Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a covidról?...

Mi a véleményetek a covidról? Ti hisztek abban hogy nagyon veszélyes? Vagy szerintetek is egy hazugság az egész?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 17. 08:08
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/122 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos kialakult egy ún. járványfetisiszta réteg. Covidcovidcovid....mindenen felül, semmi más nem számít. Csak az tudja mi a betegség aki átélte a rettegett covidnáthát, csak az tudja mi a fájdalom aki olyat vesztett el aki covidban halt meg, csak az a tragikus halál ha az oka az imádott covid....míg közben ami tényleg arat az továbbra is az influenza!!! covidnak tesztelve, a kórházi fertőzés, a szívhalál, a rák, a cukorbaj és a többi ami jelenleg ellátatlan marad(a hisztitek miatt) és a 2020-as megemelkedett halálozást ami ennek köszönhető persze szintén a rajongásotok tárgyára a covidra lehet fogni. Szánalmasak vagytok és egyben nevetségesek.
2021. ápr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/122 anonim ***** válasza:
26%
Ne, ne gyertek önkéntesnek, láb alatt lennétek.
2021. ápr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/122 anonim ***** válasza:
21%

"ami tényleg arat az továbbra is az influenza ... a kórházi fertőzés, a szívhalál, a rák, a cukorbaj"

Forrás? És: honnan veszed, hogy ezekbe nem pont a plusz covid miatt halnak bele többen, mint ahányan anélkül is belehalnának?

2021. ápr. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/122 anonim ***** válasza:
42%
Komolyan némelyik nyomi még örül ennek a vírusnak, legalább tud min agyalni hamár az élete unalmas. Ez mindkét félre értendő.
2021. ápr. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/122 anonim ***** válasza:
61%
Forrás? :D ez hülye...Magyarországon követel pontos járványügyi adatokat :D Bár tudom, hogy ez is újabban ilyen felvilágosultproli benyögés :D
2021. ápr. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/122 anonim ***** válasza:
64%
Ki beszélt Magyarországról? Mutass külföldi adatokat, ha azoknak hiszel csak.
2021. ápr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/122 anonim ***** válasza:
69%

Én nem kamuzok,nekem tiszta a lelkiismeretem,akár elhiszitek,akár nem

Pár embernek elküldeném a Halotti bizonyitványt!!! Hátha észhez térnének!

2021. ápr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/122 anonim ***** válasza:
22%
66-os, te kettőig sem tudsz elszámolni, nemhogy ilyen adatokat elemezni, pláne nem idegen nyelven. Ész megáll, hogy hazai kórházi fertőzéses adatokat követel a másikon, szemrebbenés nélkül. Vagy nagyon cinikus vagy, vagy pont ennyire sötét.
2021. ápr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/122 anonim ***** válasza:
17%
Nem kérdeztem volna rá, ha alátámasztotta volna valamivel azt, amit írt. De ezek szerint semmivel sem tudja alátámasztani - te meg mégis készpénznek veszed. És még én vagyok a sötét... :)
2021. ápr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/122 anonim ***** válasza:
84%
És mégis mivel támassza alá te istenbarma? Azokkal az adatokkal, amiket évek óta ki sem adnak? Le bírja írni, hogy forrás? forrás? mert ezt látja mástól is, akiket tanultnak gondol :D igazi birka proli lehetsz
2021. ápr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!