Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mennyit költ havonta a családo...

Mennyit költ havonta a családod háztartásra?

Figyelt kérdés

Itt most a bevásárlásra gondolok, nem a rezsire.

Étel, ital, háztartási cuccok, gyógyszer ilyesmi

Sacc per kb mennyit költötök, és hány tagú a család?

Havonta, hetente, vagy még annál is gyakrabban mentek vásárolni?


2019. ápr. 3. 23:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
34%

Hàrman vagyunk, a gyerek 9,5 éves.

Kéthetente megyünk nagyobb bevàsàrlàst csinàlni, de kisebb dolgokért mindennap lemegyek a boltba, tehàt élelmiszer, tisztítószerek, piperecuccok, kutyànak a kaja kb 100.000 ft havonta.

Kertes hàzban élünk, hatalmas udvarral, tarthatnànk àllatokat, de nem akarunk.Hàtul kialakítottunk egy kis konyhakertet, de csak annyi, hogy paradicsom, paprika, salàtàk, zöldbab.

A rezsi kb 70.000 ft havonta, a tankolàst nem tudom, nem én jàrok a kocsival.

Kétnaponta főzök, van hogy pàrom itthonról visz be kajàt, de 90%-ban bent vesz a munkahelyen, ebédelni együtt ebédelünk amikor hazaér, vagy még nem indult el.

Nyaralàs...Nos inkàbb többször megyünk rövidebb időre, de havonta egyszer mindig elugrunk valahova kiràndulni.

Ha mindent összeadnék (amit képtelenség pontosan) 200.000 fölött van, plàne, ha a cigit is beleszàmolom.

2019. ápr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
46%
Megint megnyilatkoztak a magyar emberek.Hihetetlen milyen irigy népség.Akinek kicsit több van,arra már irigy. Persze azt nem nézni,hogy ki mennyit tanult,meg mennyit dolgozott,hogy ne csak vegetáljon.
2019. ápr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
56%

Ez az...

Én pontosan tudom, hogy pàrom mennyit dolgozik, mennyit maszekol is mellette, ergo nem a szél fújja ide se a pénzt.

2019. ápr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
47%
Kedves barátom, Te, aki lepontozol mindenkit! Attól, hogy irigy vagy és neked semmi extra dologra nem jut pénz, mint például nyaralás, mert egy senki vagy, attól még nem kell lepontozni mindenkit, aki jól él! Puszi, heló!
2019. ápr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
61%
Itt csak az a jó, aki túlél, és max kenyérre futja neki..
2019. ápr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
50%

Még talán meg is érteném, ha olyan válaszok lennének, hogy "jajj hát mi csak kaviárra elköltünk havi 100 ezret."

De könyörgöm amiket itt leírtak az egy tök átlagos életszínvonal, ennyi pénzt szerintem mindenki elkölt a háztartásra. Azért azt ne sajnáljuk már senkitől, hogy meg tud élni egy tök normál színvonalon.

2019. ápr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én is normàl életszínvonalnak tartom amit leírtam, oké, hogy nekünk úgymond megdobja a kiadàst a kàvé, cigi, alkalmi alkoholfogyasztàs, de basszus, nem azért élünk, hogy dolgozzunk, hanem azért dolgozunk, hogy ÉLJÜNK!

Igen, a kocsi sem vízzel megy, jàrhatna busszal dolgozni pàrom, fizetik a bérletet, de kocsival hamarabb itthon van és kényelmesebb.

Bevàsàrlàshoz meg elengedhetetlen.De mikor baleset történt a gyerekkel(eltörte a kezét) nagy segítség volt, hogy eljött a munkahelyről, tűz a balesetire be.

Na ezt busszal remek lett volna.

Mosok heti 4x àltalàban, azaz mosószer/öblítő is fogy rendesen.

Toalett papír, papízsepi, papírtörlő, kukazsàk, ezek is mind pénzbe kerülnek.

Ahhoz, hogy az udvar szép legyen, költeni kell rà.

A gyerek valamit lépten-nyomon kinő, venni kell.Ez fogy el a suliba, azt kell bevinni, ezek sem ingyen vannak.

Aki rendszeresen főz, tudja, hogy milyen àrak vannak, azért ne a Tescos pàrizsit együk màr ha többet is megengedhetünk magunknak.

Ezek nem luxus dolgok, (kivéve cigi) alapvetően kellenek egy hàztartàsba.

És még mennyi mindent ide sem sorol az ember, mert esküszöm sokszor észben sem lehet tartani mire mennyi pénz megy el.

2019. ápr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!