Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit csináljak, ki akar rakni...

Mit csináljak, ki akar rakni a főbérlöm? Jogilag megteheti?

Figyelt kérdés
3 hónapja lakok ott kértem, hogy hagyj fizessek később mert késik a fizum. Erre azt mondta elsöre ok de kiderült sajnos hogy nem fogok tudni annyit fizetni amennyi a szerződésbe van ezek után megfenyegetett,hogy hívja a rendört mondtam nem teheti mert még érvényes a papír. Mit csináljak most fenyeget,hogy ki köti az áramot? Én nem megyek innnen el mert nincs hova. Ki tehet jogilag?
2017. ápr. 18. 18:33
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
100%

Na figyu. Mondhatja azt, hogy önkényes lakásfoglaló vagy. Ha van "papírod" akkor akár azt is mondhatja, hogy te írtad meg magadnak, és írtad alá a nevében. Feljelent, és kész. okirathamisításért is felelhetsz akár. + kirakat a rendőrséggel. Az önkényes lakásfoglaló után HOPPÁ!!! nem kell adózni. Meg van oldva a gond. Mondjuk ha elment az esze, és megengedte, hogy bejelentkezz, akkor nem vagy önkényes. De akkor még mindig járható út, hogy szívességből odaengedett ennyi időre, az már lejárt, te nem akarsz költözni, a lakás viszont már kell neki. UPSZ.... akkor sem kell adóznia.


Ha én lennék a tulajod, velem megütnéd a bokádat, mert megszívatnálak rendesen.

2017. ápr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
100%

Aztán az ilyen figurák válnak hajléktalanná és mesélgetik, hogy ők mekkora mártírok.

Fogsz még te is az aluljáróban a földön fetrengeni, amikor minden lehetőséget kimerítettél és a rendőrség fog keresni csalásért és szélhámosságért.

De előtte egy párszor szarrá leszel verve!

Szép perspektíva, gratulálok! ... de nem is érdemelsz jobbat!

2017. ápr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 A kérdező kommentje:
birtok védelem engem illet akármit montok utána néztem...utcára nem megyek vissza
2017. ápr. 20. 14:03
 34/66 A kérdező kommentje:

amúgy fizetnék amit tudok de most miota fenyeget értelmetlennek látom plusz nem is jött már 2 hete ide


és ne ítéljetek mert nem tudjátok milyen ha nincs hova menni

2017. ápr. 20. 14:14
 35/66 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék a sztori végére :D majd írd meg, ha végre sikerült kivágnia a tulajnak
2017. ápr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem olyan könnyű kirakni az ilyen nem fizető parazitákat. A rendőrök alapból nem lépnek semmit, előtte bírósághoz kell fordulni, és csak utána jöhet a végrehajtó.


De előbb-utóbb ki leszel dobva, és akkor majd fizetheted a végrehajtás meg a pereskedés költségeit is. Kábé életed végéig egy filléred nem marad.

2017. ápr. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
100%

31-es vagyok. Tudom, hoogy milyen. 2 gyerekkel kellett megoldanom a lakhatast, mert a ferjemnek gane volta fonoke, es nem fizette a fizeteset. Alberletben eltunk. A ferjem fizetese nelkul nem tudtunk fizetni egesz havi alberletat. Adtam amennyit tudtam, es 1 honap turelmet kertem a tobbire. Rendes volt a tulajom, 2 honapot vart. De a penzt nem tudtuk kiszedni a fonokbol. Keresett a ferjem uj melot, de nem jott ossze azonnal. Vegul szolt a tulaj, hogy nem tud tovabb varni a penzere. Megertettem ot, de nekem sem volt hova menni. Adott 2 hetet a kikoltozeste. Atmeneti otthonba kertem elhelyezest, nem volt mas lehetossegem. Viszont a kikoltozes elotti ejjel belazasodott a lanyom. Eppen az orvostol jottunk vissza, mikor telefonalt a tulaj a kulcsatadas miatt. Mondtam neki, hogy ha lehet, estefele jojjon, mert beteg a gyerek, sajnos mimdenneel csusztunk. Ismet nagyon rendes volt, azt mondta, hogy akkor maradjunk, ameddig meggyogyul a lanyom. Annak ellenere, hogy kvazi kirakott minket a bizonytalanba, en azt mondom, hogy kedves ember volt a tulajom. De nekem is meg kellett erteni, o is penzbol el. O sem puszira kapja a kenyeret a boltban.


Te is inkabb keresd a megoldasod, mert elegge nagy szemtelenseg amit most csinalsz.

2017. ápr. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 A kérdező kommentje:
Apámat mai napig nem ismerem elhagyott minhket. Mind a két növérem intézetbe nött fel én ezt csak azért kerültem el mert nagy bátyám akkor tájt talált meg és segített pénz ügyileg. Mint kiderült késöbb ezt is azért tette hogy gúnyt űzzön a testvéréből apámból akit gyűlölt egy korábbi balhéjuk miatt. Hogy meg mutassa ő nevel helyette. Amikor rájöttem ezt rá olvastam kirakott a házbol az utcán éltem többnyire meg haveroknál csöveztem élösködtem. Ez van és lesz is sz_rok vagytok ti is meg az összes g_ci ember én se érdekeltem senkit mikor egyedül bőgtem napokon meg heteken át engem se fog izgatni hogy mások miattam szenvednek.
2017. ápr. 21. 01:34
 39/66 anonim ***** válasza:
94%
Hát tudod mindenki a saját élete kovácsa!ha akarnál tudnál rendes munkát találni,ha akarnál tudnál rendesen fizetni!egy jó tanács:szedd össze magad és ne legyél olyan semmirekellő ember mint az apád volt!!!!kérj haladékot a főbérlőtől esetleg menj be az önkormányzathoz hohy nincs e esetleg önkormányzati lakás!
2017. ápr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 A kérdező kommentje:
iIse leszek jelentve ott húzzák le az embert ahol akarják. Te meg a földön fekvőbe is bele rúgnál ahogy meg is teszitek a csövesekkel mintha olyan egyszerü lenne hogy menjél el dolgozni ebbe a sz.r országba ahol a diplomás burzsuly se talál melót. Töltsél az utcán csak 1 hetet annak tudatában hogy nincs hova menned senkiházi gyorsan meg változna a véleményed a dolgokról
2017. ápr. 21. 14:16
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!