Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Sok keresztény miért hazudja...

Sok keresztény miért hazudja azt hogy muszlimok üldözik a keresztényeket?

Figyelt kérdés

Gyakran hallom ezt keresztényektől és egyáltalán nem tartom igaznak. Végre megszólalt egy államtitkár ez ügyben. Üldözött Keresztények Megsegítéséért és a Hungary Helps Program Megvalósításáért Felelős államkittkár a következőket mondta:


"El kell mondani, hogy a muzulmán országok többségében nem üldözik, hanem védik a keresztényeket, de amikor ez a téma felmerül, egyfajta zsiványbecsületből vagy inkább zsiványbecstelenségből nem engedik, hogy ez megfelelő súlyt kapjon"


Tehát az államtitkár szerint becstelen keresztények szándékosan elhallgatják hogy a muszlim országok valójában védik a keresztényeket. Sőt én azt tapasztalom hogy ennek ellenkezőjét terjesztik ezek a keresztények.



2019. jún. 14. 10:56
 81/106 A kérdező kommentje:
Ja és a keresztény hozzászólók megválaszolnák hogy szerintük miért keresztények a leginkább üldözöttek a világon. Ez szerintem csak kamu keresztény mártirkodás. Felsoroltam 4-5 országot ahol jelenleg is népirtást követnek el muszlimok ellen, az áldozatok száma pedig milliós nagyságrend.
2019. jún. 18. 16:01
 82/106 anonim ***** válasza:
90%

"Felsoroltam 4-5 országot ahol jelenleg is népirtást követnek el muszlimok ellen"

Erről van hágai határozat már?


"az áldozatok száma pedig milliós nagyságrend"

Ezt független történészek is igazolják, vagy csak olyan "pletykák" keringenek, mint az örményekről?

2019. jún. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/106 A kérdező kommentje:

"Erről van hágai határozat már?"


Hágai határozat arról van hogy a keresztény szerbek népirtást követtek el a muszlim bosnyákok ellen a délszláv háborúban.


"Ezt független történészek is igazolják, vagy csak olyan "pletykák" keringenek, mint az örményekről?"


Mivel ezek mostanában történtek, pontosabban meg lehet állapítani az áldozatok számát mint egy 100 évvel korábbi eseménynél. Keresztény áldozatok száma egyébként mennyi is mostanában? Ami lapján azt állítjátok hogy keresztények a leginkább üldözöttek.

2019. jún. 18. 22:03
 84/106 anonim ***** válasza:

"Hágai határozat arról van hogy a keresztény szerbek népirtást követtek el a muszlim bosnyákok ellen a délszláv háborúban."

Tehát akkor nem mondja ki semmilyen határozat, hogy népírtás történne, márpedig a te érveid alapján, akkor nem történik ilyen. Vagy ami történik, az közel sem az.


Hogy lehet pontosan megállapítani a számokat? Hiszen hiteles és független vizsgálat nem történt, esetleg az adott országok adtak ki hivatalos adatokat erről?

2019. jún. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/106 A kérdező kommentje:

"Tehát akkor nem mondja ki semmilyen határozat, hogy népírtás történne, márpedig a te érveid alapján, akkor nem történik ilyen. Vagy ami történik, az közel sem az."


Hogy mi van? Ha a hági nemzetközi bíróság kimondta hogy népirtás történt akkor szerinted az nem népirtás?



"Hogy lehet pontosan megállapítani a számokat? Hiszen hiteles és független vizsgálat nem történt, esetleg az adott országok adtak ki hivatalos adatokat erről?"


Az adott ország nyilvántartja hányan veszítették életüket és a háborús övezetekben nemzetközi szerveztek is jelen vannak akik szintén vezetnek nyilvántartást erről szóval ha nem is százszázalékosan pontosan de nagyjából meg lehet állapítani a számokat.



Arra pedig még mindig nem válaszoltál miért is a miért keresztények a leginkább üldözöttek a világon. Kapok választ vagy elkönyvelhetem hogy ez csak egy kamu keresztény mártirkodás ?

2019. jún. 18. 23:22
 86/106 anonim ***** válasza:
100%

Vidiripi


„Azt nem mondom hogy keresztényeket ne diszkriminálnák egyes országokban és előfordul hogy erőszakos támadások érik őket, de az nevetség vicc kategória hogy keresztények lennének a leginkább üldözöttek a világon.”


Mond csak megtörténhet az hogy egy keresztényt halálra ítélnek mert muszlim lesz?

- Na ez a vicc kategória nem az amiről te beszélsz!


[link]


"Szerintem a Üldözött Keresztények Megsegítéséért és a Hungary Helps Program Megvalósításáért Felelős államkittkár pozíció főleg propaganda célokat szolgál. Bele illik a kormányzó párt kamu keresztény populista politikájába. Várják hogy a hozzád hasonló keresztények rájuk szavazzanak."


