Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A spirál már abortusz, legaláb...

A spirál már abortusz, legalábbis egy református oldal szerint. Ez csak szerintem határtalan butaság?

Figyelt kérdés
Sajnos ennél szofisztikáltabban nem tudtam kérezni.

2018. jún. 19. 02:15
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
Igen, mert a gyogyszertarnal a dm biztosan megbizhatobb :) en ink hallgatok az orvosra. Aki pedig a durexben bizik az vegyen tovabbra is durexet. Szerintem ez ilyen egyszeru.
2018. jún. 26. 21:35
 42/46 Mojjo ***** válasza:
0%

@41: Nem tudom, mi ez a kattanás neked a gyógyszertárral. Azt is elmondtam, hogy a DM és hasonszőrű társai miért megbízhatóak: a gyártó nem fog hamisítványt küldeni. (Amúgy nem csak Durex létezik, mint megbízható márka, de ez mellékes is.)


Továbbra is csak annyit látok, hogy igyekszel minden kifogásba belekapaszkodni. És amíg az a célod, hogy kifogásokat keress, addig fogsz is tudni gyártani eleget. Ez parttalan sajnos így.

2018. jún. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:
Akk csak egy kerdes. Az orvos es a vedono, miert hazudott volna, ill akarna nekem rosszat?
2018. jún. 26. 22:01
 44/46 Mojjo ***** válasza:

Nem igazán látom, hogy hol van a hazugság, illetve, hogy miből is szűrted le, hogy én azt gondolom, hogy hazudnak. Az az állítás, miszerint hamisítják a márkás óvszereket, nyilvánvalóan, sőt, triviálisan igaz. Épp ezért kell megbízható helyről beszerezni ezeket.

Ha egy kicsit belegondolsz az elhangzottakba, ha feltételezném, hogy hazudnak, és feltételezném, hogy nem hamisítják őket, akkor pont mindegynek tartanám, hogy honnan is szerzed be....

2018. jún. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:
Khm akk ertsd: miert mondana azt akarmelyik h tegyunk fel egy iud-t v iub-t, mert az megbizhatobb ha nem igy lenne?
2018. jún. 26. 22:17
 46/46 Mojjo ***** válasza:
@45: Talán mert nem állnak ott feletted minden óvszervásárláskor, nem fogják a kezed, és csapnak rá, ha nem megfelelő helyről akarnád beszerezni, így nem tudják személyesen garantálni, hogy nem lesz baj. Főleg mivel valamilyen okból láthatóan fanatikusan vonzódtok a gyógyszertári gumikhoz, amik jól láthatóan nem megbízhatóak, így pláne erősebben élhetnek a gyanúval, hogy be fog csúszni kétes minőségű termék is a palettátokba. Azt viszont tudják személyesen garantálni, hogy amit felhelyeznek, az megbízható.
2018. jún. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!