Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Sok keresztény miért hazudja...

Sok keresztény miért hazudja azt hogy muszlimok üldözik a keresztényeket?

Figyelt kérdés

Gyakran hallom ezt keresztényektől és egyáltalán nem tartom igaznak. Végre megszólalt egy államtitkár ez ügyben. Üldözött Keresztények Megsegítéséért és a Hungary Helps Program Megvalósításáért Felelős államkittkár a következőket mondta:


"El kell mondani, hogy a muzulmán országok többségében nem üldözik, hanem védik a keresztényeket, de amikor ez a téma felmerül, egyfajta zsiványbecsületből vagy inkább zsiványbecstelenségből nem engedik, hogy ez megfelelő súlyt kapjon"


Tehát az államtitkár szerint becstelen keresztények szándékosan elhallgatják hogy a muszlim országok valójában védik a keresztényeket. Sőt én azt tapasztalom hogy ennek ellenkezőjét terjesztik ezek a keresztények.



2019. jún. 14. 10:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/106 anonim ***** válasza:
100%

"Miért támadná az ISIS az USA-t mikor az USA hozta létre őket?"

Ez ám a fanatizmus felsőfokon! :D

2019. jún. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/106 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, én Londonban élek, személyesen ismerek muszlimokat törökországból, albániából és algériából. Elmondhatom, hogy jóban vagyunk, tiszteljük egymás hitét. Ezt leszögezem a félreértések elkerülése végett, én nem iszlamofób vagyok, de amit te írsz egyszerűen nem igaz. Rengeteg helyen beleköthetnék, amit megtettek előttem, igazuk van. Sajnos.

Felelősségre vonod USAt és Európát mert muszlimok halnak meg kérdem én az Arab Emirátusok ami jelenleg a bolygó leggazdagabb országa mit tesz a kopt keresztények védelméért a közel keleten? Kínában és Miammárban nem csak muszlimokat támadják, hanem keresztényeket is. Sőt....

Felhoztad a tényt ami hamis, hogy magyarországon nincsenek mecsetek, kérdem én mennyi templom van az Emirátusokban?

Tisztelem a hitedet, de amiket írtál egyszereű hazugság.

2019. jún. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/106 anonim ***** válasza:
100%

Netán ez az idézet is hazugság, kedves kérdező?


„Uram! Ne hagyj meg a földön egyetlen hitetlent sem! Ha meghagyod őket, tévelygésbe viszik a szolgáidat, és csak gonosz hitetlent nemzenek” (Korán 71: 26-27)

2019. jún. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/106 A kérdező kommentje:

"Rengeteg helyen beleköthetnék, amit megtettek előttem, igazuk van. Sajnos"


Ne másokra hivatkozz. Ha állítasz valamit akkor érveket hozz. Amit eddig megtettek kamu keresztény mártírkodás. Maga az államtitkár is elismerte hogy hogy sok keresztény hazudozik a muszlimokról.


"Felelősségre vonod USAt és Európát mert muszlimok halnak meg kérdem én az Arab Emirátusok ami jelenleg a bolygó leggazdagabb országa mit tesz a kopt keresztények védelméért a közel keleten?"


Hogy mi bajod van? :) Az USA 2-3 millió muszlim haláláért felelős így úgy érzem joggal vonom felelősségre. Az Arab Emirátusoknak viszont mi köze a a kopt keresztényekhez? Legfeljebb a saját területén élő vagy utazó keresztényekért felelős. Amugy az emirátusok lakosságának 15%-a keresztény bevándorló, mégsem megy keresztény ellenes úszító propaganda. Magyarországon a fél százalékot sem éri el a muszlimok száma mégis évek óta tart a muszlimok elleni gyűlölet propaganda.



"Kínában és Miammárban nem csak muszlimokat támadják, hanem keresztényeket is. Sőt...."


Mianmarban megöltek több tízezer keresztényt és elüldöztek 1 millió keresztényt? Szerintem nem. Kínában táborokba zárják és kínozzák a keresztényeket? Szerintem nem. Akkor miről beszélünk. Mondtam már hogy nem kell ez a kamu keresztény mártírkodás. Lehet hogy ebben a két országban a keresztények sem élhetnek teljes szabadságban de nem említhető egy lapon azzal ahogy a muszlimokat támadják.



