Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Csak szerintem járna halálbünt...

Csak szerintem járna halálbüntetés azoknak akik ezt készítették, írták kitalálták?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=XPOfVQuV_hk


Ez valami ocsmány.


2015. febr. 24. 10:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 anonim ***** válasza:
100%

@20:03


Éppenséggel te vagy hatalmas tévedésben, veled ellentétben ugyanis én olvastam ókeresztény dokumentumokat, míg te a jehovista szervezet emlőin nőttél fel, és csak sz "Őrtorony", "Ébredjetek" és hasonló kiadványokat olvastál. Szóval éppenséggel te vagy óriási nagy tévedésben, nem is ismered az ókeresztény egyház irodalmát. Jobban teszed, ha leszálsz a magas lóról, mert nem vagy olyan okos, mint amilyennek képzeled magad!

2015. febr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/85 anonim ***** válasza:
Az meg hogy "biblikus" --> Már mondtam neked, hogy a Bibliát az Egyház állította össze, ő döntötte el, hogy mi kerül bele, és mi nem. A korai egyházban például a 2-3 Jánost vitatták, de az Énok könyvét elfogadták. Csak az Egyház döntésének az eredménye, hogy előbbi ma "biblikus", utóbbi pedig nem. Szóval elég nagy szívás.
2015. febr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/85 anonim ***** válasza:
De visszatérve az eredeti témára: Nem szégyelhetitek magatokat, hogy agymosott őrtorony-rabszolgát csináltok a gyerekekből. Undorító, szektás banda.
2015. febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/85 anonim ***** válasza:
78%

Csak egyet mondok. Teológia még nem alkotott gyógyszer, vagy azt a számítógépet amivel ide lehet fröcsögni a vallás agymenéseket :)))


Ahhoz nagyon is fizika és "világi tudományok" kellettek. Többek között a penicilin receptje sincsen benne a bibliában. nincsen miről beszélni...

2015. febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/85 anonim ***** válasza:
41%

@Dowd


Teljes mértékben igazad van, de azért vannak normálisabb vallások, például a Katolikus Egyház nem tagadja sem az Ősrobbanást, sem az evolúciót. Én azt látom, hogy a szektás lelkület, pl ami a JT-kben van, eléggé vakmerő, és csak a fesztülséget csinálják, a gyűlöletet keltik.

2015. febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/85 anonim ***** válasza:
Ami a legrosszabb, hogy ilyenre nevelik a gyerekeket.. Az egy dolog hogy próbálja megtéríteni az embereke, de akinek van egy csepp esze kiröhögi az ilyen szektás barmokat.
2015. febr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/85 anonim ***** válasza:

Oltári probléma, hogy a szexuális zavarokkal szakemberhez fordulók közel 80%-a vallási okból vagy csak sima prűdériából fakadó szorongások miatt kerülnek oda.

elképesztő kárt okoznak a gyereknek, de tényleg brutálisat. A szociális képességek leépüléséről ne is beszéljünk. (párkapcsolati gondok tömkelege, és depresszió)


komolyan be kéne tiltani, mert nagyon nagyon károsak!


A Kat. Egyház is elba--kodott pár évtizedet mire rájött, hogy vérciki amit mond és elismerte a pápa az evolúciót. Szóval hozzák a formájukat, jókora lemaradéssal ismernek el tényeket. nem éppen a rugalmassáugkról híresek ők sem :)

2015. febr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 szp72 ***** válasza:
12%

Kisfiam a varázslós játék helyett inkább menjünk biciklizni!

Mindazt aki így neveli a gyerekét, az ki kéne végezni?

Remélem kérdező, soha nem jut a fajtád hatalomhoz. Sokkal károsabb vagy mint Jehova tanúi.

2015. febr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/85 A kérdező kommentje:

Ez csak egy alap eset..


Ha nem is halálbüntetés a gyereket elvenném tőlük és az ilyen kártékony embereket kidobálnám egy lakatlan szigetre. És nem engedném őket szaporodni.

2015. febr. 24. 20:43
 50/85 A kérdező kommentje:
nézzétek meg a harry pottert azt menjetek tüntetni idióta muglik.
2015. febr. 24. 20:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!