Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit gondoltok arról, hogyha...

Mit gondoltok arról, hogyha egy család bejárónőt fogad heti 1, maximum 2 napra? Hogy rendbe tegye a közös tereket stb.

Figyelt kérdés

2020. máj. 22. 09:51
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Én is fogok fogadni az 50 nm-es lakásba is. Hacsak nem 10-12 ezres órabérben dolgozik, nekem jobban megéri, ha a takarítás alatt inkább dolgozom, és amint leteszem a gépet már csak magamra és a páromra kell koncentrálni. Anyummal beszéltem róla, kicsit félve, azt hittem leszid majd amiért szórom a pénzt, mikor ő a 100 nm-és házat takarítja egyedül, de nagyon örült neki, hogy van ilyen lehetőségem és azt mondta, ő is fogadna ha abban a városban lenne. 50 éves, fájdogál a dereka, a háta, a térde sem az igazi, nem a legnagyobb vágya hogy vasárnap amíg fő a húsleves még vakarja a házat a retekből...
2020. máj. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
#20: akkor mégegyszer leírom, hogy nem azzal van a gond, hogy nem tudjuk megcsinálni, hanem mert nem akarjuk.
2020. máj. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
igen, ez így már hihetőbben hangzik.
2020. máj. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
#8, szerintem sztereotípia, amit írsz, hogy takarítónő<=>szétesett család. Nekem az egyik volt osztálytársam otthon van négy kicsi gyerekkel, a férje jól keres, és heti vagy kétheti rendszerességgel jár hozzájuk valaki takarítani (vagy talán mindig más, mert egy cég küldi az embert). Én nem úgy látom, hogy bármi baj lenne a családi életükkel. Az anyuka amúgy tanár, de inkább a családjával szeret foglalkozni, nem siet vissza a karrierjét építeni.
2020. máj. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
84%
Mivel ők nem tehetik meg, hogy takarítónőt fogadjanak lenézik, lustának és haszontalannak gondolják azt, aki megteheti.
2020. máj. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

#25, pontosan erről van szó!



A kolléganőm hülye anyósa szerint csak a lusta asszonyoknak kell mosogatógép...😂😂😂😂😂😂😂

2020. máj. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
0%

szánalmas hogy kapálóztok, mint egy echo TV vagy ATV vitaműsorban:)

Szerintem mindenki megértette, aki lusta a saját almát rendberakni, annak fizetni kell, hogy valaki megtegye helyette.

Ha van egy 300nm házad nagy telken medencével, és laktok benne 3-an, arra nyilván fogadsz embereket, mert az sok meló. De egy kis lakásban, ahol napi 20 perccel letudható a házimunka?

2020. máj. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

Na itt az anyós! :-DDDDD


Gondolom, szerinted is csupán a lustáknak van mosogatógépük, hiszen 10 perc alatt el lehet mosogatni...


:-D :-D


Amúgy megnézném, hogyan csinálsz meg egy nagytakarítást 20 perc alatt egy másfélszobás lakásban... Inkluzíve ablakpucolás, ajtók, stb. stb...


LOL

2020. máj. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
92%

#18: szerinted csak a takarítás a "tevő" cselekedet???


Ha elmegyek a gyerekeimmel kirándulni, az nem tevő? Ha együtt sütünk, az nem tevő? Ha gyöngyöt fűzünk, üvegfestünk, varrunk, barkácsolunk - az nem tevő...? És mennyivel hasznosabb dolog, mit suvickolni a lakást...


Kicsit be vagy szűkülve a múltszázadi háziasszonyi létbe.

2020. máj. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
20%

#28: látszik, hogy közöd nincs hozzá, ablakot mosni max évente 2x kell. nagytakarítani meg évente évente max 3 havonta. Egy lakást kiporszívózni 20 perc alatt megvan, addig a másik kitakaríja a kádat wct mosdót. aztán aznapra már túl is van tolva a házimunka.

azért remélem a mosogatógepbe be és kipakolással nem várod meg a cselédet, mert akkor retek büdös lehet nálatok.

2020. máj. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!