Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy lehet saját házat venni?

Hogy lehet saját házat venni?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy majd szeretnénk saját házat akkor mégis miből lehet megteremteni annyi pénzt? Hitel felvevés az öngyilkosság lenne, sok évig kéne fizetni ráadásul sokat...hogy lehet a mai világban saját házhoz jutni?
2014. máj. 21. 11:54
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem így van akkor se kell másokat megszólni milyen háza van. Ha neki 4 millából sikerült összehozni egy kis házat ami jó az egész családnak akkor ennyi és kész. Te meg le putrizod a házát ? Nem szégyenled magad ?
2014. máj. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
91%

Nem szégyellem magam!

Ha valami az, akkor az.


Egyébként egyáltalán nem érdekelne, de ami felháborít, hogy állandó jelleggel járnak ide ilyen egyének, reklámozni a hiszékeny embereknek, hogy 3-4 millióból kis palotában laknak. Aztán kiderül, hogy egy cigánytákolmány az egész. És igen, ez engem bosszant, mert miért nem lehet a dolgokat a nevükön nevezni?


Háznak ház ez, de se nem szép, se nem jó, se nem újszerű. Régi, romos, olcsó megoldásokkal teli. IGEN, ilyet lehet ennyiből.

2014. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Én egyetértek az előttem szólóval...60nm ház az kicsi,szó szerint. Egy családi ház amiben min. két felnőtt és két gyerek kényelmesen elfér az igenis 100nm felett van. És már pedig egy olyan házat, ami tényleg szép nem kell rá sokat költeni nem 4-6 millió forint. És az sem igaz mint az egyik hozzászóló írta hogy könnyű annak akinek a szülei a segge alá tolják. Mert pl. az én keresztszüleim szegénységben nőttek fel, de tanult, üzletet nyitott jól ment nekik a munka és tudtak egy szép nagy 260nm házat építeni 50millióért, csak nincs mindenkinek ilyen szerencséje.
2014. jún. 6. 11:23
 34/37 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok.Amennyiben én egy 200nm házban érzem magam kényelmesen akkor ahhoz képest egy 100nm is bizony kicsi és így tovább,és így tovább..
2014. jún. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Sikerült már házat venni?Addig kell nyújtózkodni ameddig a takaród ér.Ezt szoktam mondani, mi is ilyen alapon vettünk házat olcsón.
2015. jún. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
Aki azt írta, hogy a 90 m2 is kicsi, az nem veszi figyelembe, hogy nagyon sok család él jóval kisebb házban/ lakásban (nem csak a cigányok, a magyarok közül is!). Nem mindenhol van külön szobája minden gyereknek, hanem sokszor egy szobában vannak. Az igaz, hogy gyakran jobb, ha saját szobájuk van, mert pl. esetleg lehet magánéletük, de az más kérdés, hogy a szülők megengedhetik-e maguknak, hogy külön szobát biztosítsanak mindegyik gyereküknek.
2016. nov. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
Lehet olcsóbban is házat venni, pl. 4-7 millióért, de inkább csak a várostól távolabbi falvakban. És ha nem akar panelban lakni, sok embernek ez jut, mert a kertvárosi házra nem telik (esetleg még a panelra se).
2016. nov. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!