Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért hisztek abban ami az...

Miért hisztek abban ami az emberek agyszüleménye?

Figyelt kérdés

Az összes vallás egy vagy több ember agyszüleménye, amit azért talált ki, hogy tömegeket irányítson, mert jó ember magától is lehet jó nem azért, hogy egy jobb helyre kerüljön, ez olyan mintha segítesz valakinek ingyen de másnap már kérsz tőle egy ezrest

igen, ateista vagyok, viszont ezt a kérdést fel kellett tennem mert ez az amit nem tudok megérteni



2017. dec. 28. 18:28
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/190 Alex Fly ***** válasza:
0%

@Rigel01: okéb megbocsátok a felesleges és minden értelmet nélkülöző kommentedért.

Legalább rájöttél, hogy teljesen felesleges volt erőltetned...

2018. jan. 1. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/190 anonim ***** válasza:
75%

Kedves Alex!


Zárszóként a következőt mondom, és ezt úgy érted, ahogy csak akarod:

A tudomány a fény, a vallás az árnyék. Minél erősebb a fény annál sötétebb az árnyék!!

2018. jan. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/190 anonim ***** válasza:
67%

Sok mindennel lehet bizonyítani hogy nem létezik Isten de ez nektek mit sem számít mert már befolyásolás alatt álltok( meglepő milyen könnyű irányítani az emberi elmét) elég beteges de hát ez van.

Vallásos emberrel vitatkozni nem lehet értelmesen mert már manipulálva van

Boldog új évet

2018. jan. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/190 anonim ***** válasza:
0%
Manipulálásnak számít az igazság?
2018. jan. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/190 anonim ***** válasza:
67%
Pont erről beszéltem már manipulálva vagytok és egyben menthetetlenek is :D
2018. jan. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/190 anonim ***** válasza:
0%

Nem mi vagyunk a menthetetlenek,hanem azok akik nem hisznek. Jézus is mondta: Aki hisz, és megkeresztelkedik, üdvözül, aki pedig nem hisz, elkárhozik.

Ti jobban engedtek a gonosznak aki elhiteti veletek hogy nincs Isten,se menny,sem pokol. Hazugságban éltek.

2018. jan. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/190 anonim ***** válasza:
0%

Vidiripi


"A tudomány vallás nélkül sánta. A vallás tudomány nélkül vak."


"Az ember részéről azon múlik, hogy mit szeret jobban: önmagát vagy az igazságot."


96. kommentelő!


"Pont erről beszéltem már manipulálva vagytok és egyben menthetetlenek is :D"


S ez miért probléma számodra? Most hogy ezt leírtad másképp fogod élni az életedet? :)

2018. jan. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/190 anonim ***** válasza:
63%

Te egy láthatatlan kitalált ember szavára adsz és erre alapozott az életed és én vagyok a menthetetlen :"D

Ez rohadt jó

2018. jan. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/190 anonim ***** válasza:
64%

Hony is van

Kisfiam túl idős vagy már hogy láthatatlan barátod legyen gyere öltözz megyünk a templomba XD

2018. jan. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/190 anonim ***** válasza:
Hogy *
2018. jan. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!