Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy lehet saját házat venni?

Hogy lehet saját házat venni?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy majd szeretnénk saját házat akkor mégis miből lehet megteremteni annyi pénzt? Hitel felvevés az öngyilkosság lenne, sok évig kéne fizetni ráadásul sokat...hogy lehet a mai világban saját házhoz jutni?
2014. máj. 21. 11:54
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Tessék itt egy csak hogy meg nyugodj: [link] Biztos van ennél jobb is de 1 percnél többet miattad nem szánok rá.
2014. máj. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

De most ha annyi van, mért nem mutatsz már 1-2-t?


Köszönöm szépen nem budapesti vagyok, Németországban élek. Szülővárosom egy nyugat-magyarországi megyeszékhely.

2014. máj. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

Oké, nincs több kérdésem.


ezen az ingatlanon pl. élből cserélni kell az egész tetőt, újra kell szigetelni a házat, kicserélni az összes nyílászárót, és valószínűleg a fűtőtesteket is, a wc-fürdő állapotára meg kíváncsi sem vagyok. Nem tűnik fel, hogy rohad, dől szét az egész épület??? ezt hívod jó állapotúnak???

2014. máj. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

9/13


65nm kicsi? :-) 50nm 1,5 szobás lakótelepiben nőttem föl ketten a testvéremmel. 100nm fölött? Ugyan már,az fűteni is kell télen valamiből,ya és én férfiként én is szoktam takarítani,ez is bőven elég hidd el...persze az autó is valakinek a BMW-nél kezdődik nem a Suzukinál..

2014. máj. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

90m2-en élek, egy gyereket sem vállalnék ekkora helyre, nemhogy 65m2-erre. Pont azért, mert én is hasonló méretű lakásban nőttem fel (tehát kicsiben).


Mindegy, ez persze ízlés kérdése.


A lényeg, hogy megint sikerült bizonyítani, hogy 3-4 millióért olyan házat lehet csak venni, amire élből minimum 10-et rá lehet szánni felújításra. Csak ugye az igények változóak, van akinek a beázó, szigeteletlen falak és tető, a rohadó, korhadt 40 éves nyílászárók is megfelelnek, mint látjuk :(


Aki akar, éljen ebben, de akkor ne mondjátok, hogy jó állapotú, de legalábbis elfogadható ingatlant lehet ennyiért venni, amikor szemenszedett hazugság.

2014. máj. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Mondtam már a kocsmába menj kötözködni. Nem csak tudatlan vagy ilyen téren hanem még nagyképű is. Ha te 90m2-en nem mersz gyereket vállalni akkor ott nem az alapterülettel van a probléma hanem veled. Nálad szerényebb emberek fele ekkora helyen is tudnak boldogságban élni gyerekkel. De te ezt úgy se tudod fel fogni. Senki nem állította hogy 3 milláért medencés kacsalábon forgó ingatlant lehet venni. De hiába is írna itt bárki bármit úgy is belekötnél . Egy hozzászóló már írta hogy 4 millából egész pofás kéglije lett. Akkor meg mi a fenét nem értesz ezen? Bár ő bizonyára dolgozott is rajta de ha te egy szalmaszálat se tennél keresztbe biztos nem jönnél ki ennyiből. És most mára lezárom a témát . Jobb lenne ha te is ezt tennéd provokátorból van ép elég nélküled is ebben az országban.
2014. máj. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

Azt állítottad, hogy 3-4 milláért élhető, felújított vagy jó állapotú házat lehet venni. Helyette linkeltél egy 50 éve felújításra szoruló putrit.


Mint írtam, a helyigény egy dolog! Az, hogy egy normálisan összerakott házban, és ne egy düledező szennyhalomban éljen az ember, meg egy alapvető igény, ami benned nincs meg.

2014. máj. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Én egy szóval nem mondtam hogy felújított házat lehet ennyiért kapni. De tök mindegy mit ír az ember ha te csak kötözködni akarsz. Egyébként a sok hozzászólásodban 1 sort nem írtál ami megfelelne a kérdezőnek is. Most meg már hazudozol hogy ezt írtam meg azt írtam. Próbálj már meg a kérdésre válaszolni. Arra pedig nem tudsz. Mondjuk könnyebb mások válaszába belekötni mint írni magadtól egyet. Na jó éjszakát üdvözlöm Merkel asszonyt.
2014. máj. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

Írtam az első oldalon a kérdésre választ, utána csupán a félrevezető hazugságaid megcáfolásával foglalkoztam. Ha nem állítanál valótlan dolgokat, lehet nem kerülnél ilyen helyzetbe!


Egyébként nem kötözködni járok ide, de úgy gondolom nem árt, hogy ha a hiszékenyebb vagy kevésbé tájékozott embereket kisegítem annyival, hogy a hülyeségeket tisztázzuk - 3-4 millióért nem lehet élhető házat venni, mint a példa mutatja...

2014. máj. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Ne fárassz már , nem mindenki engedhet meg magának olyan igényeket amik neked vannak .Teljesen abszurd hogy 90m2-en nem lehet gyereket vállalni. Ha így lenne Budapesten alig lézengene egy két család. És ne csak magadra gondolj úgy tűnik nem vagy tisztában az élettel. Igen is lehet egy ember vagy család azzal elégedett ha van egy középszerű háza 3-4 millából.
2014. máj. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!