Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Csak szerintem járna halálbünt...

Csak szerintem járna halálbüntetés azoknak akik ezt készítették, írták kitalálták?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=XPOfVQuV_hk


Ez valami ocsmány.


2015. febr. 24. 10:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 A kérdező kommentje:

A biblia csak mesekönyv.

Hogy írta volna isten ? na hogy ?

Semmi köze hozzá, elmondom neked.

2015. febr. 25. 10:05
 62/85 anonim ***** válasza:
9%

Lehet rágni a gittet, a JT egy szekta amelyik butítja és nyomorítja a híveit. Már írtam egyszer ebben a szálban,m hogy hol.

Telenyomják bűntudattal elfojtásokkal, stb...


Egy gyereknek SEMMI szüksége erre az agymosásra, KÁROS!

Ezt tényleg csak az nem látja aki már átesett ezen az agymosáson.

2015. febr. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/85 anonim ***** válasza:
9%

A bibliát rohadtul nem isten írta, hanem emberek. Ez TÉNY. Nem is értem basszus, hogy lehet valakinek ennyi esze???

még csak nem is isten szava, mert SENKI nem tudja ezt bizonyítani. Pont annyira isten szava mint a tini nindzsa teknőcök. Jajjmár a sötétség...

2015. febr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/85 anonim válasza:
0%
Megtagadjátok a teremtő szavát, gyalázatos. Pokolra fogtuk jutni, és égni az örök kárhozatban.
2015. febr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/85 anonim ***** válasza:
100%

"Megtagadjátok a teremtő szavát, gyalázatos. Pokolra fogtuk jutni, és égni az örök kárhozatban."

... Veletek együtt.

2015. febr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/85 anonim ***** válasza:

kedves válaszoló,


Jehova Tanúinak semmi köze az egházakhoz, de még a Papsághoz sem.al iratott,

S hisszük, hog a Teremtőnek van akkora hatalma, hog a szavát melyet valóban 40 ember felhasználásával iratott, megtudja védeni annyira, hogy nagyobb kárt ne tegyen benne az ember mint kellene.


Egebek mellett mélyen nézzetek magatokba Ti akik ezeket irtátok, hog lehet hogy még is megtartjátok a "mesekönvből" származó Jézus "Születésnapját" ami egyébként sincs direkt megadva.


akkor ki az aki mesert mi nem tartjuk a karásont tudván, hogy köze sincs a bibliához, és a Többi ünnepről már ne is beszéljünk...

2015. febr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 anonim ***** válasza:

64-es válaszolónak:


Az hamisitotta meg a bibliát, aki ilyet Tanit hogy Isten a pokolba kinozgatja Sátánnal a rossz embereket élve.


a szeretet Istene ilyet ki sem talált

a halált a nemlétezés állapotát mint itélet mondta ki


S tudod mit aki ilyet tanit, megérdemelné, hog számára legyen ilyen hely....

Még jó hogy a Teremtő a gonoszok halálában sem gyönörködik, nem hog szadizza az élőket ha már nem is élnek....

2015. febr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/85 anonim ***** válasza:
ja és a Teremtő nem kötött szövetséget az Ellenségével sátánnal, hog élőket gyötörjön....
2015. febr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/85 anonim ***** válasza:

#67

A szeretet istene és a te istenképed nem egészen egyezik. A kérdésben linkelt videó ezt is alá támasztja egyéb kétes elemekkel egyetemben.

Kérdező, halálbüntetést nem kellene adni azért azoknak akik csinálták, és akik vallják eme hitelveket. Kezdésnek megtenné egy beszélgetés erről és a kétes következményeiről. Igaz egy fanatikusnál ez édes kevés de legalább az ember megpróbálja.

2015. febr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/85 anonim válasza:
A karácsony és a húsvét is eredetileg pogány ünnepek voltak , legfőképpen előbbi ma már egyáltalán nem a szeretetről szól , hanem inkább az őrült költekezésről , hitelek felvételéről (tiszt kiv.), jóformán egy giccsparádé az egész. Bár nekem mindegy , mert én igazából egyiket sem tartom.
2015. febr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!