Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Csak szerintem járna halálbünt...

Csak szerintem járna halálbüntetés azoknak akik ezt készítették, írták kitalálták?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=XPOfVQuV_hk


Ez valami ocsmány.


2015. febr. 24. 10:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 A kérdező kommentje:
máshova menj téríteni kisanyám. :D
2015. febr. 24. 12:40
 12/85 anonim ***** válasza:
78%

Te nagyon nagyon nagyon mérhetetlenül buta vagy, és sötét.


1. Nincs mágia.

2. Nincs Sátán se, és Jézuska se.

3. Ez csak az olyan emberek hülyesége és agyszüleménye mint te.

2015. febr. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/85 Költőnő? ***** válasza:
halálbüntetés erős, de itt jön ki (és sajnos néhány kommentben is), h van akinek fáj a gondolkodás... :(
2015. febr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 anonim ***** válasza:
0%

nem tériteni jöttem, hanem megvédem a nézeteimet,és a Teremtőm, és a megváltóm tanitását, tisztán tartani.


Én még az ellenségemnek sem kivánom a halálát.


Te igen? mert Jézus a megbocsátást tanitotta,

a világ azért tart itt, mert ilyen kedves emberek vannak benne a Többségben Mint amilyen Te is vagy.


Koromnál fogva pedig messze feletted állok, de mint ember társad is ki járna ha másért nem a Jézus tanitása miatt a szeretetre vonatkozó magatartás.

2015. febr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/85 anonim ***** válasza:
0%

ebből is látszik, hogy akik itt vannak és "beszélgetnek" milyen mérétkben tudják alkalmazni a Jézus által tanultakat.


hát sehogy...

2015. febr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/85 anonim ***** válasza:
0%

Persze "igazad" van


Tanitsuk arra a gyermekeket, hogyan kell öngyilkos merénylösdit játszani

2015. febr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/85 A kérdező kommentje:

Nem, el kell venni a játékát mert az gonosz.. te komolyan egyetértesz a videóval ?



"Koromnál fogva pedig messze feletted állok"


Szokták mondani,hogy a kor nem minden.. lehet egy 10-20 évvel idősebb vagy de IQ-ban nem 10-20 ponttal vagy lemaradva hanem úgy 100-al.

2015. febr. 24. 13:31
 18/85 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, én gond nélkül megölném az ellenségem ha úgy adódna.
2015. febr. 24. 13:32
 19/85 anonim ***** válasza:
87%

Sziasztok!


Halálbüntetés nem járna, viszont az egészen biztos, hogy ami azon a linken van egy igazi agymosás, amely lényegében azt mutatja be, hogy a JT-k hogyan próbálnak agymosott embereket nevelni. Már kiskorukban belenevelik a jehovista tanításokat, és azokat úgy fogadtatják el velük, mint Isten parancsait.


Biblia? LOL. A jehovisták talán nem tudnak róla, de a Biblia egy későbbi szelektált gyűjteményt, amit tonnányi ókori zsidó írásból válogattak ki az Egyházban. (Kivéve az LK és a ACS, azoknak lehet, hogy pogány volt a szerzője). A kutatás ma már világossá teszi, hogy a keresztényeknek nem volt egzaktul meghatározott iragyűjteményük, csak használtak különböző írásokat. Hol ezt, hol azt. Arról nem is beszélve, hogy a JT egy ariánus szekta, akiknek a szellemiségét már az ókorban is elvetette az Egyház, ezt bizonyítani is tudjuk.


Még valami: Nem attól lesz valaki rossz ember, mert varázslófigurákkal játszik gyerekkorában. Sokan játszottunk ilyenekkel, meg Doom-al kapcsolatos játékokkal nőttünk fel, mégis normális emberek lettünk. A jehovisták között pedig a nagy erkölcscsőszségkben nem egy pedofil található, na ez hogy lehet? Úgy, hogy az ember jellemének a normalitása nem az agymosott vallási tanításoktól függ, hanem attól, hogy hogyan viszonyulunk az emberekhez, és döntünk a jó mellett. Ennyi.

2015. febr. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/85 anonim ***** válasza:
93%

" hogyan kell öngyilkos merénylösdit játszani"

ez azért egy kicsit (najó nem kicsit) erős volt. Ugye azt azért nem gondolja senki, hogy egy varázslós játéktól lesz a gyerek öngyilkos merénylő.

Nekem nemhogy ehhez hasonló "sátáni" játékai de még játékpuskám és vízipisztolyom is volt mégsem lett belőlem antikrisztus. (és csak zárójelben, az öngyilkos merénylők pont hogy vallási fundamentalisták; egy vallás nevében követik el a tetteiket amihez hasonló, a valóságtól elrugaszkodott, agymosó tanok vezetnek.)

2015. febr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!