmisítésében. Na ez lennék jelen esetünkben én.


A helyesírási promlémák továbbra is megvannak nálam sok helyen, de a nevedet, már megtanultam jól leírni.

Először tényleg nagyon hibás volt:IQ2NICK Egybeírtam.

Tényleg nagyot hibáztam! Másodszor meg így írtam le:IQ 2NICK Ekkor már tudtam, hogy ez az elején egybeírt teljes név, tulajdonképpen egy vezeték, és egy keresztnév, de sajnos ahogyan írtad is (igazad volt)nem jól értelmeztem.

A 3. változat lett a minden kétséget kizáró helyes változat:IQ2 NICK Így helyesen leírva, teljesen más jelentést kapott, ami magáért beszél! A vezetéknév általában a családfa jellegzetességeire utal, a keresztnév meg nem lényeg, mert azt választ mindenki, amit akar. Igaz NICK? :):):) Jajj bocs, már megint téged másoltalak!

2010. jan. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:

"Igazán gyönyönyrű életed van."

Nem, nincs "gyönyönyrű" életem. Maximum csak gyönyörű. (Egyébként mit jelent a "gyönyönyrű"? Vagy csak megint idegből írsz, és ezért gépelsz el dolgokat? :) )


"A szemölcsöket valóban baktériumok okozzák, ugyanúgy, mint a gyomorfekélyt, csakhogy ezeknek az elszaporodásuk, az immunrendszer gyengülésével történik meg! De ezek szerint ezt sem tudtad!"

Nem tudsz te semmit, kis nyomorék. Mondtam már, hogy vírus okozza, nem pedig baktérium. ... Ja, neked a vírus meg a baktérium egykutya. Egyiket sem tudod, hogy igazából mi is. Ennyit rólad. :)

Egyébként mondtam már, hogy nálad genetikai oka van annak, hogy szemölcseid vannak. Egyszerűen egy genetikai hulladék vagy, és azért jön ki a kezeiden ilyen. ;)


"Egyébként még 31.-én is melóztam. "

Igen, hallottam fél füllel valami fémlopásról én is... :D


"Mielőtt megírnád újra az én szövegembe belekötve, hogy én sem adom fel, ezért nem vagyok különb tőled, leírom, hogy a filmben is volt a vámpírnak egy kitartó ellenfele, akinek igen nagy szerepe volt a vérszívó megsemmisítésében. Na ez lennék jelen esetünkben én."

És még én vagyok egoista meg az öntelt... TE KIS HŐŐŐS! :DDDDD LOL Mindig tudod überelni a b.romságaidat, kis senkiházi nyomorult. :))

Egyébként adnék én is nevet neked, de férgeknek nem szoktak, ezért inkább nem teszem.

Légyszi, írd a következőt. Most neten vagyok majdnem egész nap, rámfér a nevetés. Köszi. :)

2010. jan. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:

Újra szűkült a hozzászólásod mennyisége, és minősége is ugyanabban a mértékben. Szépen haladok ezt jó látni!


Ha nem gépeltem volna el a gyönyörűt, már ezek a sorok sem lettek volna bent.

Az meg, hogy vírus okozza vagy baktérium a betegséget, mindössze parányi figyelmetlenség ahoz képest, hogy a lényegen nem változtat semmit, mivel mindkettő munkája akkor terem gyümölcsöt, ha a szervezet védekezőképessége gyengül. De te a lényeget soha nem értetted!

A vírusos megbetegedés is azoknak okoz gondot, akiknek gyengébb az immunrendszerük. Gondolom ez sem volt eddig világos, ezért próbáltad jól meglovagolni! Ledobott a paci:)


"Egyébként még 31.-én is melóztam. "

Igen, hallottam fél füllel valami fémlopásról én is... :D

Mindha említetted volna, hogy nem tudok újat kitalálni.

Hát ez itt fent mi? Tényleg kezdesz szánalmas lenni.

Sebaj! Beledőlsz saját bengédbe.


TE KIS HŐŐŐS! :DDDDD LOL Nem mondtam soha, hogy hős lennék, csak mindössze a szemetet igyekszem eltakarítani.

De valószínű újabb kényszerképzetek bukkantak fel a szürkeállományod ritkulása miatt, ezért betudom annak.


Egyébként adnék én is nevet neked


Adnál nekem , de nem tudsz!:) Már adtál volna, ha előbb "eszedbe" jutott volna, mert képtelen lennél megállni, ha lenne valami eredeti ötleted!

De mivel nincs, (ráadásul engem vádoltál ezzel) ezért szépen halad a pengéd a saját húsodban egyre mélyebben.


Remélem megfelel!

Vagy írjak még, hogy legyen mit bemásolnod?:)

2010. jan. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:

Majd, ha összeraktad a számítógépedet, és helyreállítottad miután jókedvedben szétverted a billentyűzettel, akkor segítek egy kicsit elkezdeni a szövegedet, mert ahoz képest, hogy ma egész nap ráérsz, eléggé reakcióképtelen vagy.


De biztos sok időbe telik helyrehozni a gépet, meg a kitépett kábelokat a falban.:)


Nem gondoltam, hogy már rád kell számolni a padlón ilyen hamar, de segítek, hogy még a tizedik elhangzása előtt felállj.


