Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Csak szerintem járna halálbünt...

Csak szerintem járna halálbüntetés azoknak akik ezt készítették, írták kitalálták?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=XPOfVQuV_hk


Ez valami ocsmány.


2015. febr. 24. 10:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 Költőnő? ***** válasza:
az azért ijesztő h van ember, aki ezt tényleg komolyan veszi...
2015. febr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/85 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy mennek bicajozni a végén, amikor a kereket is a Sátán találta fel?
2015. febr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/85 anonim ***** válasza:
100%

Most hogy megnéztem, már én sem fogok varázsolni többet. Számomra hasznos volt.


A Pixarnak feladta a leckét ez az animáció.


Az is komoly kaja, amit az anya tett a gyerek elé. Délig tartó lendület...

2015. febr. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/85 szp72 ***** válasza:
0%

Értem kérdező.


Nem kell mégse kivégezni, csak elvenni a gyereket, a szülőket kasztrálás után a gulágra küldeni.

Nyilván boldogabbak lesznek a gyerekek a nevelőintézetben, azt mégse hagyhatjuk, hogy varázslós játék helyett biciklizzenek.

Meghatóan emberséges és igazságos vagy. Csak nehogy azt kapd, amit te adnál.

2015. febr. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/85 anonim ***** válasza:

Aki rojtosra nézte már ezt a részt, és valami újra vágyik, annak itt a next episode:

https://www.youtube.com/watch?v=Xgx3YymGI6k

2015. febr. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/85 anonim ***** válasza:
32%

hát ennyire ellenséges embereket akik képesek lennének embereket megkinozni, mert elvetik a varázslást mint játékot,


Nincs más dolgotok, a világban sokkal aljasabb dolgokra nevelik a gyermekeket, és minket szidtok egy Biblia ellens tanitás elvetése miatt?


Hitler azért irtotta ki a Tanúkat mert nem akartak háborúban részt venni az emberek ellen....

hát miért adnátok még halál büntetést?


Az nem fáj, hogy a Tanúk békében élnek mindenhol?

mit akarsz harcot? ellenségeskedést?

most is ez van és még sem tetszik az embereknek?


semmi se jó?

szépek vagytok nem mondom,,,,

2015. febr. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/85 anonim ***** válasza:
Halálbüntetés semmiképp sem,hanem egy jó adag világosság a fejükbe.
2015. febr. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/85 A kérdező kommentje:

És neked nincs más dolgod mint itt osztani a napitanitásodat ?


Ettől mi lehet aljasabb ? Soroljad.


Hitler hogy jön ide ?


Hol élnek békében ?

Ki akar harcot ?

Miről beszélsz ?



De minden remek, áruld már el miért baj ha varázslós játékkal játszik a kis marcika ? Talán tömeggyilkos nekrofil lesz belőle ? Bár remélem igen.

2015. febr. 25. 09:31
 59/85 anonim ***** válasza:
0%

hol élnek békében?


mindenhol

Mikor hallottad, hogy Jehova Tanúi harcolnak a vallás vagy más emberi kezdeményezés ügyében?

Nem is foglalkozunk sem a politikával sem mással, nem szavazunk nem sztrájkolunk, hanem inkább elszenvedjük a veszteséget.


Hogy jön ide Hitler?

Mert az akkori kormámy lázitó elemeknek tartotta a Tanúkat a semlegsességük és a békesség meletti életük miatt sok fiatal aki nem vonult be felakasztották, vagy levágták a fejét másokat koncentrációs táborokba hurcoltak, stb


A Biblia Isten szava, nem tudom Te hogyan tekinted ezt a könyvet?

s mivel a Teremtő nem játszósdiból iratta le, hanem útmutatásból miért is halált éldemlő az ha a Teremtővel együtt mi is kizárjuk a varázsló dolgokat az életünkből?

Még játékból sem akarjuk ezt a gondolatot ápolni?


ám látom sokan itt a biblia figyelmeztetéseit, komolytalanul veszik és a Teremtőt meg hülyének nézik.

Ha nem lenne baj, akkor a Teremtő nem irta volna le szórakozásból?


(5Mózes 18:10–13) 10 Ne lehessen találni közötted olyat, aki átviszi fiát vagy lányát a tűzön, sem olyat, aki jóslással foglalkozik, mágiát űz, vagy aki előjelek után kutat, varázsló, 11 vagy aki másokat megigéz, aki szellemidézőtől vagy jövendőmondótól tudakozódik, vagy aki halottaktól kérdez. 12 Mert mindaz, aki ilyesmiket tesz, utálatos Jehovának; és az ilyen utálatosságok miatt űzi el őket Jehova, a te Istened előled. 13 Légy feddhetetlen Jehova, a te Istened előtt.


(2Mózes 22:18) 18 Ne hagyj életben varázslónőt.


(Jelenések 22:15) 15 Kívül vannak a kutyák és azok, akik spiritizmust gyakorolnak, és a paráznák, a gyilkosok, a bálványimádók és mindenki, aki kedveli és gyakorolja a hazugságot.«


szerinted ezt Isten játszásiból iratta le a népének?

vagy mint betartandó dolgot?

2015. febr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/85 Költőnő? ***** válasza:
100%

hogy lenne már isten szava, mikor a keresztények írták és válogatták össze?

gondolom, csak az került bele, ami az egyház érdeke volt.

Nem érted, h nem a vallással, hanem ezekkel az ostoba tanításokkal van baj?

H mindent bekajáltok és ráadásul GONDOLKODÁS nélkül amit a biblia s az egyház papol?

2015. febr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!