Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Csak szerintem járna halálbünt...

Csak szerintem járna halálbüntetés azoknak akik ezt készítették, írták kitalálták?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=XPOfVQuV_hk


Ez valami ocsmány.


2015. febr. 24. 10:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 anonim ***** válasza:
100%

@13:53


A jehovista egy fundamentalista szekta, ők komolyan elhiszik, hogyha egy gyerek varázslófigurával meg ilyen dolgokkal játszik, akkor az káros lesz rá...

2015. febr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/85 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen embereknek mint a 33%-os kár bármit mondani, majd cserébe idézget innen onnan a bibliából de önálló gondolatuk 0, és persze az érveiket se tudják megerősíteni csak hajtogatják ugyan azt amit olvastak valahol.
2015. febr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/85 anonim válasza:
75%

Le is töröltem a videót a megtekintési előzményeimből :'D

Számos ehhez hasonlót linkeltek már facebookon is , talán még ez volt legbutább az összes közül , pedig a többi se piskóta. Szerintem nem áll stabilabb lábakon ez a felekezet (?) sem mint a többi ,mert véleményem szerint mindegyik vallás az emberi hiszékenységre és ignoranciára épül , valamint az egyház és az állam rengeteg hasznot húz(hat) a vallásosakból , hiszen ha alaposabban megnézzük a tanokat alázatosságra , önmegtartóztatásra és engedelmességre nevelnek ,bár elismerem , hogy kis részben tartalmaznak szeretetet is , de véleményem szerint inkább az előzőek dominálnak. Ez a videó is inkább csak ezt támasztja alá.

2015. febr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/85 anonim ***** válasza:
Előző, én is le szeretném törölni, hol kell az előzményeket törölni? Köszi.
2015. febr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/85 anonim ***** válasza:
78%
Remélem, hogy csak szerinted! Könnyen osztanád a halált. Az életért (NEM A SAJÁTODÉRT!!!!) tettél már valamit? Vagy csak a gyilkolászás menne?
2015. febr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/85 Ozmium42 ***** válasza:
93%

"Én még az ellenségemnek sem kivánom a halálát."


Mondja ezt az, aki alig várja Armageddont, amikor az emberiség nagy része megsemmisül, mert nem hitte el, amit mond.

2015. febr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/85 anonim ***** válasza:
0%

Tévedsz, előttem szóló Barátom


Nem várom senki halálát, mint ahogy a Teremtő se akarja, hogy bár ki elvesszen


S az hogy emberek sajnos elszenvedik ezt a büntetést a saját hibáik miatt fogják kapni nem azért mert Én vagy bárki örülnénk neki, vagy akarnánk.

2015. febr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/85 anonim ***** válasza:

"S az hogy emberek sajnos elszenvedik ezt a büntetést a saját hibáik miatt fogják kapni nem azért mert Én vagy bárki örülnénk neki, vagy akarnánk."


Na-na! A jehovista banda eléggé szereti reklámozni azt, hogy mi lesz azoknak sorsa, akik visszautasítják a (hamis) tanításaikat. Nem kell szépen csomagolni tehát a dolgokat.

2015. febr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/85 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Tükör


Tévedsz nem valahol olvastam, és amit leirok azt Én gondoltam az alapján amivel egyet értek a bibliából.


24 éve tanulmányozom az irásokat és igyekszem Biblia alapján lelkiismeretesen élni az életemet ahogy tanultam a Bibliából.

Nem vagyok gyilkos, sem Parázna, sem hazug.


S az hogy sajnos némely rossz emberek beszivárognak a gyülekezetbe nem a testvérek tehetnek, és amit lehet megtesznek hogy a gyülekezetet tisztán tartsák, ezért vannak a kiközösitések.


Más "vallásoknál" nem nagyitjátok fel a minden napos hibákat, gyilkosságokat, Biblia ellenes dolgokat, ahol megtürik az ilyen embereket....mint itt ahol nincs megengedve,


Nem furcsa hogy ennyire nem gyaláztok másokat akik sulyosabb bünöket követnek el vallás nevében, csak hogy megmutassátok hogy Ti milyen kedves emberek vagytok....


Igaz amit Jézus mondott,, hogy ha a világban volnánk és úgy tennénk ezeket nem szólnátok semmit,


Mint hogy némely vallásban természetes hogy biblia ellenes módon lehet élni és megtürik sőt azt gondolják Jézus komolytalanul veszi ezt és nem fog büntetni ha megengedik a "vallásokban" a paráznaságot, lopást, és a nacionalista szellemet a felebarátod ellen....

2015. febr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/85 anonim ***** válasza:
0%

Jézus ezt mondta a világi hivőkről.


(1János 4:4, 5) . . .. 5 Ők a világból származnak; ezért szólják azt, ami a világtól ered, és a világ hallgat rájuk.

(János 15:19) 19 Ha része volnátok a világnak, a világ kedvelné azt, ami az övé. Mivel pedig nem vagytok része a világnak, hanem kiválasztottalak titeket a világból, azért gyűlöl titeket a világ.

(1Péter 4:4) 4 Mivel nem futtok már velük ezen a pályán a kicsapongás ugyanazon posványába, össze vannak zavarodva, és folyton becsmérlően beszélnek rólatok.

2015. febr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!