Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért akar mindenki hatalmas...

Miért akar mindenki hatalmas lakásban lakni?

Figyelt kérdés
30 éves fiatalnak szerintem még teljesen optimális egy 35 nm körüli is, amit nem is olyan beláthatatlanul nehéz megfizetni. Ehelyett mindenki szörnyűlködik, hogy egy 45+ nm-es családi otthon 40+ millió Ft.
2018. okt. 28. 13:07
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Én 35m2 es panelt vettem 9éve, mert egyedül elég volt. Most család van egy 5.5éves gyerekkel. Iszonyat nem térünk el, de nincs pénzünk nagyobba költözni. És akkor te sírsz itt akinek több ingatlanja is van?
2018. nov. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

A hatalmas mindenkinek mást jelent. Aki 30 nm2-es garzonban él annak az 50-60 nm2 is hatalmas lehet, legalábbis megelégedne vele.

De vannak persze akik ennek többszörösét is kicsinek találják.


De szerintem túlragoztuk ezt a kérdést, mindenki ott él ahol szeretne, vagyis inkább ott, ahol tud.


Amig fiatal valaki egy kis lakás is elég, majd idősen, egyedül szintén. A köztes időszakban pedig mindenki nagyobbat szeretne a család miatt. Aztán kinek mi sikerül.

2018. nov. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

53 nm-en lakunk ketten és bizony a lakás elosztása miatt 1-2 totyogós gyerekkel már nem lesz kényelmes.

Én nem tudnék garzonban élni a párommal. Az ilyen alapterületű 1,5 szobások pedig az őrületbe kergetnek.

Számomra fontos a normál méretű konyha, mivel nagyon szeretek főzni. Ezen felül ha egyedül lennék csak annyi elvárásom lenne, hogy szerethető kis lakás legyen és legyen külön hálófülkém, hogyha jön valaki legyen hol leültetni.

Mivel ketten vagyunk és a lakóhelyünkön talán 2-3 milliót spóroltunk volna csupán egy kisebbel, semmi értelmét nem láttuk annak, hogy a kényelmünkön spóroljunk. Mire "megtérülne", már lehet nem lenne kivel megosztani a hasznot. :)

Egyébként mi ígyis arra készülünk, hogy néhány év múlva nagyobba költözünk, ezt pedig kiadjuk, ami kitermeli a következő lakásunk/házunk törlesztőrészleteit.

2018. nov. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!