Az olyanok mint te is, szóval az ilyenek marnak rá a propagandára úgy mint maci a mézre! Először is amíg ki nem írtad a kérdést addig nem is tudtam hogy van ilyen államtitkár és ilyen szervezet. A legnagyobb poén az hogy pont hogy te hívtad fel rá a figyelmet! Amúgy meg nagyon naiv gondolkodású lehetsz ha elhiszed hogy a keresztények egy államtitkártól érdeklődnek vagy szereznek tudomást arról hogy hittestvéreiket üldözik. Abszurd azt gondolni hogy a keresztények nem beszélnek egymással és hogy egy államtitkárra van szükség ahhoz hogy információhoz jussanak.

Szavazni? Te miről beszélsz?

Mondom én hogy te dőlsz be a propagandának. Egy államtitkárra nem szoktam szavazni. Nem hogy keresztények hanem senki sem szokott. Ugyan is az államtitkárokat a kormány jelöli ki.

Amúgy meg általában úgy szokott ez lenni hogy sógor, koma, jóbarát alapon kapnak ilyen posztokat emberek. Mert csinálni nagyon sok mindent nem kell de jó kis fizetéssel jár egy ilyen pozíció!

Olyan ostobaságokat elhiszel hogy sajnállak. Ugyanakkor azt is tudom hogy hiába írnak neked bármit is te továbbra is ugyan úgy elfogod hinni a hülyeségeket mint eddig mert egyszerűen hinni akarsz bennük. Ezt számtalan írásod bizonyítja. Annyira beette magát az agyadba a propaganda szöveg hogy semmi mást nem látsz csak is azt!

2019. jún. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/106 A kérdező kommentje:

"Mond csak megtörténhet az hogy egy keresztényt halálra ítélnek mert muszlim lesz?

- Na ez a vicc kategória nem az amiről te beszélsz!"


Egy 5 éves cikket tudsz felmutatni? Akit egyébként sem végeztek ki. Hol van arra bizonyíték hogy Szudánban tömegesen végzik ki a keresztényeket?



"Az olyanok mint te is, szóval az ilyenek marnak rá a propagandára úgy mint maci a mézre!"


Mivel nem vagyok keresztény, az ilyen kamukeresztényt propaganda nem érdekel. Ez célzottan keresztényekhez szól, szóval neked.



"Először is amíg ki nem írtad a kérdést addig nem is tudtam hogy van ilyen államtitkár és ilyen szervezet."


Az hogy tudtál-e róla vagy sem, nem mérvadó.



"Amúgy meg nagyon naiv gondolkodású lehetsz ha elhiszed hogy a keresztények egy államtitkártól érdeklődnek vagy szereznek tudomást arról hogy hittestvéreiket üldözik."


Akkor nem is érted. A cél hogy létrehoztak egy ilyen pozíciót az hogy a naiv keresztények azt gondolják, a kormányzópárt keresztényekből áll akik odafigyelnek a keresztény hittestvéreikre a világon ezért rájuk szavaznak.



"Egy államtitkárra nem szoktam szavazni. Nem hogy keresztények hanem senki sem szokott. Ugyan is az államtitkárokat a kormány jelöli ki."


Mondtam én hogy az államtitkárra kellene szavaznod? Ne beszélj hülyeségeket.



"Amúgy meg általában úgy szokott ez lenni hogy sógor, koma, jóbarát alapon kapnak ilyen posztokat emberek. Mert csinálni nagyon sok mindent nem kell de jó kis fizetéssel jár egy ilyen pozíció!"


Igaz, de ettől még keresztényekhez szól.



"Ugyanakkor azt is tudom hogy hiába írnak neked bármit is te továbbra is ugyan úgy elfogod hinni a hülyeségeket mint eddig mert egyszerűen hinni akarsz bennük. Ezt számtalan írásod bizonyítja. Annyira beette magát az agyadba a propaganda szöveg hogy semmi mást nem látsz csak is azt!"


Hogy én eszem meg a propagandaszöveget? :) A kormánypropaganda elennem és a többi muszlim ellen irányul és a hozzád hasonló jókeresztényekhez szól, akik szépen meg is eszik.

2019. jún. 20. 10:02
 88/106 A kérdező kommentje:
Kedves keresztények! Még mindig nem kaptam arra választ hogy miért keresztények a leginkább üldözöttek a világon? Ezt állítjátok de hol a bizonyíték?
2019. jún. 20. 10:03
 89/106 anonim ***** válasza:
100%

Vidiripi


"Egy 5 éves cikket tudsz felmutatni? Akit egyébként sem végeztek ki. Hol van arra bizonyíték hogy Szudánban tömegesen végzik ki a keresztényeket?"


Nem az lényeg hogy nem végeztek ki hanem az hogy miért fogták perbe és hogy miért ítélték halálra.

De újra megkérdezem.

Megtörténhet az hogy egy keresztényt halálra ítélnek mert muszlim lesz? Nem írtam azt hogy tömeges kivégzés lenne Szudánban én egyetlen esetet hoztam fel és ott sem kivégzésről van szó.

Gondoltam ennyit képes vagy felfogni de megint tévedtem. Folyton tévedek az értelmi képességeiddel kapcsolatban!

Ezt illetően sem vagy képes felfogni a lényeget!


"Mivel nem vagyok keresztény, az ilyen kamukeresztényt propaganda nem érdekel. Ez célzottan keresztényekhez szól, szóval neked."


