Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a covidról?...

Mi a véleményetek a covidról? Ti hisztek abban hogy nagyon veszélyes? Vagy szerintetek is egy hazugság az egész?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 17. 08:08
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/122 anonim ***** válasza:
23%

120-as, nyugi, nem neked írták, hanem nekem. Mondjuk, téged is ugyanúgy lepontoztak, mint engem, mert világosságot próbáltál gyújtani a fejükbe. És engem is meghazudtoltak, ahogy neked sem hitték el, hogy önkéntes vagy.

Én már eldöntöttem, hogy COVID-dal kapcsolatos olyan kérdésekre, amik a "politika" kategóriában vannak, nem válaszolok, mert ez a kérdés egyszerűen nem ide való. Ez egy egészségügyi kérdés, aki politikait csinál belőle, az nyilvánvalóan nem hozzáértő.

2021. ápr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/122 anonim ***** válasza:
31%
Mivel a covid politikai jelentősége sokkal nagyobb, mint az egészségügyi, pont hogy ide valók a vele kapcsolatos kérdések.
2021. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!