Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nők! Ti mennyi házimunkát...

Nők! Ti mennyi házimunkát végeztek egy nap?

Figyelt kérdés

Én átlagosan napi 50percet töltök el rendrakassal.

Ehhez jön még hozzá 2naponta a főzés (kivéve hétvégén) és az ahhoz tartozó gyors elpakolás.


2021. ápr. 14. 18:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Írd be úgy a keresőbe,hogy robotfelmosó (utolsó voltam).

Azt nem tudom,laminált parkettára jó lehet-e.

2021. ápr. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én őt szeretném megvenni előbb-utóbb:

[link]



Vannak egyben porszívó-felmosók, de azok inkább csak feltörölnek, így én sima porszívót vettem, a feltörlést nem igénylem, cserében jobban bízom a porszívózásában.


A Braava jet viszont maga elé spriccel és asszem remeg a mopja is. Állítólag egész szépen felmos.

2021. ápr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen XIAOMI a roboporszívónk, ugyan felmosásnak nem nevezném, de nedves feltörlést csinál a porszívózás után.


[link]

2021. ápr. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok, #1 vagyok. Nos nekem az a robotfelmosóm van amit egy korábbi válaszoló belinkelt. Ez itt: [link]


Úgy működik, hogy a tartályából a padlóra spricceli a vizet és azt a mopjával törli és szétoszlatja. Szabályozható a vízhasználat, tehát hogy egyszerre mennyi vizet adagoljon ki. Bő vízzel való felmosást nyilván nem helyettesíti, de kicsit hatékonyabb mint a vizes feltörlés. A rápattintható mpp mosható. A legtöbb bútor alá befér és kiverekszi magát a széklábak közül is. Csendes, csak az ad némi hangot amikor adagolja a vizet. A tartálya az ilyen felmosókhoz képest nagyobb, 4 és fél decis, de nagyon könnyen újra tölthető. Ha kifogyott belőle a víz, visszamegy a dokkra és amint újratöltöd, folytatja ott, ahol abbahagyta.

2021. ápr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Köszi az infót,szerintem én venni fogok egyet.
2021. ápr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ajánlom, tényleg jó. Nekem megérte :)
2021. ápr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!