Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy lehet saját házat venni?

Hogy lehet saját házat venni?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy majd szeretnénk saját házat akkor mégis miből lehet megteremteni annyi pénzt? Hitel felvevés az öngyilkosság lenne, sok évig kéne fizetni ráadásul sokat...hogy lehet a mai világban saját házhoz jutni?
2014. máj. 21. 11:54
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
Vagy sok évig fizetsz egy nagy összeget kisebb részekre tördelve, vagy egyben fizetsz ki egy nagy összeget. Nem öngyilkosság a hitelfelvétel ha van eszed és nem vagtában veszed fel.
2014. máj. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Oroklessel, penzhez jutassal, hitellel.
2014. máj. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Mi felénk olcsóbb házat úgy vesznek hogy havi 70-100 ezret adnak mondjuk 3 -évig . Persze ügyvéden keresztül. Így egy 3-4 miliós kis házat ki fizet egy házaspár 3 év alatt.
2014. máj. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:

3-4 milliós kis ház... igen, tudjuk milyen az... Borsodban a putri közepén, szétdőlő 70 éves vályogház.


Nem öngyilkosság a hitelfelvétel csak ÉSSZEL kell, kalkulálva azzal, hogy ne menjen el rá az egész fizetésed.

2014. máj. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
18:15 De okos vagy te . Ha te mindent így tudsz akkor nagyon ügyes vagy. Egyébként az ország közepére gondoltam itt lakom , ismerősök vettek így házat. De az előttem szóló ezt jobban tudja nálam biztos.
2014. máj. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Mutass már légyszíves egy elfogadható állapotban lévő házat ennyi pénzért. Szóval olyat, amire nem kell még minimum 10 millát rákölteni, mert az egész az alapjaiból szarul van felépítve.
2014. máj. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
91%

# 6/6

Én mutatok,több tucatot is.Itt az Alföldön nagyon nincs ára a házaknak,a mienket 1,8m -ért vettük,most van kb 4m-ba.

Új kistégla alap dupla nehézlemezes vízszigeteléssel,új villany,víz,szennyvízrendszer.Új fa nyilászárók,új burkolás mindenhol,új fürdőszoba.65nm,2szoba+14nm mellélépület+ugyanekkora fedett autóbeálló.1000m2-es parkosított kert gyümölcsfákkal.Fiatalon ettől többre nemigazán hiszem,hogy vágyhat vki.

2014. máj. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Linkelheted, kíváncsi vagyok.
2014. máj. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

Jó, 65m2... akkora háznak mi értelme? Egy panellakás majdhogynem nagyobb, gyereket is maximum 1-et lehet vállalni bele, mert többnek nincs hely.


Szóval 100m2 felett, ha kérhetlek. Nem baj, ha pár millióval drágább, mint eredetileg írtad, csak kíváncsi vagyok, hogy mégis milyen állapotban vannak ezek az árukhoz képest.

2014. máj. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Kötözködni a kocsmába menj ne ide gyere . Kis milló ház van eladó minden fele. Az eladók egy kissebb értékűnél simán bele mennek a havi 100-ezres részletbe mert egy ilyen pangó piacon úgy se nagyon tudják el adni. Mint az előző válaszoló is írta ők is vettek és semmi baja kis rá fordítás után. De gondolom te Budapesti vagy , ők szoktak ilyen mindentudók lenni.
2014. máj. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!