Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit csináljak, ki akar rakni...

Mit csináljak, ki akar rakni a főbérlöm? Jogilag megteheti?

Figyelt kérdés
3 hónapja lakok ott kértem, hogy hagyj fizessek később mert késik a fizum. Erre azt mondta elsöre ok de kiderült sajnos hogy nem fogok tudni annyit fizetni amennyi a szerződésbe van ezek után megfenyegetett,hogy hívja a rendört mondtam nem teheti mert még érvényes a papír. Mit csináljak most fenyeget,hogy ki köti az áramot? Én nem megyek innnen el mert nincs hova. Ki tehet jogilag?
2017. ápr. 18. 18:33
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 A kérdező kommentje:
Szóval rendes munkának indult ez is de ki derült hogy be se leszek jelentve és abból is levonnak amiért a beled ki dolgozod
2017. ápr. 21. 14:17
 42/66 anonim ***** válasza:
Hidd el bármi jobb mint megint az utca.mivel nincs családod bárhova tudsz menni!milyen megyében laksz?
2017. ápr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy jobb még egy bírósági tárgyalás is megfogadtam hogy soha nem megyek vissza oda. Pesten vagyok és csak lehúzós albérletet lehet itt találni
2017. ápr. 21. 14:35
 44/66 anonim ***** válasza:
Valamilyen átmeneti otthon?mi a szakmád?
2017. ápr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
Keress olyan munkát, ahol van szállás is. Van olyan. És ne csak pesten nézz körül. Ne csináld ezt így, nem lesz jó vége. Ha jól értem, egyedülálló vagy. Az ebből a szempontból jó, nincs visszahúzó erő. Mobil vagy.
2017. ápr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
100%

Éppen mostanában merült fel nálunk, hogy INGYEN odaadjuk a kis, másfél szobás Bp-i házunkat karbantartásért, kertgondozásért valakinek, mert 7 éve nem tartózkodunk ott és ha csak meg nem halunk, a következő 7 évben sem ott leszünk.


HÁLÁSAN KÖSZÖNÖM Kérdező!!! ... hogy felnyitottad a szemünket és segítettél meghozni a döntést, hogy ISTEN MENTSEN ettől!

Inkább hordják szét deszkánként, de én nem akarok agyvérzést kapni az ilyenek miatt mint te.

Aki csak ingyen csövezni akar a máséban, de nem végzi el a megállapodás szerinti feladatokat, nem fizeti a rezsit, én meg fizethetek több százezer Ft-ot rezsihátralékot, ha nem akarom, hogy kikössenek mindent.

Az ilyen figurák vadítják el a jó szándékú, rendes embereket és utána csodálkoznak...

Hánynom kell tőled!

2017. ápr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
Kérdező, írtad, hogy abban a szar országban semmit se lehet csinálni. Miért nem indulsz meg nyugat felé? Ausztria, Németo, Anglia, Hollandia, Dánia, franciák... Annyi szép ország van még, ahol kis nyelvtudással simán alkalmaznak 8 órás melóba, valami szalag mellé, vagy takarítónak, mosogatónak, akárminek. Ezek bármelyike jobb, mint az utcán csövezni, főleg úgy, hogy szobát bérelve valahol, az alap létszükségleteidet ellátva (kaja, ruházkodás, bérleti díj, stb.) annyit tudsz mellette félretenni, mint amennyit otthon összesen keresnél. Persze nem szállodában lakva, meg minden nap étteremben vacsorázva, de szolidan élve, szobát bérelve ezt simán meg lehet tenni bármelyik országban a felsoroltak közül. Lehet, hogy nem kiskirályként élnél, de ez szerintem még mindig egy sokkal jobb alternatíva, mint otthon az utcára kerülni. Ráadásul semmi sem köt helyhez, nincs család, gyerek, szóval én a helyedben fontolóra venném a dolgot.
2017. ápr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
100%

#47

Aztán miből induljon el, amikor még a bérleti díjat sem képes itthon fizetni?

Mondjuk elmegy stoppal(?), de ott hol fog lakni, miből fog élni míg munkát talál?

2017. ápr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
70%

erről jutott eszembe: https://www.youtube.com/watch?v=hhp_ExSjY7M


Benne van a lényeg. Költözz el oda, amit ki ids tudsz fizetni.

2017. ápr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
73%
14: Neked kell bizonyítanod, hogy kifizetted.
2017. ápr. 23. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!