Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Van értelme Isten létezésének...

Van értelme Isten létezésének szerinted? Miért?

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 21:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim ***** válasza:

Hát nem voltál valami meggyőző!

Teljesen az én lejáratásomra építed már az egész mondanivalódat, mert lassan kifogysz az érvekből. Annyi konkrét magyarázatot adtál a saját meggőződésedre, mint ahány előítéletmentes hozzászólást fogalmaztál meg. Gondolom már kiszámoltad, hogy az mennyi.


Egyszerű példát hoztam neked a Bagollyal, de értelme van, és mindenki megérti a lényegét. De teljesen mindegy, mert írhattam volna akármit, ugyanígy reagáltad volna le.


Képzeld én nem vagyok ingerült, amikor a véleményemet íróm rólad, hanem teljesen megkönnyebbülök, amikor szembesítelek a tükörképeddel. Hátha elmegy az étvágyad egy kicsit, bár te önimádatban élsz, ezért ez teljesen kizárt.


Nem is kívánok többet ebben a témában hozzád szólni, mert egyértelműen zátonyra futna minden hozzászólás(ezt mindkettőnkre értem), és ezért értelmetlen a fojtatás.


Még meg tudnálak szivatni, ami elég szarul érintene téged, de már lejárattad te magad éppen eléggé. De lehet, h ami késik, nem múlik.


Nagyon jó emberismerő vagyok, ezt te bizonyítottad be nekem (köszönöm)úgyhogy a véleményem továbbra is fenntartom rólad. Tudod a fröccs!


A F1-ből sokat lehet tanulni, ezt mindig is tudtam!

2010. jan. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 anonim ***** válasza:

"Teljesen az én lejáratásomra építed már az egész mondanivalódat"

Dehogy is. Eszemben sincs téged lejáratni. Megteszed azt magad is. :)

Én csak szórakozom rajtad, nem veszed észre?


"mert lassan kifogysz az érvekből"

Jaja. De látod, nekem legalább voltak érveim, ellentétben veled, aki egyet sem hozott.


"Képzeld én nem vagyok ingerült, amikor a véleményemet íróm rólad"

Aha, azért volt az a sok elírás is az írásodban, mi? Mert nem vayg ingerült. :D


"hanem teljesen megkönnyebbülök, amikor szembesítelek a tükörképeddel"

A mivel? Lázas is vagy? Gyorsan, menj orvoshoz vele! :)


"Nem is kívánok többet ebben a témában hozzád szólni, mert egyértelműen zátonyra futna minden hozzászólás(ezt mindkettőnkre értem), és ezért értelmetlen a fojtatás."

Ami ugye LY-os jé! Mármint a foLYtatás. 3 hozzászólásból 3 olyan hiba, ami általános iskola 4. osztályában már a bukást jelenti. Csak kellett neked a féldisznó a suli elvégzéséhez. Nem is egy! Szegény szüleidnek a gatyája ráment, mire neked meglett a 8 általános. :DD LOL

De a nyakamat rá, hogy írni fogsz te még ide. Ha máshogy nem, hát új nicken. Nem fogod te kibírni, hogy ne írj nekem választ. Már várom. :)


"Még meg tudnálak szivatni"

:DDDD LOL Ismét überelted magad. Te meg az én szivatásom. :))

Egyébként nem tudsz egyedit kitalálni? A szivatás kifejezést is én használtam. Egyáltalán nincs önálló gondolatod? Szánalom. :)


"Nagyon jó emberismerő vagyok"

A kis szerény. És még én vagyok beképzelt meg egoista... :)))


"Tudod a fröccs!"

Mi van? Iszol is netezés közben? Így már megértem, hogy ennyi badarságot összehordasz. De nem kellene még a gép mellett is piálnod. Nem tesz jót az egészségnek. ;)


"A F1-ből sokat lehet tanulni, ezt mindig is tudtam!"

??? Mi van az F1-el? Valami tényleg az agyadra ment (bocsi, agyhelyedre).

Sebaj. Hiszen "úgysem írsz ide többet". (Persze, én meg a római pápa vagyok. :) )

2010. jan. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 anonim ***** válasza:

Nem csalódtam benned ez alkalommal sem.


Talán utálod Schumachert is?

Meg imádod Kimit? Te tényleg nem tudod mit képviselsz, ha a legnagyképűbb arcként utálod Schumachert, Kimit meg imádod! Két véglet, de sajnos nem jól helyezted el köztük magad! Kimi nem lesz jövőre, ezért Vettelnek szurkolsz?

Nem azt mondtad, hogy utálod a hívő embereket? Vagy nem tudod, hogy Vettel istenhívő?


Ráismertem a nyilatkozataidra, tetüke!