Tessék! Itt egy hiba, amire építheted az újabb támadást: Pengéd helyett bengéd-et írtam! Ennél többet nem tudok segíteni. Mindent bele!:)

2010. jan. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 anonim ***** válasza:

Basszus! Kezdek aggódni!

Remélem nem vágtad fel az ereidet!

2010. jan. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:

"A vírusos megbetegedés is azoknak okoz gondot, akiknek gyengébb az immunrendszerük. Gondolom ez sem volt eddig világos, ezért próbáltad jól meglovagolni! Ledobott a paci:)"

Nem, csak gondoltam szólok, hogy a vírus nem baktérium. Na meg hogy egy szóval sem kételkedtem abban, hogy a szemölcsöt fertőzés okozza. Csak a te agyadig nem jutott ez el (mert hát nincs is).

Ettől függetlenül - mint írtam is - te egy genetikai hulladék vagy, és rajtad ezért jönnek ki a tenyereden szemölcsök. :)


"Mindha említetted volna, hogy nem tudok újat kitalálni."

Hát nem is. :)

Ezt is én írtam először, csak te lekoppintottad.


"De valószínű újabb kényszerképzetek bukkantak fel a szürkeállományod ritkulása miatt, ezért betudom annak."

Nem kényszerképzet. Magadat sztárolod, közben meg nekem rovod fel ugyanezt. Ostoba vagy, kis nyomikám. :)


"Adnál nekem , de nem tudsz!:) Már adtál volna, ha előbb "eszedbe" jutott volna, mert képtelen lennél megállni, ha lenne valami eredeti ötleted!

De mivel nincs, (ráadásul engem vádoltál ezzel) ezért szépen halad a pengéd a saját húsodban egyre mélyebben."

Mi nem érthető azon nálad, hogy a férgeknek értelmes ember nem ad nevet? :)

Bár lehet, hogy te elnevezed őket, hiszen egy szinten vagy velük (te is az vagy), de én nem. ;)


"Vagy írjak még, hogy legyen mit bemásolnod?:)"

Nem másolgatok. Csak azt, amire válaszolok. AKárcsak te.

Nem tudom, megint mit zagyválsz össze, de azért csak így tovább. ;)


"Basszus! Kezdek aggódni!

Remélem nem vágtad fel az ereidet!"

Csak kíváncsi voltam a reakciódra. Mármint hogy hányszor nézel ide fel, csak hogy írhass nekem.

Ilyen ez, ha dolgozik az ideg, mi? :DDD LOL

A lelki szemeim előtt látom, ahogy a körmeidet rágva nézel fel óránként, és várod, hogy valami megjelenjen. Selejt vagy, de nagyon. Igazán jó lett volna, ha a fejed születésedkor beleszakad anyádba, kis kullancs, de azért így sem rossz. Legalább röhöghetek rajtad. ... Te kis hős! :)

2010. jan. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:

Nem másolgatok.


Tényleg?:)

Pedig pont azzal kezdted.:)


Ezt is én írtam először, csak te lekoppintottad.

Lassan azt is elhiszed, mint elmebeteg, hogy az első űrutazás is a te nevedhez fűződik.


Magadat sztárolod, közben meg nekem rovod fel ugyanezt.

Ezen jót röhögtem megint!:) Remélem azért nem hiszed el te sem,mert akkor tényleg nagy a baj!


Bár lehet, hogy te elnevezed őket

Illene tudnod, hogy egyet elneveztem! Nem csak, lehet, hanem biztos! Igaz NICK? :)


Csak kíváncsi voltam a reakciódra. Mármint hogy hányszor nézel ide fel, csak hogy írhass nekem.

Persze-persze. Mondjuk azt, hogy elhiszem jó? Legalább egy kicsit menyugodsz.:)


A lelki szemeim előtt látom,

A mid előtt? Azt hittem te nem hiszel a lélek létezésében.

Vagy már ennyire nagy a baj, hogy összezavarodtál?

2010. jan. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:

"Tényleg?:)

Pedig pont azzal kezdted.:)"

Elmebajoskám. Nehéz felfognod, hogy azt másolom, amire válaszolok, mi? Amit persze te is teszel, hozzám hasonlóan. :)

Nagyon s.gghülye vagy, hallod-e.


"Ezen jót röhögtem megint!:) Remélem azért nem hiszed el te sem,mert akkor tényleg nagy a baj!"

Nem hiszem. Tudom. Te sztároltad magad, mint hős megmentőt, aki a vérszívó gonosztól megmenti a világot.


"Illene tudnod, hogy egyet elneveztem! Nem csak, lehet, hanem biztos! Igaz NICK? :)"

Nem tudom, mit tettél, meg igazából nem is érdekel. Ha az a szórakozásod, hogy férgeknek nevet adsz, hát tedd. Én nem szoktam, mert nincsenek velem egy szinten. :)


"Persze-persze. Mondjuk azt, hogy elhiszem jó? Legalább egy kicsit menyugodsz.:)"

Fáj az igazság, mi? :DDD


"A mid előtt? Azt hittem te nem hiszel a lélek létezésében."

Látom, a jelképes jelentéstartalom, mint kifejezés, nem mond neked semmit. Nem lepődök meg rajta... :D

Egyébként meg nem is. De nem részletezem, mert úgysem értenéd. Inkább meghagylak a hitedben - így röhöghetek még egy ideig rajtad. :)

2010. jan. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!