Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ablakpucolásra melyik a jobb...

Ablakpucolásra melyik a jobb módszer?

Figyelt kérdés

1. Mosószeres vizes mikroszálas törlőkendővel áttörölni az ablakot, majd a kendőt kiöblíteni, és a nedves törlőkendővel lemosni az ablakot, majd egy száraz törlőkendővel szárazra törölni.


2. Mosószeres vizes mikroszálas kendővel áttörölni az ablakot, majd öblítés nélkül ráfújni ablaktisztítót, és egy száraz törlőkendővel szárazra törölni.


2020. jan. 13. 20:38
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
51%
3. Ablaktisztítóval lefújni, rongyal/szivaccsal áttörölni, wc papírral, vagy papírtörlővel szárazra törölni.
2020. jan. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
40%
Ablaktisztító spray és a folyadékot háztartási papirtörlővel széttörölni a felületen.
2020. jan. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
28%
2020. jan. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
63%
Én a kereteket, párkányokat Domestossal lemosom, az üveghez egy vödör meleg vízbe teszek egy pár csepp JAR mosogatószert, utána ecetes vízzel lemosom (ettől csillogni fog az üveg és közömbösíti a mosogatószert)és egy marék papírtörlővel áttörlöm.
2020. jan. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
60%
Mosószeres, fertőtlenítőszeres vizes kendővel áttörölni, nagyjából szárazra törölni egy másik kendővel, majd ablaktisztítóval lefújni az üveget és papírtörlővel megtörölni.
2020. jan. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:

1. sima vizes szivacs a port leszedni.

2. mosószeres/ablaktisztítós a légyszart leszedni.

3. száraz papírtörlővel szárazra törölni oszt csókolom.

2020. jan. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#4: a mosogatószeres víz után nem kell sima vízzel öblíteni, ugye?


#5: a spray előtt a száraz kendő helyett nem lenne jobb nedvessel?


(bár szerintem ti jobban értetek hozzá, azért is írtam ki a kérdést)

2020. jan. 14. 16:42
 8/43 anonim ***** válasza:

#7

4-es vagyok

Nem kell, elég az ecetes víz.

De tényleg csak 2-3 csepp JAR-t tegyél egy 10 literes vödörbe, mert nem fogod győzni a habot.

Ecetből meg 10 liter vízhez 1-2dl 10%-os ecetet tegyél!

2020. jan. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Köszi, de ha nem szeretnék ecetet használni, az is elég, ha csak nedves mikroszálas kendővel törlöm át a mosogatószeres víz után?
2020. jan. 14. 17:49
 10/43 anonim ***** válasza:
59%
Nem, mert az ecet fogja semlegesíteni a mosószert, és a vízkő sem fog megjelenni az üvegen. Ki fogod bírni azt az ecetet.
2020. jan. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!