Eléggé furcsálom, hogy akit utálsz, annak szurkolsz.

Ez nem valami egészséges!

Majd remélem tőled is megkérdezik 40 éves korodban, hogy mit akarsz te itt?!


Te Kiminek szurkoltál? Jézus Isten! Te tényleg nem ismered még saját magadat sem!

2010. jan. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 anonim ***** válasza:

Tudtam, hogy nem bírod ki, hogy ne írj. Kis hazudós. Méghogy nem írsz ide többet. Persze. Túlzottan idegből írsz te ahhoz, hogy abba tudd hagyni. :))


Amúgy mi van Schumacherrel, meg Kimivel??? Hogy jön ez ide? Meg miről beszélsz?

Vagy csak szokásodhoz híven félrebeszélsz megint? Bevetted a gyógyszeredet egyáltalán, agyatlankám? Lehet, nem ártana, ha jönnének már hozzád az ápolók. Túl sokáig voltál eleresztve. :)

Amúgy nem szoktam F1-et nézni. Már vagy 3-4 éve. Régebben Schumacher drukker voltam, meg még inkább Ferrari drukket. De már nem foglalkozom a témával. Igazából az újabb versenyzőket nem is ismerem már. Szóval szerintem erősen keversz valakivel, kis féregivadék. ;)

2010. jan. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 anonim ***** válasza:

Na ne mond!

Teljesen véletlen, hogy ugyanabban az időben, jöttek a hozzászólások 71%-on, amikor ide is bedoptad az újabb turhát!


Az is világos volt, hogy azzal kezded majd a hányadék értékű szövegedet, hogy én megmondtam, hogy újra írsz!

Csak az benne a bibi, hogy én a kiírt témában nem szólok hozzád többet, mert nincs értelme, de szivesen leírom, hogy mekkora patkány vagy továbbra is!


Még az ezelőtti köpködésedben is írtad, hogy nem hoztam fel érveket az én oldalamra, hát arra sem válaszoltam már, de most mégis meg kell tennem, hogy lásd mekkora barom vagy! Ha vissza tudsz emlékezni azzal az IQ alakú fejeddel, akkor éppen a teljes magyarázatba kötöttél bele, amiből ez az egész kialakult. Tudod az a hosszú! És nem az én írásom, de amint alatta olvastad az enyémet, abból kiderülhetett volna, hogy ugyanaz az én véleményem is. De ha te nem tudod felfogni, hogy mi annak a lényege, az már csak a te problémád IQ2NICK! A haverjaid biztos így szólítanak (már ha vannak!)

2010. jan. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 anonim ***** válasza:

Ezúton szeretnék bocsánatot kérni a patkányoktól, mert megsértettem őket, hogy hozzájuk hasonlítottalak!


Sajnálom!

2010. jan. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 anonim ***** válasza:

Még mindig nem bírod ki, hogy ne írj? ... ilyen ez az idegesség. :)

Tudod, a gyógyszereidet nem hiába írta ám fel az orvos neked! érdemes lenne bevenned, hogy le tudj higgadni. :D


"Teljesen véletlen, hogy ugyanabban az időben, jöttek a hozzászólások 71%-on, amikor ide is bedoptad az újabb turhát!"

1. Hol? Merre? Milyen F1? - Vagy csak üldözési mániád van? :)

2. "bedoptad" - Tényleg megtanulhatnál végre írni. Vagy te doPni szoktál dolgokat? :DDDDD


"Az is világos volt, hogy azzal kezded majd a hányadék értékű szövegedet, hogy én megmondtam, hogy újra írsz!"

Mert a tied nem hányadék írás, kis s.ggdugasz? :)


"akkor éppen a teljes magyarázatba kötöttél bele, amiből ez az egész kialakult"

Mármint amit te magyarázatnak vélsz. Mások meg üres hablatynak nevezik. De nem baj. :)


"Ezúton szeretnék bocsánatot kérni a patkányoktól, mert megsértettem őket, hogy hozzájuk hasonlítottalak!

Sajnálom!"

Ne sajnálkjozz. Neked, féregként nem mindegy, hogy ki kicsoda feletted? Odalent a már-már egysejtű színvonaladon teljesen mindegy, hogy kire milyen jelzőket aggatsz, mert egyáltalán nem számít. Kis agyatlanom. :)

2010. jan. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy te ideges vagy, de az egyáltalán nem baj, mert akkor idővel megbolondulsz! Jó kis gumiszobád lesz, aztán mehet a műsorod! Akkor kapsz gyógyszert, meg sok beöntést (azt bizonyára te élvezed, mint a melegfelvonulás oszlopos tagja)de legalább jól érzed akkor magad!


Gyógyszert nem szedek, de miattad meg pláne nem fogok!

