Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogy juthat ma ingatlanhoz...

Hogy juthat ma ingatlanhoz egy fiatal?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, jelenleg gimnáziumi tanárként dolgozom. Nettó 172 ezer a fizetésem, pótlékkal együtt is csak 204 ezer. Az albérlet és a rezsi elviszi a fizetésem kétharmadát, az élelmiszer is egyre drágább, szóval lassan már teljesen csődbe megyek.


Voltam bankban, hogy adnak-e lakáshitelt, kiröhögtek a fizetésem miatt. (Bár az önerőt sem tudnám összeszedni...)


Örökölni nem fogok, mert négyen vagyunk testvérek és a szüleimnek csak egy omladozó falusi vályogháza van.



2022. márc. 29. 10:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:
94%
Érdekes, én írtam, hogy 5000 ezer Ft-ot fiztettem 1,5 óra magyarra, és nem mi vagyunk az egyetlenek akinek külön órát ad a tanár... de mindegy, én nem vitázom tovább, továbbra is úgy érzem költői a kérédsed....minden jót.
2022. márc. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 anonim ***** válasza:

Magyaros vagyok. 6 év alatt egy tanítványom volt, 2500-at tudott fizetni 60 percért.


Vidéken például ezek azok a remek lehetőségek, amikről beszéltek. :)

2022. márc. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 anonim ***** válasza:

Akkor lehet menni gyerekre vigyázni, takarítani, stb.

Azt kell megerteni, hogy állami iskolában történelemtanárként nem fog sehova jutni anyagilag, marad az örök rabszolgaság es csóróság.

Lehet továbbtanulni is, 2 év alatt meg lehet szerezni egy fizetőképes szakmát, vsak ahhoz is pénz kell.

2022. márc. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 A kérdező kommentje:

"lehet szerezni egy fizetőképes szakmát"


Tudnál mondani olyat, ami tényleg jól fizet és nőként is végezhető?

2022. márc. 31. 15:01
 65/79 anonim ***** válasza:

Nőként keresek sima adminisztrátor pozícióba 280at plusz ingyen utazok. Se nyelvvizsga, se diploma és még pályakezdő is vagyok.

Logisztika se fizet rosszul, a programozást is lehet nő létedre csinálni.

De rengeteg olyan munkahely van ahol feltétel a BÁRMILYEN diploma, mert a cég átképez. Van ápolói diplomás ismerősöm aki ott ül a bankba ügyintézőként. Köszöni szépen, nagyon jól megél belőle. :)

Az olyan munkákat meg se említem amihez még diploma sem kell, de mégis jobban fizet a jelenlegi bérednél. Mint a dohánybolti eladó.

2022. márc. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 anonim ***** válasza:

Vagy ott van pl az ingatlanközvetítő. Kifejezetten női szakma, legalábbis én eddig szinte csak nő ingatlanossal találkoztam :)

Lehetsz mérlegképes könyvelő is, érettségivel el lehet indulni. De igazából egy bejárónő is jobban keres, mi t egy tanár. Meg az aldis árufeltöltő is.

2022. márc. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, hogy szobát csak 130 ezer forintért tudsz bérelni. Ilyen nincs. Nem szoktad a hirdetéseket nézegetni?
2022. márc. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kettő diplomám van és olyan munkát végzek, amihez 8 általános is elég lenne. 340-et kapok nettó. Eddig ez a legjobban fizető állásom. Nincs túl nagy felelősség, nem cseszeget senki, csak csináljam meg, amit meg kell és lehetőleg ne keveredjek lopásokba. Raktári alkalmazott vagyok.
2022. márc. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 anonim ***** válasza:
100%
Aldi pénztáros/árufeltöltő unokatesóm: havi 370 tisztán. 2-es érettségije van.
2022. ápr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim ***** válasza:

Érdekes cikk:


- 7+1 ok, ami miatt a lakásárak csökkenni fognak


Link:


[link]

2022. ápr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!