Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni a felettünk...

Mit lehet csinálni a felettünk lakó egyfolytában hupogó szomszéddal?

Figyelt kérdés
Kb 1.5 éve költöztek ide,a napi minden szakában huzogatják a széket vagy én nem tudom mit csinálnak de mindig van valami zaj.Van hogy este 11-kor is.Nem tudom elképzelni hogy átlagos otthonba ahol gyerekek sincsenek csak ketten laknak mit lehet ennyit huzogatni.Egy átlagos háztartás nem értem hogy tud ekkora zajt csapni.Néha olyan mintha direkt csinálnák már.Iszonyat idegesítő a dolog.Még nem mentem fel szólni mert elég türelmes típús vagyok de már kezd fogyni a türelmem.
2012. nov. 23. 13:11
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
0%
"nagyon beteg a társadalom" igen basszus,hangosan zenét hallgatnak napközben sőt néha este is... ez legyen a legnagyobb bajod életedben...
2014. máj. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Mindenki viselkedjen úgy az otthonában, hogy mást ne zavarjon. Ezt az egy szabályt kéne csak betartani, és soha semmi gond nem lenne. Csak a büdös bunkó parasztok hallgatják üvöltve a zenét egy társasházban.
2015. jún. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!