Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ablakpucolásra melyik a jobb...

Ablakpucolásra melyik a jobb módszer?

Figyelt kérdés

1. Mosószeres vizes mikroszálas törlőkendővel áttörölni az ablakot, majd a kendőt kiöblíteni, és a nedves törlőkendővel lemosni az ablakot, majd egy száraz törlőkendővel szárazra törölni.


2. Mosószeres vizes mikroszálas kendővel áttörölni az ablakot, majd öblítés nélkül ráfújni ablaktisztítót, és egy száraz törlőkendővel szárazra törölni.


2020. jan. 13. 20:38
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

Keretet mosogatószeres vízzel mosom, az ablakot meg ajax-szal, és csak gumival lehúzom. Sajna ritkán lehet kapni a Müllerben ezt a tisztítót :(


[link]

2020. jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy a mosogatószeres víz és az ecetes víz között muszáj áttörölni az ablakot, de a mosogatószeres víz és az ablaktisztító spray között nem kell?
2020. márc. 10. 22:45
 23/43 anonim ***** válasza:

Nem kell, minek? Csak fölösleges munkát csinálsz magadnak! Egy ablaknál még oké, de ha többet mosol nagyon megszívod.

Még mindig nem mostad le az ablakokat? Én más tegnap csináltam.

2020. márc. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:

De akkor a mosogatószeres víz és az ecetes víz között sem kell áttörölni? (Bocsánat, hogy ismét kérdezek, de nem teljesen értem.)

Egyébként mostam ablakot, csak nem biztos, hogy megfelelően :)

2020. márc. 11. 15:34
 25/43 anonim ***** válasza:
Nem kell! Nézz már meg a youtubeon egy ablakpucolós videót.
2020. márc. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:
Ok, csak valaki itt írta, hogy kell, azért bizonytalanodtam el
2020. márc. 11. 16:37
 27/43 A kérdező kommentje:

Szóval a 15. válaszoló írta:

"mosószer és ecet között értelemszerűen töröld szárazra. (tüntesd el a mosószert, de ígyis-úgyis eltünteted, mert előbb összekened, utána leszeded onnan, ergo száraz lesz)"


Néztem Youtube-on is videókat, de mindenki más módszerrel csinálja. :)

2020. máj. 15. 19:17
 28/43 A kérdező kommentje:

5. válaszoló:


"Mosószeres, fertőtlenítőszeres vizes kendővel áttörölni, nagyjából szárazra törölni egy másik kendővel, majd ablaktisztítóval lefújni az üveget és papírtörlővel megtörölni."


Szerintem is valamennyire azért csak meg kell törölni a mosószeres víz után, mielőtt ecetes vizet vagy sprayt fújnánk az ablakra. Nekem furcsa törlés nélkül. Bocsi, hogy ennyit rugózok rajta.

2020. máj. 15. 19:35
 29/43 anonim ***** válasza:
Nyugi, Senki sem fog felakasztani, ha letörlöd a kettő között. Ahogy neked tetszik. 1 órával később úgyis esni fog az eső. :)
2020. máj. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:

:)

De tényleg, amíg a mosószeres víz még ott van az ablakon, le sem lehet fújni hatékonyan az ablaktisztító spray-vel vagy ecetes vízzel.

2020. máj. 16. 00:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!