Szerncsére nem vagyok beteg, veled ellentétben, mert megvannak a saját egészségőrző modszereim.

Igen szoktam fröccsöt is inni, mint egy vérbeli Magyar ember, de ha téged attól is kiráz a hideg, akkor vérszerinti gondjaid igencsak valószínűek!

Ja és szerinted a fröccs káros! Tudományokban "járts" léterde igazán tudhatnád, hogy napi 1-2 pohár bor nagyon jól hat a szervezetre, és a szívnek is jót tesz. Sőt! Mióta szinte mindennap megiszom ezt a mennyiséget munka után, azóta kezdenek visszamenni a tenyeremről a szemölcsök! Tehát az immunrendszernek is jót tesz! Ja te ezt nem tudtad?! Akkor itt megbotlott a tudományod IQ2NICK!


Szebb jövőt!

2010. jan. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 anonim ***** válasza:
2 ilyen eszement, mutogatni való vadbarmot :DD
2010. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy te ideges vagy, de az egyáltalán nem baj, mert akkor idővel megbolondulsz! Jó kis gumiszobád lesz, aztán mehet a műsorod! Akkor kapsz gyógyszert, meg sok beöntést (azt bizonyára te élvezed, mint a melegfelvonulás oszlopos tagja)de legalább jól érzed akkor magad!"

Látom, komoly tapasztalataid vannak ezen a téren. Nálad így zajlott a folyamat, mire idáig süllyedtél? :))


"Gyógyszert nem szedek, de miattad meg pláne nem fogok!"

Pedig kellene szedned. Így elnézve az elmeállapotodat, nem ártana. Szerintem az ápolóid is egyetértenek ebben velem.


"Szerncsére nem vagyok beteg, veled ellentétben, mert megvannak a saját egészségőrző modszereim."

Nem fizikai betegségre gondolok, hanem lelkire. Bár úgy hallottam, hogy a bolondok házában nemigen van, aki felfogná, hogy bolond. Te is ilyen lehetsz. Annyira h.lye vagy, hogy fel sem fogod a tényt. Árpád vezér is voltál már? Hát Napóleon? :D


"Igen szoktam fröccsöt is inni, mint egy vérbeli Magyar ember, de ha téged attól is kiráz a hideg, akkor vérszerinti gondjaid igencsak valószínűek!"

:DDDDD Még egy agyament képzelgés. :))

Magyarország 10-20%-a antialkoholista. Ők nem vérbeli magyar emberek? :)))

Tényleg ostobább vagy, mint bárki, akivel eddig találkoztam. :))

Egy szóval nem említettem, hogy a fröccs káros lenne, vagy hogy kirázna tőle a hideg. Csak megjegyeztem, hogy amit írtál, annak egyáltalán nincs köze az előtte lévő dolgokhoz. Egyszerűen csak elkezdtél írni a fröccsről, és nem tudtam, miért teszed. Gondoltam azért, mert az alkoholizmusod miatt előjöttek az elvonási tüneteid. :)


"Ja és szerinted a fröccs káros!"

Hol írtam ezt, elmebajoskám? Képzelődsz megint? :)

Ejj, már megint ezek az előítéletek... vagy a hangok suttogják ezt neked? :D


"Mióta szinte mindennap megiszom ezt a mennyiséget munka után, azóta kezdenek visszamenni a tenyeremről a szemölcsök!"

Tehát már testi elváltozást is okozott nálad a h.lyeség? Kellemetlen. :DD

De lehet, hogy csak simán egy korcs vagy. ... Sőt valószínű. A fajtádtól (zsici) kitelik, hogy szemölcseid legyenek a tenyereden. Egészséges embernél nem szokott ott szemölcs lenni.

De ettől még nem kellene mindig innod. Egy-két pohár nem baj, de hogy részegen állj neki netezni, az azért már káros. Bár így utólag belegondolva, valószínű, hogy tévedtem. Nem az alkohol okozza nálad ezt - alapból vagy ennyire h.lye. :)

Egyébként hogy is mondtad? Munka után? Milyen munka? Színesfémlopás, vagy uzsora? :D


"Szebb jövőt!"

Ja, Jobbikos vagy? Hát miért nem ezzel kezdted??? :)))

Ez sok mindent megmagyaráz. Csak azt nem, hogy zsici létedre hogyan csápolhatsz egy jobboldali, erősen magyar nemzeti érzelmű pártnak. De ezt betudom a személyiségzavaraid egyikének.


Te "vérbeli magyar", aki még magyarul írni sem tud, és szemölcsök nőnek a tenyerén... :DDD



A válasz megírásának időpontja: ma 13:40

"2 ilyen eszement, mutogatni való vadbarmot :DD"

Te meg beálltál harmadiknak, mi? :))

2010. jan. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!