"Felhoztad a tényt ami hamis, hogy magyarországon nincsenek mecsetek,"


Ne akard kiforgatnia a szavaimat. Imaházak vannak amit mecsetnek neveznek de ezek családi házak, irodaházak, raktárépületek. Olyan épület ami mecsetnek épült nincs és nem is engedi a magyar állam. Ott a cikk amit belinkeltem. Elolvastad?



"kérdem én mennyi templom van az Emirátusokban?"


Hát több mint ahány mecset van Magyarországon. Tessék:


[link]


Magyarországon meg ráktárakban kénytelenek imádkozni a muszlimok. Ne ezek a tények.

2019. jún. 15. 14:06
 25/106 A kérdező kommentje:

# 23


Hogy jön ez ide? Ráadásul egy kiragadott vers. Hozzak én is verseket neked a Bibliából? Olyat amitől kitérsz a hitedből.

2019. jún. 15. 20:04
 26/106 anonim ***** válasza:
96%

Ennek a hisztinek mi értelme, de komolyan? A kérdés amit te írtál ki, arról szólt hogy üldöznek-e muszlimok keresztényeket vagy sem. Több példával is lett bizony>tva hogy igen, a keresztények sokszor üldözöttek, erre elkezdesz vádaskodni és ujjal mutogatni mindenkire.

De mit remélsz ettől? Ha például az USA "békefenntartó" megmozdulásainak sok muszlim esett áldozatul, akkor talán kevésbé számítanak üldözöttnek a keresztények, akiket mondjuk muszlim terroristák robbantottak fel?

2019. jún. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/106 anonim ***** válasza:
96%
Az USA-val kapcsolatban már válaszoltam egyszer egy másik kérdés kapcsán, nem tudom hogy te vajon ugyanaz a személy vagy-e aki nemrég felhozta ezt. Röviden leírom még egyszer. Az USA politikai alapon támadta meg a Közel-keletet, semmilyen vallási színezete nem volt a dolognak. Én nehezen hiszem el, hogy a ledobott bombák vagy akár az amerikai katonák különbséget tettek a megtámadott országok muszlim és keresztény lakosai között. Azért haltak meg többségében muszlimok az ott folyt háborúkban, mert többségében muszlimok lakják azokat a területeket. Ez nem ugyan az, mintha valakit kifejezetten a vallása miatt ölnek meg.
2019. jún. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/106 anonim ***** válasza:
95%

#27

Na igen, ez meg a másik. Az indítékot kell először is megvizsgálni, nem önkényesen az áldozat vallását beállítani ürügynek.

2019. jún. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/106 anonim ***** válasza:
93%
27# vagyok. Még valamit hozzátennék! Az USA lakosságának kb. a fel keresztény, a másik fele ateista és egyéb vallásokhoz tartozó emberek. (pl. 3,3 millió muszlim él ott háborítatlanul és még mecsetek is vannak.) Szabad vallás gyakorlás van. Nem nevezhető kifejezetten keresztény országnak, egy teljesen világi államhatalom. Ezt már megkaptam érvként szóval tisztázzuk! Az USA elnökének NEM KÖTELEZŐ a Bibliára esküdnie! Sőt esküdnie sem kötelező ha nem akar, elég ha csak fogadalmat tesz és ha akarja akkor ráteheti a kezét a Bibliára. Éppen azért, mert teljesen mindegy hogy mik a vallási nézetei, akár ateista is lehet. Szóval az egész, "a keresztény USA hány muszlimot ölt meg a háborúkban" szöveg már alapjaiban hibás.
2019. jún. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/106 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a 22-es válaszoló nem az Emirátusokra gondolt, hanem Szaúd-Arábiára. Ott tilos mecseten kívül bármi mást építeni és tilos az iszlámon kívül bármilyen más vallást gyakorolni. Évek óta tárgyalnak velük a külföldiek, hogy építhessenek egy templomot, de ez még mindig nem történt meg. Az állampolgárok 100% muszlim, mert nem is lehet más. Kitérni törvénytelen, a térítést halál büntetéssel is sújthatják. (Nem csoda. Ott még a a nyilvános kivégzések is gyakoriak.) A keresztények (többnyire külföldi vendégmunkások, a lakosok ha áttérnek az titkolják) természetesen nem gyakorolhatják nyíltan a hitüket, még lakóházakban sem. Tilos Bibliát, keresztet stb. birtokolni. Mekkába és Medina központjába csak muszlimok léphetnek be és van egy hitvédelmi rendészetük, ami felügyeli a szabályok betartását.
2019. jún. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!