Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit csináljak, ki akar rakni...

Mit csináljak, ki akar rakni a főbérlöm? Jogilag megteheti?

Figyelt kérdés
3 hónapja lakok ott kértem, hogy hagyj fizessek később mert késik a fizum. Erre azt mondta elsöre ok de kiderült sajnos hogy nem fogok tudni annyit fizetni amennyi a szerződésbe van ezek után megfenyegetett,hogy hívja a rendört mondtam nem teheti mert még érvényes a papír. Mit csináljak most fenyeget,hogy ki köti az áramot? Én nem megyek innnen el mert nincs hova. Ki tehet jogilag?
2017. ápr. 18. 18:33
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:

41: Akkor irány a Munkaügyi Főfelügyelet, a rendőrség és a bíróság kártérítésért, amit okoztak neked ezzel!

Nem fogja helyetted viselni más annak a következményét, amit te szúrtál el!

2017. ápr. 23. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
Olvastam, hogy intézetben éltél. Hány éves vagy?
2017. ápr. 23. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 A kérdező kommentje:
19 vagyok és külföldön is jó esélyel ugyaezt csinálhatnám Angliába mosogatnék minimál bérért.
2017. ápr. 23. 16:45
 54/66 anonim ***** válasza:
100%

Hoppá! Talált, süllyedt!

Neked még járna állami gondozás és gyám is!

Menj be holnap érdeklődni a családsegítőhöz, gyámhivatalhoz, önkormányzathoz!

Hétfőn egész nap van ügyfélfogadás, használd ki!


A gyám abban is segít, hogy ha valakinek nem volt alkalma megtanulni a szüleitől az életben tájékozódást, segít neki ebben az életkorban. Jogi dolgok, ügyintézés, pénzbeosztás, hosszútávú anyagi tervezés, stb.!

Mindenképpen használd ki ezt a lehetőséget, ha adnak állami segítséget hozzá!

Egy jó ismerőst is szerezhetsz a munkahelyedről vagy a szomszédságból, akik tudnak ebben segíteni.

Én is tudok néhány jótanácsot adni.

2017. ápr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
100%

Szóval mondd azt a hivatalban: állami gondozott vagy, nincsenek rokonaid, 19 éves vagy és nem tudod megoldani a lakhatásodat, jogilag átvertek a munkahelyeden, nem fizetnek ki, minden segítséget szeretnél igénybevenni, amit adni tudnak.

Egyébként állami gondozottaknak indulópénzt is ad az állam, amit ha jól fel vagy készítve rá, ingatlanvásárláshoz tudsz hasznosítani. Csak mivel nem egy (hosszútávú tervezésben jó) családban töltötted az elmúlt 5-6 évet, pont ennek megtanulása esett ki, hogyan tudod okosan felhasználni azt a kis pénzt.

2017. ápr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 A kérdező kommentje:
nem sokat tudtok az életröl
2017. ápr. 24. 16:28
 57/66 anonim ***** válasza:
100%
Az látszik. De ez nem a tulajod hibája. Ne kezd el lecsúszni, mert olyan katyvaszt okozol magadnak, hogy évtizedekig nyögöd majd a mostani butaságod.
2017. ápr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
100%

#57

Félreolvastad! ... ahogy előszörre én is.

Nem azt írja, hogy

"nem sokat TUDOK az életről", hanem azt, hogy

"nem sokat TUDTOK az életről"

... bár a válaszod mindkét esetre helytálló.

2017. ápr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
100%

nem sokat tudtok az életröl

Na ezert a kommentert mar erdemes volt ma is felkelni... 19 evesen te aztan biztos tele vagy tudsassal es bolcs vagy mint a Dalai Lama. Biztos te vagy itt a legidosebb, es az elso aki valaha talalkozott penz es alberlet problemakkal.

2017. ápr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 A kérdező kommentje:

19 vagyok és többet láttam már mint egy öregedö ember

a hivatalt nem próbáltam szerinted, a cigány az megkapja a segíjt de ha fehér vagy sz.rba se vesznek jól tudják hogy nincs pénzed és nem tudsz tenni semmit, persze ha verném az asztalt mint a kokerók akkor lehet jobb belátásra bírnám őket

csal hogy nem vagyok ilyen

2017. ápr. 25. 22:53
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!