Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogy juthat ma ingatlanhoz...

Hogy juthat ma ingatlanhoz egy fiatal?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, jelenleg gimnáziumi tanárként dolgozom. Nettó 172 ezer a fizetésem, pótlékkal együtt is csak 204 ezer. Az albérlet és a rezsi elviszi a fizetésem kétharmadát, az élelmiszer is egyre drágább, szóval lassan már teljesen csődbe megyek.


Voltam bankban, hogy adnak-e lakáshitelt, kiröhögtek a fizetésem miatt. (Bár az önerőt sem tudnám összeszedni...)


Örökölni nem fogok, mert négyen vagyunk testvérek és a szüleimnek csak egy omladozó falusi vályogháza van.



2022. márc. 29. 10:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:
81%

Bocsánat, de miféle degradáló szöveg ez?

"Keress magadnak egy gazdag pasit" - bocsánat, de ha valaki tisztességesen kitanult egy szakmát, tisztességesen dolgozik, akkor képesnek kellene lennie eltartani magát.

(Megjegyzem, pedagógusként nekem ez sikerül, de már most rohadtul ki vagyok merülve, annyi túlórát, osztályfőnökséget, dököt, mindent kellett bevállalnom ezért.)

2022. márc. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez az aszexualitás is olyan dolog, mint a férfiak impotenciája. Az utóbbit állítólag egy megfelelő társsal lehet kezelni, de szerintem az előbbire is ugyanez lehet a gyógyír.
2022. márc. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 A kérdező kommentje:
Nem vagy szexuálpszichológus, sőt, mint a válaszod mutatja, 0 fogalmad van a témáról. Majd ha te kényszerítetted magad arra, hogy olyannal szexelj, akihez nem vonzódsz, utána tedd ezt másokkal.
2022. márc. 29. 20:14
 34/79 anonim ***** válasza:
100%
#33: pont azt mondja, hogy van olyan, akihez vonzódsz. csak még nem találkoztál vele.
2022. márc. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 anonim ***** válasza:
100%

#34


Pontosan. :)

2022. márc. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 A kérdező kommentje:
Nem vonzódom senkihez. 27 éven át nem sikerült, ezután sem fog nagy valószínűsggel.
2022. márc. 29. 21:07
 37/79 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, a lányom jár különtanárhoz, 35oo ft/óra, csak ő megy hetente kétszer másfél órát, szintén egy gimnáziumi matektanárhoz és nem ő az egyetlen tanítványa.
2022. márc. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 anonim ***** válasza:
100%
Másfél óra magyarért tegnap fizettem ki 5000 ft-ot.
2022. márc. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 anonim ***** válasza:
100%
Azért kezd egy kicsit az oktatás is elmenni az egészségügy irányába. Az iskolában felületesen megy az oktatás, de azért elmehetsz magánórákra x ezer forintokért..
2022. márc. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 anonim ***** válasza:
71%

#39: ez már 20-25 éve is így volt.

Ha nyelvvizsgázni akartam, különórára kellett járnom, általánosban és gimiben is.

Ha egyetemre akartam továbbmenni, szintén különórára kellett járnom.


Egyébként egy ilyen öngerjesztő folyamat ez az egész, a fizetések miatt többnyire csak az megy pedagógusnak, aki máshova nem jó, de még lébecolna 4 évet, nem akar dolgozni. És ezek aztán kitermelik a következő generációt magukból.

2022. márc. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!