Persze nem érdekel. De még is te írsz ki róla kérdést! Bár tévedek veled kapcsolatban de megint csak jót nevetek rajtad. Szórakoztató vagy! Lehet hogy az a cél hogy nekem szóljon a dolog de én mégsem foglalkozom vele, mert egyáltalán nem érdekel. Újfent mondom hogy a testvéreimtől szerzek be információkat vagy én magam járok utána!

Te kajálod be a propagandát ezt is bekajáltad mint maci a mézet! És még csak nem is neked szólna elvileg! :)


"Akkor nem is érted. A cél hogy létrehoztak egy ilyen pozíciót az hogy a naiv keresztények azt gondolják, a kormányzópárt keresztényekből áll akik odafigyelnek a keresztény hittestvéreikre a világon ezért rájuk szavaznak."


Én nem kajálom be hogy odafigyelnek, ekkora marhaságot csak te kajálsz be.


"Mondtam én hogy az államtitkárra kellene szavaznod? Ne beszélj hülyeségeket."


Ne légy ennyire hülye! Olvasd már vissza a saját írásodat te észlény! Igen pontosan ezt írtad!

Erre írtam én hogy az államtitkárra nem lehet szavazni!


"Hogy én eszem meg a propagandaszöveget? :) A kormánypropaganda elennem és a többi muszlim ellen irányul és a hozzád hasonló jókeresztényekhez szól, akik szépen meg is eszik."


Akkor miért te írod ki a kérdést? Ki is kajálta be? Te voltál! Te foglalkozol propagandával téged foglalkoztat és te írsz ki vele kapcsolatban kérdéseket! Te vagy az aki bekajálja! Itt van a bizonyíték ezen a webes oldalon! Naiv vagy és könnyen megvezethető! Hiszen pontosan azzal foglalkozol amit elvárnak tőled. Pont azt csinálod! Ilyen egyszerűen felhasználhatnak téged és megvagy róla győződve hogy neked van igazad. Hát persze neked van igazad! :D

Ó te szegény balga!


"Még mindig nem kaptam arra választ hogy miért keresztények a leginkább üldözöttek a világon? Ezt állítjátok de hol a bizonyíték?"


A bizonyíték pont az hogy bírósági ítélet születhet azért mert egy keresztény nő keresztény férfihoz ment feleségül. És mindezt egy muszlim országban tette!

Ha egy keresztény nő muszlimhoz megy feleségül azt nem fogják elítélni és börtönbe zárni főleg nem terhesen! Ez egyetlen eset de nem is kell több.

Csak gondolkozz el azon hogy ez miért történt meg a nővel és férjével.

2019. jún. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/106 A kérdező kommentje:

"Megtörténhet az hogy egy keresztényt halálra ítélnek mert muszlim lesz?"


Na mutass egy ilyen esetet akkor.



"Lehet hogy az a cél hogy nekem szóljon a dolog de én mégsem foglalkozom vele, mert egyáltalán nem érdekel. Újfent mondom hogy a testvéreimtől szerzek be információkat vagy én magam járok utána!"


A testvéreid megették a propagandát. Magyarországon a legmagasabb az idegengyűlölet Európában. Te pedig semminek nem jártál utána mert ugyanazokat az iszlámellenes hazugságokat ismételgeted. Mikor először beszéltünk akkor is ez volt és azóta sem változott szóval te is megeszed a propagandát ahogy a testvéreid.



"Te kajálod be a propagandát ezt is bekajáltad mint maci a mézet! És még csak nem is neked szólna elvileg! :)"


Én miért is kajáltam be? Mert feltettem azt a kérdést hogy sok keresztény miért hazudja azt hogy muszlimok üldözik a keresztényeket?



"Én nem kajálom be hogy odafigyelnek, ekkora marhaságot csak te kajálsz be."


Aha. Akkor kik szavaztak a jelenlegi kormánypártra? Nem a keresztény hittestvéreid? Én biztos nem.



"Ne légy ennyire hülye! Olvasd már vissza a saját írásodat te észlény! Igen pontosan ezt írtad!

Erre írtam én hogy az államtitkárra nem lehet szavazni!"


Nem írtam hogy államtitkárra lehet szavazni. Ne hazudozz és ne tereled a témát.



"Akkor miért te írod ki a kérdést? Ki is kajálta be? Te voltál!"


Azért írtam ki a kérdést hogy te és a keresztény hittestvéreid észhez térjetek.



"A bizonyíték pont az hogy bírósági ítélet születhet azért mert egy keresztény nő keresztény férfihoz ment feleségül. És mindezt egy muszlim országban tette!"


Egy darab országban született egy ilyen ítélet de azt sem hajtották végre. Ez alapján van képed azt állítani hogy keresztények a leginkább üldözöttek a világon? Miközben muszlimok ellen népirtás zajlik, az áldozatok száma milliós, a menekültek száma pedig 10 milliós, vagy koncentrációs táborokba zárják őket és kínozzák. A többi keresztény hittestvéred legalább hallgat. Nem tudom mennyire kell ehhez gerinctelennek kell lenni, de neked sikerült.

2019. jún. 21. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!