Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A szomszédom kerítése hiányos,...

A szomszédom kerítése hiányos, úgyis mondhatnám az megy jön rajta ami akar. A kutyáimat-e miatt megkötve kell tartanom. Arra kötelez takarítsam össze az udvarát mert a kutya rendetlenséget csinált mit tegyek?

Figyelt kérdés

#kutya-kerítés
2015. jan. 28. 19:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
35%

"De ha pl fényképpel igazolja, akkor a jegyző szép csekket írhat a nevedre."



Mondjuk ezt is csak akkor, ha már a jegyző egyszer felszólított téged, hogy tartsd a kutyákat a telkeden, és lejár a kb egy hónapos türelmi idő.

2015. jan. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
34%

Hát akkor ti jobban tudjátok, mint a jegyzőnk.


ha 0%-okat érnek a válaszaim.

2015. jan. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk azóta lehet, hogy változott, mert mindez még a nyáron volt, és mostanában még az alkotmány is havonta változik.
2015. jan. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

Ha engem zavar, hogy a szomszéd kutyája bemászkál (mert mondjuk a szomszéd nem csinál kerítést azon az oldalon, ahol neki kellene), akkor először figyelmeztetném, hogy mérget fogok kirakni ("patkányok ellen") és vagy csinálja meg a kerítést vagy gondoskodjon róla, hogy az állatai ne jöjjenek át mert elpusztulnak.

Vagy megmondom neki, mennyiért csinálom meg én a kerítést és fizesse ki.

2015. jan. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

Ezért is téged büntetnének meg.


A szomszéd kutyájának is több joga van a telkeden, mint neked.

2015. jan. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Ja és a régi rendelet szerint ott nekünk kellett volna kerítést létesíteni, így nem fog fizetni.
2015. jan. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
13%
Akkor csinálj kerítést te! Főleg hogy a te dolgod lenne :). Még neked áll feljebb? :D
2015. jan. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
27%

Az én dolgom lett volna, de már nem az.

A másik oldalon már megcsináltuk és ott nem a mi dolgunk lett volna!

(Csak ott kátrányosok laktak és átfolyt a szemét.)


Nem lehetett őket se kötelezni, az építésre.


És igen nekem áll feljebb, hogy a szomszéd kutyáira nekem többet kell költenem, mint a kocsim értéke!

2015. jan. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

Akkor ne csinálj kerítést és költs továbbra is a kutyáira.

Azért mert te kerítést csináltál ott, ahol nem neked kellett volna a saját érdeked miatt, elvárod a szomszédodtól, hogy ő is ugyanígy tegyen?

2015. jan. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
15%

"Akkor ne csinálj kerítést és költs továbbra is a kutyáira."


Akkor költök, ha megépítem a kerítést.

Ha nem építek, akkor csak terrorizálnak és átszarnak, és talán egyszer úgy elkapnak, hogy a mentők visznek el.



"Azért mert te kerítést csináltál ott, ahol nem neked kellett volna a saját érdeked miatt, elvárod a szomszédodtól, hogy ő is ugyanígy tegyen?"


Az én érdekem, hogy a szomszéd kutyát tartson?



És fogd már fel, hogy rég eltörölték a szabályozást, hogy kinek melyik oldalon kell keríteni.


Legalábbis a jegyző, meg a településfejlesztési fejes ezt mondták.

2015. jan. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!