Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mit csináljak, ki akar rakni...

Mit csináljak, ki akar rakni a főbérlöm? Jogilag megteheti?

Figyelt kérdés
3 hónapja lakok ott kértem, hogy hagyj fizessek később mert késik a fizum. Erre azt mondta elsöre ok de kiderült sajnos hogy nem fogok tudni annyit fizetni amennyi a szerződésbe van ezek után megfenyegetett,hogy hívja a rendört mondtam nem teheti mert még érvényes a papír. Mit csináljak most fenyeget,hogy ki köti az áramot? Én nem megyek innnen el mert nincs hova. Ki tehet jogilag?
2017. ápr. 18. 18:33
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 A kérdező kommentje:
a tanácsokat köszi aki jó indulattal írt de sajnos nem sokat érnek én már próbáltam ezeket
2017. ápr. 25. 22:54
 62/66 anonim ***** válasza:
84%

Hogy várod el, hogy sajnáljunk ha van időd internetezni? Ha van okostelefonod vagy számítógéped amiről tudsz netezni?

Elhiszem, hogy nehéz az élet, de mért nyavajogsz?

Mért nem csinálsz valamit?

Mért laksz Magyarország legdrágább városában?

Mért élősködsz másokon?

Mért laksz albérletben? Sokkal olcsóbb lenne egy szobát bérelni....

Hogy fizetted ki a kauciót?

Mért van arra időd, hogy minden kommentre válaszolsz, amikor minden idődet a munka és olcsóbb lakhatás keresésére kéne fordítanod?


Az ilyen "férgekből" lesznek a bűnözők.

2017. ápr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 A kérdező kommentje:

Ki mondta hogy nem csinálok semmit?

Te kockulsz itt és vered idegesen a gombokat és én bszom el az idömet?

Mit fáj neked az hogy van be kötve az internet?

Inkább magadat kösd fel

2017. ápr. 26. 00:11
 64/66 anonim ***** válasza:
91%

Igazad van engem nem érdekel, hogy hogy rontod el az életedet, amíg azzal nem teszel kárt másokéban, de a főbérlőd idejét és pénzét lopod.

Szerinted ő nem dolgozott meg azért amilye van?

Becsületes állampolgárként irritálnak a hülye ember, főleg akkor, ha bőnözők.


És boldogan fogok lefeküdni annak tudatában, hogy az a laptopom amin most írom a kommentet valószínőleg többetér a kaúciódnál és a 3 havi bérletidíjjadnál :D Szép álmokat...

2017. ápr. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:

Szerintem menj be a hivatalba, én fehér vagyok, mint a hó, és én is szoktam segélyt és szolgáltatást kapni, amikor jár, NEKED MEG még csak NEM is SEGÉLY KELL!

Holnap is van mindben ügyfélfogadás, de a csak fél ötig. Csak hétfőnként van esély egyszerre végigjárni az összeset, amit írtam.

Ha nem is kérsz segítséget, egészen biztos, hogy nem is fogsz kapni.

2017. ápr. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
51%

64: Lakástulajdonos.

Nem főbérlő.

A fiú a főbérlő.

2017. ápr. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!