Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért akar mindenki hatalmas...

Miért akar mindenki hatalmas lakásban lakni?

Figyelt kérdés
30 éves fiatalnak szerintem még teljesen optimális egy 35 nm körüli is, amit nem is olyan beláthatatlanul nehéz megfizetni. Ehelyett mindenki szörnyűlködik, hogy egy 45+ nm-es családi otthon 40+ millió Ft.
2018. okt. 28. 13:07
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
11:36 : Az a 35 nm-es lakás életem legjobb vétele volt. Igaz eltelt 11 év, amíg ott laktam, de eljutottam oda, hogy van évente 1,3 millió Ft-om a kiadásából immár. Most már egy nagyobb lakásban lakok, aminek a törlesztőjét így egy másik ember fizeti. Nem, nem fizettem soha erőmön felül, nem gazdagítottam másokat a lottó nyereményre és 100 nm-es lakásra várva.
2018. okt. 29. 17:40
 32/43 anonim ***** válasza:
74%

"Az a 35 nm-es lakás életem legjobb vétele volt. Igaz eltelt 11 év, amíg ott laktam, de eljutottam oda, hogy van évente 1,3 millió Ft-om a kiadásából immár. Most már egy nagyobb lakásban lakok,"


De miért laksz te nagyobb lakásban? Miért nem elég neked a 35 m2-es? Vizet prédikálsz miközben bort iszol?

2018. okt. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 Estádio de Felchút ***** válasza:

#31: Egyébként erről van itt nagyba' szó.

Egy kis, másfél szobás, felújított lakást frekventált helyen 1 nap alatt ki lehet adni, egy hét alatt meg eladni... Fiatalként, egyedül vagy csajoddal inkább egy 35-40 m^2-es pöpec, forgalomképes lakás belső kerületben, mint egy 60 m^2-es valahol Pesthalálfäszán, a huszonsokadik kerületben. Árban ugyanannyi, csaxólok.

Induló lakásnak hibátlan, aztán majd alakul, mint a példád is mutatja.

2018. okt. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
17:42 : Mint írtam, én már annyira nagyon fiatal nem vagyok, nem úgy, mint egy 30 éves. Öreg sem vagyok még, így én is szeretem a jót és szépet. :)
2018. okt. 29. 18:37
 35/43 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező! Valószínűleg megüt most a guta, de itt felénk szinte minden átlagos családi háznak 30 nm körüli nappalija van.


Amúgy tudod, hogy miért kell ekkora?

Mert a másfél méteres tv-t nem szabad közelről nézni, mert akkor rontja a szemet.

:)

2018. okt. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

"Öreg sem vagyok még, így én is szeretem a jót és szépet. :)"


Tehát a 35 m2-es nem jó és nem szép? Akkor miért kényszerítenéd bele a fiatalabb korosztályt? Ha meg a 35 m2-es is jó és szép, akkor továbbra is adott a kérdés, hogy miért nem 35 m2-esben laksz?

Miért ne lakhatna mindenki olyan lakásban, házban, akármiben, ami neki tetszik, és akkorában, amilyen neki tetszik, függetlenül attól, hogy mennyi idős?

2018. okt. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Detroitban átszámítva 8.5millió forintért van EMELETES CSALÁDI HÁZ. Na az élhetetlen!
2018. okt. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
18:53 : TV?! Nézitek a reklámokat? :)
2018. okt. 30. 18:16
 39/43 anonim ***** válasza:
Évtizedekig élt édesanyám egy 100 m2-es, rettenetesen rossz beosztású, rossz anyagokból épült jégveremben. Amikor mi kirepültünk, egyedül maradt a rossz házban,eladta és kisebbe (65 m2) költözött, ez egy tetőteres, nagy teraszos ház. A másikból kidobott szinte mindent, nagyon jól érzi magát ebben. Nekem se kellett nagy, ahhoz nagy rezsi is tartozik, rendben tartani se könnyű.
2018. okt. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Reklámokban mindenki óriási luxuspalotában lakik, úszómedencével, nagy parkosított kerttel, gondolom félmilliós havi jövedelemből! De nem ez a mai magyar valóság.
2018. okt. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!